Rüyada “ Ölen Yakınını ” Görmek

Ölen Yakınını
Rüyada ölen yakınını görmek, bu rüya farklı anlamları içerip ölen kişiyi görüş şekline bağlı olarak olumlu ya da olumsuz şekillerde ifade edilir.

Rüyada ölen yakınını görmek, bu rüya farklı anlamları içerip ölen kişiyi görüş şekline bağlı olarak olumlu ya da olumsuz şekillerde ifade edilir. Rüyasında ölmüş yakınını üzgün olarak gören kimse, mutsuz olup hayatın zorluklarından dolayı bitkin duruma düşmüştür. Bu rüyanın aksi kişinin ölen yakınını mutlu olarak görmesi kişinin kabrinde huzur içinde yattığına yorumlanır. Rüyada ölen yakınını görmek, bazen de hayırlı kılınacak haberlere, mutlu olmaya, iyi niyet beslenerek girilen işlerde mutlak zaferlere ermeye tabir edilir.

Rüyada Ölen Yakınını Görmek Ne Anlama Gelir?    

Rüyada ölen yakınını görmek, ölen yakınını görmek rüyası birçok anlamı içerir. Bu rüya kişi ya da kişiler için olumlu olduğu kadar bazen de olumsuz tabirlere yol açar. Örneğin rüyada ölen yakınınızı mutlu görmeniz manevi yatınızın güzel olduğuna, mutsuz olarak görmeniz ise sizden medet umduğuna, hayır duanızı beklediğine işaret eder. Rüyasında ölen yakınını gören kimse, vicdanını rahatlaştırmak için ölmüş kişinin kabrinde dua ve kuran okutarak kişinin kabrinde huzur içinde yatmasına vesile olur. Rüyada ölen yakınınızı yaşıyor olarak görmeniz olmasını çok istediğiniz bir arzunuza kavuşarak murada ereceğinize işaret edilir.

Rüyada Ölen Yakınını Üzgün Görmek  

Rüyada ölen yakınını üzgün görmek, bu rüya ölen kişiden sizden hayır ve dua umduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler vicdanları rahatlatmak adına en yakın zaman da ölmüş olarak gördüğü yakınının kabrini ziyaret ederek ona kuran okutur.

Rüyada Ölen Yakınını Gülerken Görmek  

Rüyada ölen yakınını gülerken görmek, ölen kimsenin ahiret hayatında güzel bir çok nimetlere ererek kabrinde huzur ve esenlik içinde olduğuna yorumlanır. Rüyada ölen yakınını gülerken görmek, bazen de uzatılan yardım ellerine, rahata ermeye, şükretmeye işaret edilir.

Rüyada Ölen Yakınını Ağlarken Görmek  

Rüyada ölen yakınını ağlarken görmek,vicdan azabına, yapılan kötülüklerden dolayı pişmanlık duymaya, tövbeye gelmeye yorumlanır. Rüyada ölmüş yakınınızı ağlarken görmek, bazen de insanlardan medet ummaya, yardım eli açmaya, muhtaç duruma düşecek hale gelmeye işaret edilir.

Rüyada Ölen Yakınına Yemek Vermek  

Rüyada ölen yakınına yemek vermek, kişinin dünya hayatının dışında manevi hayatınında güzel kılmak için çaba sarf ederek hayatını bir çok bölümünü ibadetle geçireceğine yorumlanır. Rüyasında ölen yakınına yemek verdiğini gören kimse, yakın zaman da hanesinde yemek vererek ve kuran okutarak ölmüş yakınının kabrinde huzur içinde yatması için dualar diler.

Rüyada Ölen Yakınının Mezarlığını Görmek  

Rüyada ölen yakınının mezarlığını görmek, bu rüya kişinin ölmüş yakınına karşı soğukluğuna, kişinin kabrini ziyaret etmeyerek ona karşı son derece soğuk olduğuna yorumlanır. Rüyada ölen yakınının mezarlığını görmek, aynı zamanda  ona karşı vefa borcunuzu ödemek uğruna kabrini dualar ile güzelleşeceğinize, ölen kişinin adına yardımlar ederek hayırlı dualara nail olacağınıza işaret edilir.

Rüyada Ölen Yakınını Kendi Evinde Görmek 

Rüyada ölen yakınını kendi evinde görmek, bu rüya kötülüğe işaret olup hanen izden çıkacak cenazeye işaret eder. Bu kişi hasta bir kimse olduğu gibi sağlığı yerinde olan kimse olabilir. Kişinin rüyasında ölmüş yakınını hanesinde görmesi, elden çıkacak mala, maddi sıkıntılara, uzun sürecek zorlukların içine girmesine işaret edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.