Rüyada “ At Isırması ” Görmek

At Isırması
Rüyada at ısırması görmek, rüya sahibinin yakınları tarafından bir çok haksızlığa tabi tutularak maddi ve manevi olarak zor durumlar yaşamasına yorumlanır.

Rüyada at ısırması görmek, rüya sahibinin yakınları tarafından bir çok haksızlığa tabi tutularak maddi ve manevi olarak zor durumlar yaşamasına yorumlanır. Rüyasında at ısırması gören kimseler, haksız iftiralara maruz kalarak iş hayatının yanı sıra ailevi hayatlarında da zor duruma düşerler. Bu rüya aynı zamanda mal kaybı yaşamaya, dostlar ilişkilerin bozulmasına, kişiyi hayatta tutan tüm değerlerin bir bir yok olmasına tabir edilir.

Rüyada At Isırması Görmek Nedir?

Rüyada at ısırması görmek, at ısırması rüyası size ve ailenize kötülük besleyen fitne fesat kimselere ve bu kişilerden gelecek zararlara yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler çevresinde olup biten olaylara karşı son derece duyarlı olup yaşanabilecek en zor anları bile kendi lehine çevirmelidirler. Rüyada at ısırması görmek, aynı zamanda ibretlik duruma düşmeye, nasibin ve kısmetin kapanarak eldeki tüm değerlerin bir bir yok olmasına ifade edilir.

Rüyada Isıran At Görmek 

Rüyada ısıran at görmek, ısıran at rüyası at ısırması sembolü ile benzer şekillerde ifade edilip kişiye kötülük yapmak isteyen yakın dostlarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kötülüklerine uzakta aramak yerine kendi içinde bulurlar. Rüyada ısıran at görmek, aynı zamanda sorumlulukların bir bir üstesinden gelmeye, yeni nasip kapıları aralamaya, doğru yolu bulmaya ifade edilir.

Rüyada Atın Elini Isırdığını Görmek

Rüyada atın elini ısırdığını görmek, rüyanızda atın vücudunuz da her hangi bir organınızı ısırdığını görmeniz size karşı kötülük besleyen yakınlarınızın sessizliklerini bozarak kötülük amaçlı harekete geleceklerine işaret edilir. Rüyada atın elini ısırdığını görmek, bazende dürüst iyi niyetli kimselerden yardım görmeye, muvaffakıyete ererek kazançlarda artışa gitmeye yorumlanır.

Rüyada At Görmek 

Rüyada at görmek, en güzel ve hayırlı rüyalardan olan at görmek rüyası gören kişinin iş hayatında terfi alarak yükseleceğine, başarısının günden güne artarak mutlak zafere ulaşacağına yorumlanır. Rüyada görülen at ifadesi aynı zamanda yol anlamı taşıyıp gören kişinin ticari amaçlı uzun yola baş koşacağına ifade edilir.

Rüyada At Tepmesi Görmek

Rüyada at tepmesi görmek, rüya sahibinin sinirli bir kimsenin tepsisine maruz kalarak sebepsiz yere başının ağrımasına sebep verecek üzücü olaylarla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyada görülen at tepmesi sembolü bazende mevki ve makam olarak gerilemeye, eldeki değerlerin günden güne azalmasına, mutsuz olmaya tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.