Rüyada “ Çatışma ” Görmek

Çatışma
Rüyada çatışma görmek, kişinin çevresine karşı son derece yapıcı olmasına rağmen içinin kötülük kaplamış kimselerce kötülüğe maruz kalacağına yorumlanır.

Rüyada çatışma görmek, kişinin hayatını düzen içinde yaşamasına ve çevresine karşı son derece yapıcı olmasına rağmen kendisini çekemeyen kimselerce zarar görerek büyük yanlışlara sürükleneceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerine atılan suçlamalar ile zor duruma düşerek yaşadığı hayattan kopma aşamasına gelir. Rüyada çatışma görmek, bazen de tartışma içinde olmaya, hanede birlik ve düzenin bozulmasına, hakkınızda hayırlı olmayacak suçlamalar ile zarar görmeye ifade edilir. Çatışma rüyası, kimi zaman da duyulacak güzel söze, mutlu olmaya, nasibin katlanarak bolluğa ermeye tabir edilir.

Rüyada Çatışma Görmek Ne Demek?  

Rüyada çatışma görmek, kişinin çevresine karşı son derece yapıcı ve cömertkar olmasına rağmen içinin kötülük kaplamış kimselerce kötülüğe maruz kalacağına yorumlanır. Bu rüya kişinin umutlarının yıkılmasına, beklentilerinin olumsuz anlamda etkin kılınmasına, girdiği bir çok işte hayal kırıklığı yaşayarak eldeki mal varlığını sonlandırmasına ifade edilir. Rüyada çatışma görmek, bazen de uluslar arası sorunlara, maddi ve manevi sıkıntılara düşmeye, kötülüklerin süre gelerek huzursuz duruma düşmeye ifade edilir.

Rüyada Silahlı Çatışma Görmek  

Rüyada silahlı çatışma görmek, kişinin başına gelecek her türlü olumsuz durumlara karşı her daim ayakta kalarak kararlılıkla çıktığı yolda hiç bir şekilde dönmeyeceğine yorumlanır. Rüyada silahlı çatışma görmek, gaflete düşmeye, yanlış kişilerle dostluk kurarak hakkınızda hayırlı olmayacak işlere atılmaya, rızkı kesmeye ifade edilir.

Rüyada Teröristlerle Çatışma Görmek  

Rüyada teröristlerle çatışma görmek, kişinin hayatın stres ve sıkıntılarından dolayı yorgun hale düşerek kendisini hayatın şartlarına el vereceğine yorumlanır. Rüyada teröristlerle çatışma yapmak, bazen de iş hayatınızda güçlü kudretli rakiplerle mücadele vermeye, kazancınızı daim kılmak ve ayakta kalmak adına her türü zorluğun üstesinden gelmeye ifade edilir.

Rüyada Askeri Çatışma Görmek   

Rüyada askeri çatışma görmek, ülkeler arası ekonomik krizin yaşanmasına, ekonomide gerilemeye, maddi ve manevi mal kaybının yanı sıra kişinin psikolojik olarak ta olaylar karşısında etkilenmesine yorumlanır. Rüyada askeri çatışma görmek, bazen de zora karşı göğüs gelmeye, pes etmemeye, hayatın zorlukları karşısında dik durarak mücadeleyi açık kılmaya ifade edilir.

Rüyada Çatışmadan Saklanmak  

Rüyada çatışmadan saklanmak, kişinin çevresinde oluşan durumlardan etkilenmemek ve zararları en aza indirmek adına tehlikelerden kendisini uzak kılarak nasibinin peşinden koşacağına yorumlanır. Rüyada çatışmadan saklanmak, bazen de kalıcı çözümler üretmeye, yenilik içinde olmaya herkes tarafından örnek gösterilmeye ifade edilir.

Rüyada Çatışmadan Kurtulmak  

Rüyada çatışmadan kurtulmak, kişi ya da kişiler için kurtuluş anlamı içeren bu rüya gören kişinin kaderini ve kısmetini değiştirecek atılımlar yaparak hayata karşı verdiği mücadelede dik duracağına yorumlanır. Rüyada çatışmadan kurtulmak, bazen de mükafat olarak takdir edilmeye, manevi anlamı büyük hediyelerle boğularak çevrenizdeki kimselerle şımartılmaya tabir edilir.

Rüyada Çatışmaya Girmek  

Rüyada çatışmaya girmek, kişinin iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı problemleri çözmek adına bir takım eylemlere giderek hayatına renklilik katacağına, rızkını ve nasibini hayırlı şekillerde kazanarak çıktığı yolda mutlak zafere ereceğine yorumlanır. Rüyada çatışmaya girmek, bazen de gücün ve kudretin artmasına, zorluklara karşı dik durmaya, oluşan olaylardan zarar görmeden kurtulmaya ifade edilir.

Rüyada Çatışma Arasında Kalmak  

Rüyada çatışma arasında kalmak, bu rüya kişinin çevresinde varlığı ile kişiye rahatsızlık hissi yaratacak kimseler yüzünden acı çekerek nasibinin kesileceğine yorumlanır. Rüyada çatışma arasında kalmak, bazen de dara düşmeye, maddi zorluk yaşamaya, insanlar arasında ayıplanacak duruma düşmeye ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada çatışma görmek, dinden çıkmaya, kötülüğü ve haramı seçmeye, hayatı her daim kötü yanlarıyla yaşayarak rızkın kesilmesine sebep olmaya yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.