Rüyada “ Mama ” Görmek

Mama
Rüyada mama görmek, mama rüyası kişinin özgürleşmesine, içinde yaşattığı sırlarından kurtularak  kendisini rahata ve huzura sürdürmesine yorumlanır.

Rüyada mama görmek, mama rüyası kişinin iş hayatına verdiği önem yüzünden gereğinden fazla çalışmalara kendisini sürükleyerek ilerde bir çok sağlık sorunlarıyla karşı karşıya geleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, hayatı biraz daha akışına bırakmalı ve hem kendisine hemde ailesine zaman ayırabilmelidir. Rüyada mama görmek, bazen de sabrın sonunda selamete etmeye, yapılan emek ve uğraşların sonunu er geç görmeye, geleceğinizi garanti altında tutacak işler gerçekleştirmeye tabir edilir

Rüyada Mama Görmek Ne Demek?  

Rüyada mama görmek, mama rüyası kişinin özgürleşmesine, içinde yaşattığı sırlarından kurtularak  kendisini rahata ve huzura sürdürmesine yorumlanır. Bu rüya kişinin tüm yükü kendi omzuna bindirerek bir çok sorumluluk üstleneceğine, çevresine yardım edeyim derken kendi sağlığından ödün vereceğine yorumlanır. Rüyada mama görmek, kimi zaman da güzel haber almaya, keyiflenmeye, mutlu olmaya sembol edilir.

Rüyada Bebek Maması Görmek  

Rüyada bebek maması görmek, bu rüya özellikle hamile olup bebek bekleyen kimseler için tatlı serüvene atılmaya, maddi yasanacak sıkıntıya rağmen bir çok şeyi görmezden gelerek keyifli olmaya yorumlanır. Rüyada bebek maması görmek, aynı zaman da yakınlarınızdan gelecek habere, kendinizi mutlu hissetmeye, öz güvende artışa işaret eder.

Rüyada Mama Sandalyesi Görmek  

Rüyada mama sandalyesi görmek, bu rüya kişinin ticari anlamda büyümesine kolaylık sağlayacak, her konuda desteğini esirgemeyecek sadık dostunun varlığına işaret eder. Rüyada mama sandalyesi görmek, bazen de her türlü amele ermeye, nasibi çoğaltmaya, beklentileri ve amaçları güzel kılmaya ifade edilir.

Rüyada Mama Önlüğü Görmek    

Rüyada mama önlüğü görmek, rüya sahibinin girdiği işler ve yaptığı başarılı projeler ile ticaret hayatında adını sıkça duyurarak bir çok insanın beğenisini kazanacağına yorumlanır. Rüyada mama önlüğü görmek, bazen de insanlara on ayak olmaya, onlara iyiyi ve güzeli göstermeye, çevrenizdeki insanları kötülükten uzak kılarak işlerinde yükselmesine imkan tanımaya ifade edilir.

Rüyada Mama Yapmak 

Rüyada mama yapmak, mama yapmak, rüyası çekilen zahmetli işlerin hayırlısıyla son bularak arzu edilen hayata sonunda ulaşılacağına işaret eder. Rüyada mama yapmak, bazen de yeniliklere açık olmaya, kendinizi geliştirmeye, öz güvene yorumlanır.

Rüyada Mama Dolu Biberon Görmek  

Rüyada mama dolu biberon görmek, hazır mala konmaya, zorluk çekmeden kazanca vasıl olmaya, her türlü sansa açık olmaya işaret eder. Rüyada mama dolu biberon görmek, aynı zaman da rızkın ve nasibin hiç kesilmeden her daim süre geleceğine, atılan adımlardan hayırlı sonla ayrılacağına işaret edilir.

Rüyada Mama Yiyen Bebek Görmek   

Rüyada mama yiyen bebek görmek, rüya sahibinin iş hayatında önemli konumlara yükselerek kariyer hayatında etkin başarılara imza atacağına yorumlanır. Rüyada mama yiyen bebek görmek, aynı zamanda güzel haber almaya, keyfin yerine gelmesine, mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Mama Yemek 

Rüyada mama yemek, hazıra konmaya, zorluk çekmeden ve alın teri dökmeden mal elde etme hevesine girmeye işaret eder. Rüyada mama yemek, bazen de çevrenizdeki insanların yaptıkları ve kazandıkları ile hayatı sürdürmeye, amaçsız ve hayalsiz şekilde yaşamaya tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.