Rüyada “ Cenaze Namazı ” Görmek

Cenaze Namazı
Rüyada cenaze namazı görmek, bu rüya kişi için hayırlı olmayıp gören kişinin kötü niyetli kimselerin oyunlarına maruz kalarak hayatını körelteceği ne yorumlanır.

Rüyada cenaze namazı görmek, bu rüya kişi için hayırlı olmayıp gören kişinin kötü niyetli kimselerin oyunlarına maruz kalarak hayatını körelteceği ne yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, şeytani varlıklara değer vererek helal yollarla elde edilen rızkları görmezden gelerek kendilerini kötülüklere sürüklerler. Rüyada cenaze namazı görmek, bazen de haktan ve adaletten uzak olamaya, gaflete uğramaya, Allah’ın birliğini ve dirliğini görmezden gelerek haram yollarla hayatını devam ettirmeye tabir edilir. Rüyada cenaze namazı kılmak, kimi zaman da kıymet bilen, varlıktan ve yokluktan anlayan, insanlara faydalı ve güzel şeyleri aşılayan kimselere ifade edilir.

Rüyada Cenaze Namazı Görmek Ne Demek?  

Rüyada cenaze namazı görmek, bu rüya adaletten ve haktan sapmaya, kötülüğe ve şeytani varlıklara yönelmeye, helal nasiplere haram katmaya yorumlanır. Bu rüya kişinin doğru yoldan çıkarak hayatını anlamsız hale getirmesine, hayallerini iyi ve güzel anılarını silerek acımasız dünyanın görkemine kapılmasına delalet edilir.Rüyada cenaze namazı görmek, bazen de hastalıklara, maddi mal varlığı kaybetmeye, elde edilen nasiplerin günden güne tükenmesine ifade edilir.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak  

Rüyada cenaze namazı kılmak, bu rüya kişinin namaz kıldığı kimseye karşı sonsuz sevgi ve saygı besleyerek ölmüş olan kimseyi her şeyden değerli kılacağına yorumlanır. Rüyasında cenaze namazı kıldığını gören kimse, saygıyla anılacak güzel işler içinde yer alarak ticari hayatında kısa zaman da yükselme şansına nail olur.

Rüyada Cenaze Namazı Kıldırdığını Görmek  

Rüyada cenaze namazı kıldırdığını görmek, bu rüya kişinin hayrını güzel ve hayırlı işlerde kullanarak kendisi için hayırlı olanı dileyeceğine yorumlanır. Rüyasında cenaze namazı kıldırdığını gören kimse, büyük bir kısmete niyet ederek hem kendisi hem de ailesi içn en hayırlı ve güzel olanı eyler. Bu rüya bazen de geç kalınmış duygulara, mutlu sürecek birlikteliklere, umuda delalet edilir.

Rüyada Cenaze Namazı Kılan Cemaat Görmek  

Rüyada cenaze namazı kılan cemaat görmek, rüyayı gören kişinin toplu organizasyonlara katılarak bir çok kimsenin içinde yer aldığı hayırlı işlere yöneleceğine, nasibini ve rızkını güzel işlerde kullanarak kısa zaman da büyüme şansına nail olacağına yorumlanır. Rüyada cenaze namazı kılan topluluk görmek, aynı zaman da  bulunduğunuz ortamdaki kişilerle aynı davaları sürdürmeye, adaleti ve huzuru aramaya, hakkınızda güzel olanı dilemeye ifade edilir.

Rüyada Cenaze Namazında Ağlamak   

Rüyada cenaze namazında ağlamak, bu rüya kişinin yaşadığı güzel olaylardan dolay sevin göz yaşı dökerek mutlu olacağı güzelliklerin içinde yer alacağına yorumlanır. Rüyada cenaze namazında ağlamak, aynı zaman da uzun ömre sahip olmaya, maddi anlam da her türlü dileğe ermeye, hayatınızın istediğiniz şekilde sürüp gitmesine işaret edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada cenaze namazı görmek, bu rüya korku ve endişelere, çaresiz duruma düşmeye, yapılan hatalardan dolayı pişmanlık duyarak Allah’a sığınmaya yorumlanır.

İslami Yorumu, rüyada cenaze namazı görmek, bu rüya kişinin hayatında bir takım değişikliklere giderek uzun zamandır ayrı kaldığı kimseyle birlikte hoş vakit geçireceğine yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada cenaze namazı görmek, kişinin kalbi kötü kimselerin oyunlarına maruz kalarak helal nasibine haram katacağına, rızkını yanlış yönlerde etkin kılarak yatırımlarını yanlış yönde yapacağına yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.