Rüyada “ Çatlak ” Görmek

Çatlak

Rüyada çatlak görmek, can sıkıcı olaylara maruz kalmaya, huzursuz olmaya,  saadetinizin bozulmasına, üzüntüye işaret eder. Çatlak rüyası kişinin iradesinde zayıflığa, kötü duruma düşmeye, erkekler için özellikle de amacından sapmaya tabir edilir. Rüyada görülen çatlak ifadesi bağların kopmasına, kazanca karışan harama, elde edilen kazançların bereketsiz hale gelmesine işaret edilir. Rüyada görülen bardakta çatlak sembolü, eşler arası ayrılığa, yaşanılan hayattan zevk almamaya, hanede huysuz olunmaya ifade edilir. Çatlak rüyası bazen de görülen şekle bağlı anlamlar içerir. Örneğin vücutta çatlak görmek, zorluk çekerek zahmetle yapılan işlere, evlat yönünden şansız olmaya, çatlak tabak görmek, eşler arası hoş olmayan sözlere, ayrılma noktasına gelmeye yorumlanır. Rüyada elinde çatlak görmek, sağlıktan olmaya, emellere kavuşmak adına hayatınızda güzel olan bir çok değerlerden vaz geçmeye tabir edilir.

Rüyada Çatlak Görmek Ne Demek?

Rüyada çatlak görmek, çatlak rüyası, ekonomik anlamda çöküntüye düşmeye, kıtlığa gitmeye, amaçların gerçekleşmeyecek başarısız olunmaya yorumlanır. Bu rüya kişinin planladı tüm amaçlarının gerçekleşemeden çöküşe giderek kişinin bir çok konuda başarısızlığa sürükleneceğine ifade edilir. Rüyada çatlak görmek, kimi zaman da bağların kopmasına, sevdiğiniz kimselerle yolları ayırmaya, kendinize çizilen yolda yalnız başınıza ilerlemeye ifade edilir.

Rüyada Çatlak Tabak Görmek

Rüyada çatlak tabak görmek, kişinin yaptığı evlilikte arzu duyduğu hayata eremeyerek yaşadığı hayattan keyif almadan evliliğini sürdüreceğine yorumlanır. Bu rüya kişinin hanımından kötü sözler duyarak istenmeyen olaylara karışacağına ifade edilir.

Rüyada Çatlak Bardak Görmek

Rüyada çatlak bardak görmek, yasak aşk şeklinde ifade edilen bu rüya kişinin evli kimselerle yolunu bir kılarak insanların düzenlerini alt üst edeceklerine yorumlanır. Çatlak bardak rüyası, iş hayatınızda size yönelik tehlike yaratacak olaylara karşı önlem almaya, yapılan her türlü işe karşı dikkatli ve duyarlı olmaya ifade edilir.

Rüyada Çatlak Pencere Görmek

Rüyada çatlak pencere görmek,  yaşamınızla ilgili başınızın ağrımasına sebep olacak sorunlarla karşı karşıya kalarak yaptığınız resmi işlerde patlak vereceğinize yorumlanır. Rüyasında çatlak pencere gören kimse, düşüncelerini açıklama konusunda yetersiz, gereğinden fazla insanlara ilgi duyan, korkularına yenik düşmüş kişilerdir.

Rüyada Çatlak Duvar Görmek

Rüyada çatlak duvar görmek,  aile bağlarının kopmasına, maddi ve manevi sorunlar yaşamaya, dara düşmeye işaret edilir. Bu rüya hanede yaşanan huzursuzluğa delalet olduğu gibi bazen de ferahlık şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen çatlak duvar sembolü, ardı ardına gelen dertlerin sonlanmasına, rahat nefes almaya, kişinin kendisini toplayarak yoluna devam etmesine ifade edilir.

Rüyada Çatlak Sürahi Görmek

Rüyada çatlak sürahi görmek,  kişinin yakınlık kurduğu kimselerle yaptığı dostluklarında zarar görerek ummadığı üzücü durumlara sürükleneceğine yorumlanır. Rüyada çatlak sürahi görmek, bazen de insanlara karşı ön yargılı davranmaya, kırıcı davranışlarda bulunmaya, bir çok insanın tepkisine maruz kalmaya ifade edilir.

Rüyada Çatlak Telefon Görmek

Rüyada çatlak telefon görmek, kişinin çevresinde yaşanan olaylara gereğinden fazla kafa yorarak hayatını yaşanmaz kılacak sorunlara sürüklenir. Çatlak telefon rüyası, olumsuz eleştirilere maruz kalmaya, saygınlığın yok olmasına, insanların gözünde küçük duruma düşülmeye tabir edilir Gençler için bu rüya aile bireyleri ile kuşak çatışmasına girmeye, yanlış fikirler sunmaya, süreci uzun ve zorlu yola girileceğine ifade edilir.

Rüyada Çatlak Yumurta Görmek

Rüyada çatlak yumurta görmek, hayırlı şekilde yorumlamamakla birlikte kişinin ailesinin yanında iş hayatında da bir takım sorunlar sebebiyle canının sıkılarak keyfinin kaçacağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler, arkadaşlık konusunda yaptıkları seçimlerde başarısız olmuş, güvendikleri kimselerin kötülüklerine maruz kalmışlardır. Rüyada çatlak yumurta görmek, bazende sürpriz alınacak habere, evli kimseler için bebek müjdesi almaya ifade edilir.

Rüyada Çatlak Diş Görmek

Rüyada çatlak diş görmek, sağlıkla ilgili anlamlara işaret edilen bu rüya hayırlı olmamakla birlikte kişinin canının sıkılmasına sebep olacak durumların içine düşeceğine yorumlanır. Bu rüya kişinin ciddi rahatsızlık geçirerek uzun süre tedavi aşamasında olacağına ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.