Rüyada “ Bahçe ” Görmek

Bahçe
Rüyada bahçe görmek, yüce gönüllü kimselere, hayatın güzel kıldığı nimetlerden yararlanarak bir çok işte mutlu sona ermeye yorumlanır.

Rüyada bahçe görmek, yüce gönüllü kimselere, hayatın güzel kıldığı nimetlerden yararlanarak bir çok işte mutlu sona ermeye yorumlanır. Rüyada yeşillikler içinde bahçe görmek, kişinin cennet hayatına nail olup vicdanı ve iyi niyetinin karşılığına ereceğine işaret edilir. Rüyada çevresi kapalı yeşillikler içinde  bahçe görmek, sağlam yapıcı aileye sahip olup hanede huzurun ve esenliğim bir ömür süre geleceğine, tüm kötülüklerden ve çevresel olaylardan uzak kılınacağına ifade edilir. Rüyada bahçe görmek, aynı zaman da kişinin sözünün eri olan, yaptıkları ile bir çok kimseye yol gösteren, inançlarını ve değerlerini her şeyden önde kılan kimse olarak ifade edilir.

Rüyada Bahçe Görmek Nedir?

Rüyada bahçe görmek, dinde güzelliğe, yüce gönüllü insanlara, kurulacak dostluklara, hoş sohbetlere katılmaya, mükafatlanacağınız başarılı işlerde olmaya yorumlanır. Bahçe rüyası aynı zaman da kişinin ömrünün uzun olup sağlık ve esenlik içinde yaşantısını daim edeceğine, her türlü kötülüğü ve şerri hanesinden uzak kılacağını işaret eder. Rüyada bahçe görmek, bazen de cennet köşesine, makamların en güzeline ermeye, Allah katında makul kullar arasında olup amel defterinizin iyiliklerle ve güzelliklerle kaplanmasına ifade edilir.

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada bahçe sulamak,hayırlı rüyalar arasında olmayıp kişinin girdiği bir çok işte hayal kırıklığı yaşayarak maddi zorluğun içine düşeceğine yorumlanır. Rüyada bahçe sulamak, bazen de kötü niyetli kimseler le dostluk kurmaya, ilerde pişmanlık duyacağınız hatalara yer vermeye, üzüntüye tabir edilir.

Rüyada Bahçe Kazmak  

Rüyada bahçe kazmak, bu rüya hane içinde yaşanan huzursuzluklara, tartışmalara, kavga gibi olumsuz olaylara yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, ailelerinden uzak kendisine özgü yaşantı kurma amacı güderek kendi ayakları üzerinde durabilmek için mücadele içinde olurlar.

Rüyada Bahçe Kapısı Görmek

Rüyada bahçe kapısı görmek, bahçe kapısı sembolü dışarıdan gelecek kötülüklere, size karşı iyilik beslemeyen düşmanlarınıza bu kişilerden kötülük görmeye yorumlanır. Rüyada bahçe kapısı görmek, bazen de yola çıkmaya, nasip peşinde koşmaya, hayatın her türlü zorluklarına rağmen pes etmeden hayatı daim kılma amacı içinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Bahçe Hortumu Görmek 

Rüyada bahçe hortumu görmek, ağzı boş, dedikoducu, kötü niyetli kimselere tabir edilip kişinin bu kimseler yüzünden huzurunun ve neşesinin kaçarak hanesinde eski tadın kalmayacağına yorumlanır. Rüyada bahçe hortumu görmek, bazen de başınızdan büyük işlere kalkışmaya, insanların gözünde değersiz hal almaya, başarısız olmaya işaret edilir.

Rüyada Bahçe Ekmek

Rüyada bahçe ekmek, elde edilen nimetlere ve bu nimetler ile kazancınızı daim kılmaya hayatta kalabilme şansına ermeye yorumlanır. Bahçe ekmek rüyası bazen de helal nasiplere, yükünüzün hafiflemesine, zorluklarla yaşadığınız hayatı geride bırakarak mutlu olacağınız birlikteliğin içinde olmaya işaret edilir. Bu rüya bazen de kafanıza takılan yersiz sorunlardan kurtulmaya, sizi mutsuz kılacak kimseleri çevrenizden uzak kılacağınıza, rahatlamaya ifade edilir.

Rüyada Bahçe Bellemek

Rüyada bahçe bellemek, kişinin kendisi için eğlenceli olan zevk alabildiği uğraşlar içinde olup yaşadığı her anın keyfini süreceğine yorumlanır. Rüyada bahçe bellemek, zorluktan kurtulmaya, rahata ermeye, eğlenceli ve stres atacağınız hayata sahip olmaya, dolu dolu yaşamaya sembol edilir. Bu rüya aynı zaman da kargaşanın ortasında kalmaya, hane içinde düzenin bozulmasına, sıkıntılı durumlara düşmeye ifade edilir.

Rüyada Bahçe Çapalamak

Rüyada bahçe çapalamak, kişinin geleceğini elde etme aşaması güderken kimseden maddi ve manevi destek almadan hayatını kazanma amacı içine gideceğine yorumlanır. Rüyasında bahçe çapaladığını gören kimseler, nasiplerini kimseye muhtaç olmadan zorluklarla ve kararlılıklar la kazanarak her türlü isteklerine erme şanslarını yakalarlar.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada bahçe görmek, bakımlı ve güzel bahçe görmek,dünya nimetlerine, güzel hayata sahip olmaya, bahçe nimetlerinden faydalanmak, güzel ameller içinde olmaya, ömrü güzel kılmaya yorumlanır.

İhya Yorumu, rüyada bahçe görmek, bahçe rüyası evlat sahibi olmaya, müjdeli haberler almaya, yüzünüzün gülerek mutlu olacağınız bir takım yeniliklere gideceğinize yorumlanır.  Bu rüya aynı zaman da sizi seven size değer veren kimselerle hoş vakit geçirmeye, ömrü arzuladığınız şekilde yaşamaya tabir edilir.

Nablusi Yorumu,  rüyada bahçe görmek, bahçe rüyası ilim ve kurana, İslam sevgisine, ahiret inancını her şeyden üstün kılmaya, hayırlı ve helal olan nasiplerle nasiplenmeye yorumlanır. Rüyasında bahçeye girdiğini gören kimse, tövbe kapılarını aralayarak hidayete erer. Bahçeden bir şey yiyen, ilimde ve dinde salaha nail olur.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.