Rüyada “ Cetvel ” Görmek

Cetvel
Rüyada cetvel görmek, doğruluk anlamı içeren cetvel rüyası kişinin gireceği işte kararsız kalarak kendisine yön verecek kimselere uyacağına yorumlanır.

Rüyada cetvel görmek, doğruluk anlamı içeren cetvel rüyası kişinin gireceği işte kararsız kalarak kendisine yön verecek kimselere uyacağına yorumlanır. Rüyada cetvelle bir şeyler ölçmek, ticari hayatta atılan adımlara, cetvelle kağıt üzerinde bir şeyler çizmek, yapılan işlerde adaletli olunmaya tabir edilir. Cetvel rüyası, kişinin kazancını hayırlı yollarla kazanarak rızkını temin etmek adına girdiği bir çok yolu zorluk çekmeden aşacağına ifade edilir. Cetvel görmek, kimi zaman da sağlam edinilen arkadaşlıklar, çevreye kalıcı izler bırakmaya, iş hayatında yönetici vasfına sahip olup herkese eşit şekillerde davranmaya sembol edilir.

Rüyada Cetvel Görmek Nedir?  

Rüyada cetvel görmek, kişinin adalet ve doğruluk timsali olup gerek iş hayatın da gerekse sosyal hayatında her şeye ve herkese eşit şartlarda davranacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, hile, hurda ve haramdan uzak olup kendisini ve ailesini tehlikeye sokacak ger türlü yanlış işlerden uzak olurlar. Rüyada cetvel görmek, sunulan teklifleri değerlendirmeye almaya, karşınıza çıkacak olan fırsatlar karşısında kararsız kalmaya sembol edilir.

Rüyada Tahta Cetvel Görmek  

Rüyada tahta cetvel görmek, tahta cetvel rüyası, yaşanılan gönül ilişkisine, eşler arası hoş muhabbete, hayattan keyif almaya yorumlanır. Bu rüya kişinin hayatının hoşnutluk içinde geçip sevdiği kişiyle mutlu olup arzu duyduğu hayata nail olacağına ifade edilir.

Rüyada Üçgen Cetvel Görmek  

Rüyada üçgen cetvel görmek, olumlu güzel gelişmelere, mutlu olmaya, alınacak haberler ile hayatınızın çok yönlü değişmesine yorumlanır. Rüyada üçgen cetvel görmek, eşitliğe, adaletli olunmaya ve doğruluğa ifade edilir.

Rüyada Kırık Cetvel Görmek  

Rüyada kırık cetvel görmek, hayatınıza katacağınız yeniliklere, değişimlere açık olmaya, ele geçen fırsatları zorluk çekmeden ifşa etmeye tabir edilir. Rüyasında kırık cetvel gören kimse, bulunduğu her ortamda yeni dostluklar edinerek arkadaşlık ilişkilerini arttırır.

Rüyada Metre Cetvel Görmek  

Rüyada metre cetvel görmek, bu rüya kişinin varsayımlardan ve ön yargılardan uzak olaylara mantık çerçevesinde yaklaştığına işaret eder. Metre cetvel gören kimse, doğruluk amaçlı girdiği yolda kişiliğinden ödün vermeyerek kararlı şekilde olaylara yaklaşır.

Rüyada Cetvel Satın Almak  

Rüyada cetvel satın almak, rüya sahibinin girdiği her ortamda kendisini sevdirerek esprileri ve davranışları ile insanların beğenilerini kazanacağına yorumlanır. Rüyada cetvel satın almak, uzun süreli edinilecek dostluklara, mutlu olmaya, yaşanılan hayata razı gelmeye tabir edilir.

Rüyada T Cetveli Görmek 

Rüyada t cetveli görmek, olumlu olan gelişmelere, mutlu edici haberler almaya, olmasını çok istediğiniz bir işte mutlak başarıya ulaşmaya yorumlanır. T cetveli sembolü, bazen de yol ayrımına girmeye, seçim yapma durumunda kalmaya, kararsızlığa delalet edilir.

Rüyada Cetvel Satmak  

Rüyada cetvel satmak, kişinin çevresinde yaşanan olaylardan dolayı rahatsızlık hissine kapılarak kendisini bulunduğu ortamdan uzak kılacağına yorumlanır. Cetvel rüyasını gören kimseler, iş halinde oldukları kimselerle bağlarını koparmaları halinde ruhen ve bedenen kendilerini özgür hissederler.

Rüyada Cetvelle Ölçmek 

Rüyada cetvelle ölçmek, rüyada cetvelle bir şeyler ölçtüğünü gören kişi yeniliklere açık olup hayatını etkileyen olayların içinde çevreyle bağımsız şekilde yaşar. Rüyada cetvelle bir şeyler ölçmek, insanların dikkatini toplamaya, saygınlık kazanmaya, hakkımızda konuşulacak güzel anılar bırakmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.