Rüyada “ Cennet Papağanı ” Görmek

Cennet Papağanı
Rüyada cennet papağanı görmek, kişinin hanesinde yaşanılan güzel olaylara, amel defterinin geniş kılınıp, girdiği her işte başarıya ulaşmasına yorumlanır.

Rüyada cennet papağanı görmek, kişinin hanesinde yaşanılan güzel olaylara, amel defterinin geniş kılınıp, girdiği her işte başarıya ulaşmasına yorumlanır. Rüyasında cennet papağanı gören kimse, kendisine her anlamda yardım sağlayacak, girdiği her işte ön ayak olacak sağlam karakterli dosta sahip olmanın sevincini yaşayacağına yorumlanır. Rüyada cennet papağanı görmek, bazende kişinin aile büyüklerinden kalacak olan mirasına, bu miras sayesinde sıkıntılarından kurtularak rahat nefes almasına işaret edilir. Cennet papağanı rüyası bekar kimseler içinde yuva kurmaya, kısmet kapılarının sonuna kadar açılarak evlilik anlamında girdiğiniz yolda başarıya ulaşmaya tabir edilir.

Rüyada Cennet Papağanı Görmek Ne Demek?  

Rüyada cennet papağanı görmek, cennet papağanı rüyası izzet ve ihtişamı, görkemli hayatı, elinizin bollaşmasını, rahata ermeye tabir edilir. Bu rüyayı gören kimseler aileleri yönünden şanslı olup kendilerine kalacak mal ve mülkler sayesinde kazançlarını kat ve kat arttırma şansına ereceklerdir.

Rüyada Cennet Papağanı Almak   

Rüyada cennet papağanı almak, bu rüya kişinin elinin son derece açık olup kazandığı nasiplerinin belli bölümünü ihtiyacı olan kimselerle paylaşacağına yorumlanır. Rüyada cennet papağanı almak bazende kariyer hayatınızın etkileyecek ilerde başarılı olmanıza vesile olacak hayırlı atılımlarda bulunacağınıza tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Cennet Papağanı Görmek   

Rüyada ölmüş cennet papağanı görmek, hayal kırıklığı yaşamaya, değer verdiniz kimselerden umduğunuz karşılığı görememek yorumlanır. Rüyada ölmüş cennet papağanı görmek, bazen de yanlış kişilerle dostluk kurmaya, kazanç ve kısmetin kesilmesine, size yapılmasından rahatsızlık duyduğunuz davranışları başkalarına yapmaya tabir edilir.

Rüyada Cennet Papağanı Yakalamak  

Rüyada cennet papağanı yakalamak, nasibi ve kısmeti elde tutmaya hayatı kolaylıkla yaşamaya, tüm dilek ve arzularınıza erme şansına sahip olmaya yorumlanır. Rüyasında cennet papağanı yakaladığını gören kimse, yakın zamanda müjdeli haber alarak kendisi için hayırlı olacak birbirinden güzel tekliflerle karşı karşıya kalır.

Rüyada Cennet Papağanı Bulmak  

Rüyada cennet papağanı bulmak, kişinin tanımadığı bir çok kimseye yardım elini uzatarak çevresinde ki insanların gözünde hayırlı niyetlerle anılacağına yorumlanır. Rüyada cennet papağanı bulmak, bazen de hayırlı kısmetlere, güzel dileklere, iyi huylu kimselerle yuva kurmaya işaret edilir. Bu rüya aynı zamanda iyi huylu kimselerle dostluk kurmaya, sıcak samimi sohbetlere nail olmaya, mutluluğa sembol olarak gösterilir.

Rüyada Cennet Kuşu Görmek  

Rüyada cennet kuşu görmek, cennet papağanı rüyasıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya kişinin hanesinde sıcak ve samimi anların her daim süre gelerek mutluluğun haneden hiç eksimmeyeceğine yorumlanır. Rüyada cennet kuşu görmek, bazende uzun sağlıklı ömre, seyahate çıkmaya, kısmet peşinde olmaya ifade edilir.

Rüyada Sultan Papağanı Görmek 

Rüyada sultan papağanı görmek, sultan papağanı sembolü kişinin güç ve kudret sahibi olup yüksek mertebelere ereceğine, nasibini ve kazancını hayırlı şekilde ifşa ederek her türlü zorluğu bertaraf edeceğine yorumlanır. Rüyada sultan papağanı görmek, bazende kılınan dileklere, elinizin bollaşmasına, rahat hayat yaşamaya tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.