Rüyada “ Çarşaf ” Görmek

Çarşaf
Rüyada çarşaf görmek, hayırlı ve güzel dileklere, sağlam dostluklar edinmeye, hayatın her köşesinde mutlu olup, hayırlı dilekler dilemeye yorumlanır.

Rüyada çarşaf görmek, çarşaf rüyası kişinin sağlam karakterli, sır saklamasını bilen, başını omzuna yaslayabileceği vefalı dosta sahip olacağına yorumlanır. Bu kişiler kişiye her anında yakın olup kişinin mutlu olmaları için elinden gelenin fazlasını yaparlar. Rüyada çarşaf görmek, bazen de hayırlı dilek ve kısmetlere, nasibin peşinde olmaya, alın teri dökülerek yapılan işlere tabir edilir. Rüyada görülen çarşaf rüyası olumsuz olarak ifade edildiğinde kişinin gerçekleri ört bas etmek için uğraş içinde olup gerçeklerin dışında fikirler ortaya atacağına tabir edilir. Bu rüya kişinin gerçek yüzünün çıkmasına vesile olacak en anlamlı rüyalardan dır.

Rüyada Çarşaf Görmek Ne Demek?  

Rüyada çarşaf görmek, hayırlı ve güzel dileklere, sağlam dostluklar edinmeye, hayatın her köşesinde mutlu olup, hayırlı dilekler dilemeye yorumlanır. Rüyasında çarşaf gören kişi ya da kişiler, sevdiklerine vaad ettikleri hayatı yaşatmak adına uğraş içine girerek hayatlarının en güzel yıllarını hiç uğruna kaybederler. Rüyada çarşaf görmek, bazen de hakaretlere maruz kalmaya, kötü niyetli kimselerle dostluk kurmaya, suçsuz yere iftiralara maruz kalarak gözden düşmeye tabir edilir.

Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek  

Rüyada beyaz çarşaf görmek, rüyada görülen beyaz, yeni ve şık çarşaf izzet ve makama sahip olmaya, mertebeye yükselmeye, dilenen dileklerin kabulüne yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da şans dilemeye, girilen bir çok işten mutlu sonla ayrılmaya, bir çok yolda başarıya ulaşmaya ifade edilir. Bu rüya aynı zaman da dinde güzelliğe, helal ve güzel olan nasipler dilemeye ifade edilir.

Rüyada Kara Çarşaf Görmek

Rüyada kara çarşaf görmek, kişinin hayal dünyasından sıyrılarak gerçekleri görme şansını yakalayacağına, hayatını düzene sokarak yaşadığı anlamsız tüm yaşantısını geride bırakacağına yorumlanır. Rüyada kara çarşaf görmek, bazen de ilim sahibi inancı yüksek kimselerden yardım görmeye, dilenen dileklere ermeye ifade edilir.

Rüyada Çarşaf Yıkamak  

Rüyada çarşaf yıkamak, bu rüya kişinin temizliğe ve dış görünüme son derece önem verip hayatını kurarları doğrultusunda yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler alışılmışın dışına çıkmayarak gerçek olan oyalarla hayatlarını sürdürme amacı içinde olurlar.

Rüyada Çarşaf Asmak  

Rüyada çarşaf asmak, çarşaf asmak rüyası kişinin katı kurarları ve mantıksal çözümleri ile girdiği bir çok işten başarıyla sonuçlanarak maddi zarara düşeceği hiç bir işe el atmayacağına yorumlanır. Rüyada çarşaf asmak, aynı zaman da çıkarcı, bencil, egoist, kendisini daima yüksekte gören kimselere ifade edilir.

Rüyada Çarşaf Satın Almak  

Rüyada çarşaf satın almak, bu rüya kişinin ticari anlamda ortaklık kurduğu kimselerle fikir çatışması içine düşerek düzenli giden hayatlarını sonlandırma noktasına gideceklerine yorumlanır. Rüyada çarşaf satın almak, bazen de yapılacak seyahetlere, huzurlu içinde vakit geçirmeye, birlik ve beraberliğe delalet edilir.

Rüyada Çarşaf Giydiğini Görmek  

Rüyada çarşaf giydiğini görmek, kişinin karakteristik özelliklerini içere bu rüya kişinin yaşadığı bir takım olaylar sebebiyle hayatını her haliyle değiştirerek olumsuz durumlara sürükleneceğine yorumlanır. Rüyasında çarşaf giydiğini gören kimse, kendisini mutlu kılacak atılımlarda bulunarak parasını hiç uğruna harcamak yerine mantıksal çözümler içinde yatırımlarını vakıf kılar.

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada çarşaflı kadın görmek, kişinin hayatını hayırlı, iyi huylu kimseyle birleştirerek ömrünün geri kalan yıllarını huzur içinde geçireceğine yorumlanır. Rüyada çarşaflı kadın gören kimse, kısmet kapılarını sonuna kadar açık kılarak bir çok dileğine erme şansına sahip olur.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada çarşaf görmek, çarşaf rüyası bir çok anlamı içerir, Bunların bazıları; ince çarşaf zarifliğe, kara çarşaf ahlaksızlığa, beyaz parlak çarşaf, hayırlı kısmete, normal olarak görülen çarşaf ise iffet sahibi olmaya yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada çarşaf görmek, çarşaf rüyası izzet ve ihtişama, lüks içinde yaşamaya, görkemli hayata sahip olmaya, murada ermeye yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da kısmet ve kazanç kapılarına, ömrü vakıf kılmaya tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.