Rüyada “ Ahireti ” Görmek

Ahireti
Rüyada ahireti görmek, ahiret kelimesi genel anlamda olduğu için Cennet  ve Cehennem, Sırat maddelerine bakınız. Rüyada ahireti görmek diyanet?

Rüyada ahireti görmek, ahiret kelimesi genel anlamda olduğu için Cennet  ve Cehennem, Sırat maddelerine bakınız. Rüyasında kendisini ahirette gören kimse uzun sağlıklı ömre sahip olur. Rüyada ahireti görmek, sevdiğiniz kimselerle mutlu olacağınız hayatın içinde olacağınıza, her türlü dileğinizin kabul görüleceğine tabir edilir. Rüyasında ahirette bulunduğunu ve günahlarından dolayı hesap verdiğini gören kimse, kendisi için hayatın sona geldiğini ve yaptığı yanlışlardan dönmesi gerektiğinin bilincine varır. Ahireti görmek, ifadesi bazen de büyük bir iyilik görmeye, unutamayacağınız içinizde iz kalacak güzel olaylara vasıl olmaya, hayatın renkli boyutlarda yaşanmasına ifade edilir.

Rüyada Ahireti Görmek Ne Demek?

Rüyada ahireti görmek, hayırlı rüyalar arasında olmakla birlikte kişinin maddi hayatının yanı sıra manevi hayatının da bilincinde olup ona göre ömrünü vakıf kılacağına yorumlanır. Rüyasında ahireti gören kimseler, yaptıkları kötülüklerden ve yanlış yollardan dönerek hayatlarını daha güzel ve hayırlı kılacak etkinliklerin içinde yer alırlar. Rüyada ahireti görmek, kimi zaman da tövbe etmeye, hak yoluna dönmeye, iyilik yapmaya, kendinize daha güzel ve temiz sayfa açmaya tabir edilir.

Rüyada Ahiretten Kovulmak

Rüyada ahiretten kovulmak, maddi ve manevi sıkıntı yaratacak mal kaybı yaşamaya, sağlık sorunlarıyla mücadele etmeye, hayatı güzel kılan tüm değerlerden bir bir uzaklaşmaya tabir edilir. Rüyada ahiretten kovulmak, bazen de yanlış kimselerle dostluk etmeye, yoldan çıkmaya, helal ile haramı bil kılarak insanlara kötülük saçmaya tabir edilir.

Rüyada Ahiret Gününü Görmek

Rüyada ahiret gününü görmek, kişinin keyifli ve huzurlu hayat sürerek ağız tadının hiç bozulmadan ömrünü vakıf kılacağına yorumlanır. Rüyasında ahiret gününü gören kimse, günah işlemekten ve insanlara zarar vermekten uzak olup ömrünü daima iyilikten ve güzellikten yana kullanmıştır.

Rüyada Ahireti Sormak

Rüyada ahireti sormak, bilinmeyenlerin peşinden koşmaya, merak duygunuzu gidermek adına her türlü eylemin içinde yer almaya, yaşanılan hayatın günden güne daha kötü hal almasına tabir edilir. Rüyada ölüye ahireti sormak, üst düzey konuma sahip yetkili bir kimseden yardım göreceğinize, bir çok sıkıntınızı bu yolla atlatarak amacınıza ulaşacağınıza ifade edilir.

Rüyada Ahirette Olduğunu Görmek

Rüyada ahirette olduğunu görmek, hayırlı ve güzel niyet besleyen kimlerle  karşılaşmaya, hayatı daha güzel hale getirmeye, olumsuz giden hayatınıza kesin çözümler üretmeye tabir edilir. Rüyada ahirette olduğunu gören kimse, kendisini Allah’a ve onu vermiş olduğu buyruklara adayarak ömrünü ibadetiyle secde ederek geçirir.

Rüyada Ahirette Hesap Vermek

Rüyada ahirette hesap vermek, bu rüya kişinin iyilikten ve doğruluktan yana ömrünü sürdürüp her türlü musibet ve belalardan uzak olacağına yorumlanır. Rüyasında ahirette hesap verdiğini gören kimse, Allah’ı tealanın huzuruna kul hakkın yemeden çıkarak bunun huzuru içinde inancını dile getirir. Rüyada ahirette hesap vermek, kimi zaman da geleceği düşünerek hareket etmeye, yanlışlardan, kötü alışkanlıklardan ve dostlardan uzak olmaya, nasibi çok yönlü hayırlı şekilde ifşa etmeye delalet edilir.

Rüyada Ahirette Namaz Kılmak

Rüyada ahirette namaz kılmak, nasipte ve kazançta artışa gitmeye, elinizin bollaşmasına, mutlu edici haber almaya, ağız tadınızın yerine gelmesine tabir edilir. Rüyada ahirete namaz kılmak, hayırların en güzeline vasıl olmaya, kendinizi şanslı ve güvende hissetmeye, her türlü dileğin kabul görülmesine yorumlanır. Rüyada ahirette namaz kılmak, kimi zaman da sağlıklı geçecek ömre, dertlerden ve sıkıntılardan uzak olmaya, iyi huylu kimselerle dostluk kurmaya tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.