Rüyada “ Kafa Kesmek ” Görmek

Kafa Kesmek
Rüyada kafa kesmek, kafa kesmek rüyası iş hayatınızda ayakta kalabilmek adına vereceğiniz zorlu mücadeleleri yorumlanır.

Rüyada kafa kesmek, kişinin ticari hayatında bir çok başarıya imza atarak rakiplerini geride bırakmasına, şansı ve kısmeti sayesinde her türlü zor olaydan kolay yollarla sıyrılmasına yorumlanır. Rüyasında kafa kestiğini gören kimse zor olan bir çok işin altına imzasını atarak bu alanda kendisinin bir çok kimseden üstün olduğunu her fırsatta kanıtlar. Rüyada kafa kesmek, aynı zamanda mal mülk sahibi olmaya, yeni ve güzel yerler keşfetmeye, durgun süre gelen hayatınızı renkli hale getirmeye ifade edilir.

Rüyada Kafa Kesmek Ne Demek?  

Rüyada kafa kesmek, kafa kesmek rüyası iş hayatınızda ayakta kalabilmek adına vereceğiniz zorlu mücadeleleri yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, ticari anlamda hayatta kalabilmek adına karşılarında duran rakiplerine acımadan onların zarar görmeleri adına her türlü kötülüğü yapmaktan geri durmazlar.

Rüyada Kılıçla Kafa Kesmek  

Rüyada kılıçla kafa kesmek, bunu rüya kişiye her fırsatta yardım elini uzatan kişinin kolay yollarla kazanç elde etmesi uğruna elinden geleni yapan kimselere yorumlanır. Bu kişiler rüya sahibini her şeyden değerli kılıp hayatlarının büyük bölümünü bu insanlara adarlar.

Rüyada Baltayla Kafa Kesmek  

Rüyada baltayla kafa kesmek, rüyayı gören kişinin elde ettiği kazançlarının günden güne kat ve kat artarak mal ve mülk yönünden daha güçlü hale geleceğine yorumlanır. Rüyasında baltayla kafa kestiğini gören kimse, kolay yollarla hayatını kazanarak uğruna baş koyduğu işte rızkını açık kılar.

Rüyada Kafa Kesmek Öldürmek  

Rüyada kafa kesmek öldürmek, yanlış yollara sapmaya, masum günahsız insanlara kötülük yapmaya, size sunulan hayatı şeytanı duygularla kötü kılmaya yorumlanır. Rüyada kafa kesmek ve öldürmek, suçun devamlılığını sağlamaya, pişmanlık duymadan hayatı devam ettirmeye yorumlanır.

Rüyada Bıçakla Kafa Kesmek  

Rüyada bıçakla kafa kesmek, sevdiğiniz kimseden iyilik görmeye, yaşadığınız maddi zorluklardan kolay yollarla sıyrılmaya, yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Rüyada bıçakla kafa kesmek, aynı zamanda inancınızı en hayırlı şekilde ifşa etmeye, helal yollarla bir çok nasip kapısını aralamaya işaret edilir.

Rüyada Yılan Kafası Kesmek  

Rüyada yılan kafası kesmek, kişinin hanesine ve kendisine yönelik kötülük yapmaya çalışan düşmanlarına fırsat vermeyerek her fırsatta mücadele içine gireceğine yorumlanır. Rüyada yılan kafası kesmek, aynı zamanda başarıya, müjdeli habere, yüzünüzün gülerek mutlu olmanıza delalet edilir.

Rüyada Kedi Kafası kesmek  

Rüyada kedi kafası kesmek, hayal kırıklığı niteliği taşıyan bu rüya kişinin değer verdiği kimselerden umduğu sıcaklığı göremeyerek bir çok konuda hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında kedi kafası kestiğini gören kimse, bir çok olayda sessizliğine korusa da oluşuna üst üste üzücü olaylardan dolayı çizgilerini bozma noktasına gelir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada kafa kesmek, başarılı hayata sahip olmaya, zorluk çekmeden bir çok işi gerçekleştirmeyip, sizin için hayırlı olan bir çok nasibin peşinden gitmeye yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.