Rüyada “ Cesetler ” Görmek

Cesetler
Rüyada cesetler görmek, birbiri ardına gelen kötü haberlere,  musibet ve belalara bulaşmaya,  hayatınızın yaşanmaz hale dönüşmesine tabir edilir.

Rüyada cesetler görmek, kötülük ve uğursuzluk anlamı taşıyan cesetler rüyası kişinin arka arkaya yaşayacağı olaylara, musibet ve kötülüklere bürünmesine yorumlanır.Rüyasında cesetler gören kimseler, çevresindeki insanlara karşı dikkatli olmalı verdiği kararlarda ani düşüncelerden kaçınarak ileriyi görerek hareket etmelidirler. Rüyada cesetler görmek, bazen de huzurun kaçmasına,  mutsuz olmaya,  davranışlarınızın farklı görüşlerle sunulmasına tabir edilir .

Rüyada Cesetler Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada cesetler görmek, birbiri ardına gelen kötü haberlere,  musibet ve belalara bulaşmaya,  hayatınızın yaşanmaz hale dönüşmesine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi yada kişiler, girdikleri bir çok işte başarısız olmuş insanlara karşı duygularında yanılgıya düşmüşlerdir. Rüyada cesetler görmek, arka arkaya alınacak kötü haberlere, nasip kapılarının kapanmasına,  karamsar durumlara düşmeye ifade edilir.

Rüyada Cesetler Taşımak  

Rüyada cesetler taşımak, kötü niyetli kimselerin yanlışlarına ortaklık etmeye,  onlara, onların yaptığı kötülüklere sessiz kalarak kendinizi de onlardan bir parça olarak görmeye tabir edilir. Rüyada cesetler taşımak, bazen de haram kılınan mallara göz dikmeye, hayatı kötülüklerle sürdürmeye, şeytana ve buyruklarına boyun eğmeyen tabir edilir.

Rüyada Cesetler Gömmek 

Rüyada cesetler gömmek, kendinizi tehlikeye sokacak durumlardan kaçınmaya, iş hayatınızda maddi risk taşıyan olayları kendinizden uzak kılarak yolunuza devam etmeye yorumlanır. Rüyada cesetler görmek, bazen de bir biri ardına gelen kötü haberlere,  umutsuzluğun ve musibetlerin hanen izden hiç eksilmemesini tabir edilir.

Rüyada Cesetlerden Saklanmak 

Rüyada cesetlerden saklanmak, kendinizi koruma altına alarak olumsuz olaylardan kaçınmaya, sosyal hayatınızı tehlikeye sokacak her türlü olayı kendinizden uzak kılmaya ifade edilir. Rüyasında cesetlerden saklandığını gören kimse, dikkatli, duyarlı, mantıksal çözümler üreten, ticari tecrübe kazanmış olgun kimsedir .

Rüyada Cesetlerin Üstünden Geçmek   

Rüyada cesetlerin üstünden geçmek, kendinizden maddi anlamda zayıf kimselerin sırtlarından geçinerek onlardan menfaat dilemeye, hayatınızı yanlış yollarda kazanarak rızkınızı köreltme durumuma düşmeye ifade edilir. Rüyada cesetlerin üstünden geçmek, bazende yanlış kararlar alınmaya ve bu kararların peşinden gitmeye,  hayatı daha zor hale getirerek kendinizi kötülüğe sürüklemeye tabir edilir.

Rüyada Toplu Cesetler Görmek  

Rüyada toplu cesetler görmek, bu rüya kişinin birbirinden kötü mutsuz duruma düşeceği haberlere vasıl olup hayatını olumsuz durumlarda sürdüreceğine yorumlanır. Rüyada toplu cesetler görmek, bazen de yakın bir hatanızı ziyaret etmeye, gittiğiniz yerde aciz durumda olan bir çok kişiye yardım elini uzatmaya, onlara derman olmaya ifade edilir.

Rüyada Suda Cesetler Görmek  

Rüyada suda cesetler görmek, maddi olarak girdiğiniz bir takım işlerde zarara uğramaya,  kazancınızı yanlış yatırımlarda kullanarak daha düşük hale getirmeye yorumlanır.  Rüyada suda cesetler görmek, bazen de ani ve düşünmeden karar vermeye,  kendinizi tehlikeye atacak durumlara karışmaya, her anlamda mutsuz olmaya ifade edilir.

Rüyada Kefenli Cesetler Görmek  

Rüyada kefenli cesetler görmek, kişinin sır sağlamasını bilen yaşadığı bir takım olayları kendi içinde yaşatan duyarlı bir dosta sahip olup bu kişiyle yollarını birleştireceğine yorumlanır. Kefenli cesetler görmek, rüyası bazen de alınacak üzücü habere,  sevdiğiniz yakınınızı kaybetmeye,  ruhsat sorunlara yakalamaya tabir edilir.

Rüyada Çürümüş Cesetler Görmek   

Rüyada çürümüş cesetler görmek, iş hayatında yapılan işlerden dolayı yorgun hale düşmeye,  gönüllü olarak girdiğiniz bir çok işte beklentinizin dışında olaylarla karşı karşıya kalmaya yorumlanır. Rüyada çürümüş cesetler görmek, bazen de kötü haber almaya,  yıkılmaya, içinizde yaşattığınız sevincin yok olmasına tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

İhya Yorumu, rüyada cesetler görmek, uğursuzluk anlamı ifade eden bu rüya arka arkaya gelecek kötü haberlere,  mutsuz olmaya,  eldeki nimetlerin tükenmesine tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.