Rüyada “ Cep Telefonu ” Görmek

Cep Telefonu
Rüyada cep telefonu görmek, kişinin aniden duyacağı söz ile içinin ferahlayarak alacağı haberler ile vicdanen kendisini huzurlu hissedeceğine yorumlanır.

Rüyada cep telefonu görmek, cep telefonu rüyası kişi ya da kişiler için hayırlı olup kişiye huzur verecek yaşadığı bir takım olumsuz olayları unutmasına kolaylık sağlayacak kimselerle birlikte olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, oldukça başarılı, hayata karşı tutunmayı bilen, çevresindeki durumlara akılcı çözümler üreten kimselerdir. Rüyada cep telefonu görmek, bazen de maddi olarak rahata ermeye, nasibi her daim süre gelecek arkası kesilmeyecek nasibe ermeye, mutlu olmaya ifade edilir. Cep telefonu rüyası, yakın zaman da gelecek habere, umutların kesildiği anda sevincin yeşermesine, bir çok güzel olayın için de yer alarak kazanılan zaferler ile daha güzel yaşama erme şansına vasıl olmaya ifade edilir.

Rüyada Cep Telefonu Görmek Ne Demek?  

Rüyada cep telefonu görmek, kişinin aniden duyacağı söz ile içinin ferahlayarak alacağı haberler ile vicdanen kendisini huzurlu ve güven içinde hissedeceğine yorumlanır. Cep telefonu rüyasını gören kişi ya da kişiler, kolay yollarla çözüme ulaşan her türlü engeli aşan, kendisi için açılan kapıları çok yönlü değerli kılan kimselerdir. Rüyada cep telefonu görmek, kimi zaman da tövbe etmeye, doğru yolu bulmaya, hem kendiniz için hem de sevdiğiniz kimseler için hayırlısını dilemeye ifade edilir.

Rüyada Siyah Cep Telefonu Görmek  

Rüyada siyah cep telefonu görmek, söylenecek kötü söze ve üzülmeye işaret olduğu gibi kişinin beklenmeyen olayların içine düşerek her konuda mutsuzluğa yakalanacağına yorumlanır. Rüyasında siyah cep telefonu gören kimse, olaylara ve durumlara karşı son derece bağımsız hayırlı olanın peşinde koşmak yerine kendisini kötümser durumlara sürükleyen kişilerdir.

Rüyada Cep Telefonu Kaybetmek  

Rüyada cep telefonu kaybetmek, sevdiğiniz kimselerle yaşayacağınız bir takım sorunlara işaret olan bu rüya kişinin olumsuz bir takım olayların içine düşerek sebepsiz yere canının sıkılmasına sebep olacak durumlarla karşı karşıya kalacağına işaret eder. Rüyada cep telefonu kaybetmek, bazende kötü haber almaya, sevdiğiniz bir yakınınızı kaybetmeye, acınızı kat ve kat artmasına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Cep Telefonu Görmek 

Rüyada beyaz cep telefonu görmek, duyulacak hayırlı ve güzel habere, mutlu olmaya, dilediğiniz tüm dileklerin vasıl olup yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Beyaz cep telefonu rüyası bazen de haneye gelecek hoş misafire, mutlu olmaya, sevincinizi kat ve kat arttırarak girdiğiniz işlerde başarılı şekillerde ilerlemeye tabir edilir.

Rüyada Cep Telefonun Kırıldığını Görmek  

Rüyada cep telefonun kırıldığını görmek, rüyasında cep telefonunun kırıldığını gören kimse, sevdiği kişilere üzücü bazı haberler vererek onların yıkılmasına sebebiyet vermeye, davranışlarınız ile bir çok kişiyi mutsuz kılmaya yorumlanır. Rüyada cep telefonunun kırıldığını görmek, bazen de çevrenize karşı düşüncelerinizde kırıcı olmaya, yanlış kişilerle arkadaşlık ederek hem kendinizi hem de geleceğinizi tehlike altına sokmaya tabir edilir.

Rüyada Ev Telefonu Görmek   

Rüyada ev telefonu görmek, haneye gelecek misafire, alınacak habere, nasibin ve kısmetin açılarak murada nail olmaya yorumlanır. Ev telefonu görmek, rüyası kişiler için bazen de ağız tadına, birlik ve beraberliğe, düzenin bozulmadan devam edilmesine ifade edilir.

Rüyada Cep Telefon Tamir Etmek  

Rüyada cep telefon tamir etmek, bu rüya kişi için mutlu olacak haberlere uzun zaman dır görmediğiniz bir yakınınızı görmeye,mutlu olmaya yorumlanır. Rüyasında cep telefonunu tamir etmek için götürdüğünü gören kimse, kırgın olduğu kimselere karşı kendisini affettirmek amacıyla eylemlere giderek sevdiği kimseden af dilemek adına o kimseye sürprizler yapar.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada cep telefonu görmek, huzur bulmaya, elinizdeki kıymetin değerini bilmeye, yola çıktığınız kimselerle birlik için de büyük başarılara imza atmaya yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.