Rüyada “ Çarşaf Giymek ” Görmek

Çarşaf Giymek
Rüyada çarşaf giymek, çarşaf giymek rüyası genellikle kadınlara sembol edilip gören kişinin yakın zaman da bir kadınla münasebete gireceğine yorumlanır.

Rüyada çarşaf giymek, çarşaf giymek rüyası genellikle kadınlara sembol edilip gören kişinin yakın zaman da bir kadınla münasebete gireceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, mevki ve makama ererek kariyer hayatlarını zorluk çekmeden yükselme şansına sahip olurlar. Rüyada çarşaf görmek, aynı zaman da inancı tam olan hayırlı kimseyle dünya evine girmeye, dua ve dileklerin kabulüne, Allah’ın huzurunda el açarak secde etmeye tabir edilir. Çarşaf rüyası uyarı anlamı içerip kişinin sırlarını açığa çıkarması halinde başına gelecek kötülükleri içerir.

Rüyada Çarşaf Giymek Ne Demek?  

Rüyada çarşaf giymek, bu rüya kişinin kendisinden haramdan ve kötülüklerden koruyan, imanı ve inancı kudretli bir kadınla evlenerek murada nail olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler eş yönünden şanslı olup hayatını kurabileceği sağlam bir eşe sahip olmanın sevincini yaşarlar. Rüyada çarşaf giymek, bazen de saklanmaya, kötülüklerden ve sizi ona teşvik eden kimselerden korunmaya, tövbe ederek Allaha sığınmaya tabir edilir.

Rüyada Çarşaf Giyen Kadın Görmek  

Rüyada çarşaf giyen kadın görmek, bu rüya kişinin gördüğü kimse karşısında aciz olup onun emri altına gireceğine, kendisini ondan küçük görerek o kişiyi gözünde yükselteceğine yorumlanır. Rüyada çarşaf giyen kadın görmek, bazen de iftiralara maruz kalmaya, gözden düşmeye, itibarınızı ve saygınlığınızı kaybettirecek hatalara düşmeye tabir edilir.

Rüyada Çarşaf Giyen Erkek Görmek  

Rüyada çarşaf giyen erkek görmek, bu rüya kişinin olması gerekenin dışına çıkarak insanların gözünde farklı görünmeye çalışılacağına yorumlanır. Rüyasında çarşaf giyen erkek gören kimse, o kişinin zaaflarından faydalanarak o kişiyi toplumda küçük düşmesine sebep olacak kötülüklere sürükleyecektir.

Rüyada Çarşaf Giyip Çıkarmak  

Rüyada çarşaf giyip çıkarmak, bu rüya kişinin başkasının bilmesini istemediği sırlarını yakın gördüğü kimselerle paylaşarak kendi kazdığı kuyuya hatasıyla düşeceğine yorumlanır. Rüyada çarşaf giyip çıkarmak, bazen de çelişkiye düşmeye, kararsız kalmaya, uzatılan elleri geri çevirmeye tabir edilir.

Rüyada Çarşafın Yırtılması  

Rüyada çarşafın yırtılması, bu rüya kişinin başarısızlığı ve yaptığı yanlış davranışları ile insanların gözünde değersiz hale gelerek itibarını kaybedeceğine yorumlanır. Rüyasında çarşaf yırtılması gören kimse, başının ağrımasına sebep olacak yanlış bir takım olayların içine girerek kurulu düzenini sonlandırma aşamasına gider. Bu rüya kişi ya da kişiler için kötülük ve uğursuzluk olarak ifade edilir.

Rüyada Kırmızı Bir Çarşaf Görmek   

Rüyada kırmızı bir çarşaf görmek, bu rüya kişinin kötülüklerden ve günahlardan kaçma amacı içinde olup kişinin çevresinde yaşanan olaylar karşısında sessizliğini koruyacağına yorumlanır. Rüyada kırmızı bir çarşaf görmek, bazen de alımlı, gösterişili, iffetli bir bayana işaret eder. Görülen bu bayan kişiyi her anlamda kendisine tutsak ederek kişiyi yoldan çıkarma aşamasına gider.

Rüyada Yeni Bir Çarşaf Görmek  

Rüyada yeni bir çarşaf görmek, güzel geleceğe sahip olmaya, görkemli hayata sahip olmaya, izzet ve ihtişama düşkünlüğü ile kişinin ömrünü güzellikler içinde sürdürmesine yorumlanır. Rüyada görülen yeni çarşaf sembolü bazen de hayata sil baştan başlamaya, kendinize yeni çizgi çizmeye, mutlu olmaya ifade edilir.

Rüyada Çarşafa Bürünmek

Rüyada çarşafa bürünmek, kişinin kendi başına buyruk yaşayarak çevresindeki insanların sözlerine kulak ardı edeceğine, çevresinde olup bitenleri görmezden gelerek kendi doğrularını peşinden koşacağına yorumlanır. Rüyada çarşafa bürünmek, bazen de iyilik görmeye, yardıma muhtaç kimselere el uzatmaya, hayır duası almaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.