Rüyada “ ” Görmek

Ağ
Rüyada Ağ görmek, bolluk ve bereketi simgeleyen ağ rüyası, kazanılan helal malı, özel yaşamınız ve iş yaşamınızda her anlamda bereket içinde yaşamayı simgeler.

Rüyada Ağ görmek, bolluk ve bereketi simgeleyen ağ rüyası, kazanılan helal malı, özel yaşamınız ve iş yaşamınızda her anlamda bereket içinde yaşamayı simgeler. Bu rüyayı gören kimseler, huzur içinde hayatlarını sürdürerek ekonomik bolluk ve hayırlı kısmetleri ile yaşanılabilir hayata sahip olurlar. Rüyada ağ görmek, zahmetli ve sıkıntılı geçen günlerin ardından esenliğe ve huzura yükselmeye, nasip ve kısmet kapılarınızın açılacağına, bir çok alanda başarı göstererek kendinizi kısa zaman da gösterebilme şansına nail olacağınıza tabir edilir. Rüyada ağ görmek, bazen de görülen ağın cinsine bağlı olarak anlatıma sunulur. Örneğin rüyada örümcek ağı görmek, maddi ve manevi külfete, işlerinizin alt üst olmasına, size her anlamda zarar vermek isteyen düşmanlara işaret etmektedir. Rüyada balık ağı görmek, onurlu ve şerefli hayata nail olmaya,  ahlaklı kimselere, esenlik içinde ömrü güzel kılmaya işaret edilir. Rüyada ağ görmek, bazen de karmaşık işler içinde olmaya, çıkılmaz hale düşmeye, size bir çok konuda desteğini sunacak sadık dostun varlığına yorumlanır.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, rüyasında örümcek ağı gören kişi yada kişiler, iş hayatlarında kısa süreli sıkıntıya gitseler de yaşadıkları talihsizlikleri zarar görmeden atlatacaklardır. Örümcek ağı sembolü, hile olarak ta bilinir. Bu rüya kimi alimlere göre de fakirliğe yorumlanır. Rüyada hane içinde birden fazla örümcek görmek, zarurete düşmeye, örümcek ağlarını süpürüp atmak, fakirlikten kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Balık Ağı Görmek

Rüyada balık ağı görmek, bu rüya avcılıkla geçimini sağlayan kişileri içerip rüyayı gören kişinin hayatını zorluklarla elde edeceğine yorumlanır. Rüyasında balık ağı gören kimse, yaşadığı her anın kıymetini bilen, olumsuz durumlardan etkilenmeyen, kendisine uzatılan yardım ellerini boş çevirmeyen kimselerdir.

Rüyada Ağ Atmak

Rüyada ağ atmak, rüyayı gören kimsenin kazancının helal yollarla kazanarak aldığı her kuruşu bileğinin gücüyle alın teri dökerek sağladığına yorulur. Rüyasında ağ attığını gören kimse,  cenabı haktan her daim hayırlı ve güzelini dileyerek huzur ve esenlik içinde sevdiği kimselerle ömrünü sürdürürler. Bu rüya şükretmeye, kabullenmeye, dini değerlere yorumlanmaktadır.

Rüyada Balık Ağı İle Balık Tutmak

Rüyada balık ağı ile balık tutmak, rüyayı gören kişinin hayatını onurlu, gururlu, dürüst şekilde yaşayarak kimseye muhtaç olmadan ailesini el üstünde tutacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, vicdanlarının sesini dinleyerek başkaları için zor olacak hiç bir işe kalkışmazlar. Balık ağı ile balık tutmak, ekmeği taştan çıkarmaya, Allah’tan başka kimseye kulluk etmemeye, yaşanılan hayat boyunca daima dik durabilmeye ifade edilir.

Rüyada Zıpkın Görmek

Rüyada zıpkın görmek, rüyada görülen zıpkın güç ve kudrete, zorlukların üstesinden gelmeye, haklı kazanca delalet eder. Bu rüyayı gören kimseler, toplum içinde duruşları ve davranışları ile belli bir statüye gelmiş, çevrede her daim iyi söylemlerle anılmış, bir çok işte başarı sağlamış kişilerdir.

Rüyada Balık Tutmak

Rüyada balık tutmak, rüyasında balık tuttuğunu gören kişi ya da kişiler hayatı güzellikleriyle yaşayarak girdiği her işte mutlu olurlar. Bu rüya bazen de mutlak başarılara ermeye, hayırlı yollarda ilerlemeye, dinde kılınan güzelliğe ifade edilir. Rüyada balık tutmak, aynı zaman da mevki ve makam sahibi olmaya, yetki ve makama ermeye, kişinin eline geçen değerlerin kıymetini bilmesine, insanlara tepeden bakmak yerine onlara hayırlı ve faydalı bir şeyler yapmaya çalışmasına ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.