Rüyada “ Ahiret Günü ” Görmek

Ahiret Günü
Rüyada ahiret günü görmek, beklentilerin ve amaçların gerçekleşmesine, yükselmeye, mevki atlamaya, hayatı gelecek kaygısı gütmeden yaşamaya yorumlanır.

Rüyada ahiret günü görmek, ahir rüyası hayırlı ve güzel rüyalar arasında olup kişinin yaşadığı mutluluktan yana keyif alarak hayatı tek taraflı yaşamaktan uzak olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, yer aldıkları her ortama güzellikler katarak insanların mutlu olmaları adına her türlü cefakarlığı çekerler. Rüyada ahir zaman görmek, evli kimseler, için hanede birlik ve mutluluğun süre gelmesine, eşler arası güvene, hayırlı evlat sahibi olunmaya işaret eder. Rüyada ahiret günü görmek, bekar kimseler içinse kötülü alışkanlıklar edinmeye yoldan çıkmaya, huy değiştirmeye delalet edilir.

Rüyada Ahiret Günü Görmek Ne Demek?

Rüyada ahiret günü görmek, beklentilerin ve amaçların gerçekleşmesine, yükselmeye, mevki atlamaya, hayatı gelecek kaygısı gütmeden yaşamaya yorumlanır. Ahir zamanı rüyasını gören kimseler, girdikleri bir çok işte yükselme şansına ererek kendisine sunulan hayatı zahmetsizce yaşama şansını elde ederler. Rüyada ahir görmek, bazen de doğru yolu bulmaya, secde etmeye, ilim ihsan sahibi kimselerin yanında yer almaya, o kimselerden vaaz almaya ifade edilir.

Rüyada Ahir Zaman Görmek

Rüyada ahir zaman görmek, kişinin hayata karşı yapmak istediği plan ve projelerini gerçekleştirmek adına kollarını sıvayarak bin bir zahmet içinde amacına ulaşma arzusu güdeceğine yorumlanır. Rüyada ahir zaman görmek, bazen de hayırlı ve helal kazançlara vasıl olacak ortaklıklar kurmaya, işlerde artışa gitmeye, sevdiğiniz kimselerden gördüğünüz maddi ve manevi destek ile geciktirmeye aldığınız işleri ortaya koyma amacını sağlamaya tabir edilir.

Rüyada Kıyamet Görmek

Rüyada kıyamet görmek, gören kimseyi günahlardan sakındırmak acıyla kişiye yönelik yapılacak eylemlere yorumlanır. Rüyada görülen kıyamet sembolü, mazlumun zalimden öç almasına, yapılan kötülüklerin karşılık görmeden son bulmasına,  iyi huylu oluşun ve temiz kalpliliğin her yerde karşınıza çıkmasına ifade edilir. Rüyada kıyamet anında Arasat meydanında olduğunu görmek, yolculuğa çıkmaya, hayırlı bir işe vesile olmaya tabir edilir.

Rüyada Alamet Görmek

Rüyada alamet görmek, bu rüya kişinin ticari anlamda ortaya süreceği çalışmalar ile büyük ses getirerek maddi bakımdan huzurlu olacağına yorumlanır. Rüyada alamet görmek, bazen de destek görmeye, zorluklara karşı dik  durabilmeye, hayatın çok yönlü yaşayarak mutluluk içinde ömrü sonlandırmaya tabir edilir.

Rüyada Ahiret Görmek

Rüyada ahiret görmek, ahiret rüyası sağlıklı uzun ömre sahip olmaya, uzun sürecek yararlı bir yolculuğa çıkmaya, zenginliğe ulaşmaya ifade edilir. Rüyada ahiret görmek, bazen de sevdiğiniz kimselerle birlikte uzun yolculuğa çıkmaya, bulunduğunuz yeri terk etmeye, mutlu olacağınız yeni yaşam yerleri keşfetmeye tabir edilir.

Rüyada Ahiret Hayatı Görmek

Rüyada ahiret hayatı görmek, kişinin yaşam düzeyini arttırmak ve hayatını daha güzel hale getirmek adına yaptığı eylemlere, bulunduğu her ortamda kalıcı izlenimler bırakmasına yorumlanır. Rüyada ahiret hayatı görmek, bazen de hayırlı bir işe vesile olmaya, gönüllerde taht kurmaya, iyilik yaparak insanları mutlu kılmaya ifade edilir. Rüyada ahiret hayatı görmek, bazen de dünya nimetlerinden uzaklaşmaya kabuğunuza çekilmeye, amaçlardan ve hedeflerden uzak olmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.