Rüyada “ Cevşen ” Görmek

Cevşen
Rüyada cevşen görmek, cevşen rüyası hem zahiri hemde manevi anlamda gelebilecek kötülükleri korumak amacıyla yapılan işlemlerdir.

Rüyada cevşen görmek, bir kimsenin rüyasında cevşen duası taktığını görmesi, kişinin Allah’ı tealanın koruması altında olup kötülüklerden ve belalardan korunduğuna işaret eder. Rüyasında cevşen gören kimseler, her türlü korkularını Allah’ın izniyle atlatarak selamete ererler. Bu rüya hasta olan kimseler için şifaya, kısmet arayan kimseler için hayırlı kısmete, şifa bulmaya delalet eder. Düşmanı olan kimselerin bu rüyayı görmesi, düşmanlık güden kimselerin şerrinden vesvese gibi evhamlardan korunacağına ifade eder. Cevşen rüyası rüya alimlerimiz tarafından ifade içerdiğinde kişinin kem gözlü, fitne fesat kimselerden uzak olup ailesinin varlığını ve düzenini bozmak isteyen kimselere karşı korunacağına sembol edilir. Cevşen rüyası insanlar için ilaç şeklinde ele alınırken, hayvanlar içinse bir şeyi elde tutmak amacıyla yapılan eylemdir.

Rüyada Cevşen Görmek Nedir?

Rüyada cevşen görmek, cevşen rüyası kötülüklerden, belalardan, kem gözlü kimselerden korunmak adına Allah’ın emir ve buyruklarına uygun şekilde korunmak içerikli dua şeklidir. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarını zora sokan her türlü musibeti ortadan kaldırdıkları gibi hayırlı şekilde yoluna devam ederler. Cevşen rüyasını gören kimseler, anne, babasının hayır duası ile her türlü engeli zorluk çekmeden aşarak amacına zahmet çekmeden ulaşma şansını bulur.

Rüyada Cevşen Taktığını Görmek

Rüyada cevşen taktığını görmek, cevşen rüyası hem zahiri hemde manevi anlamda gelebilecek kötülükleri korumak amacıyla yapılan işlemlerdir. Rüyanızda cevşen taktığınızı görmeniz yukarıda da belirttiğim gibi hem zahiri hem de manevi kötülüklerden korunmanız amacıyla dır. Rüyada cevşen takmak, kişinin kalbinin temiz oluşuna rağmen her kesi kendisi gibi görerek olabilecek kötülüklere mail vermemesidir.

Rüyada Cevşen Kitabı Görmek

Rüyada cevşen kitabı görmek, kurtuluş anlamı taşıyan bu rüya kişi için aydınlık olarak, ifade içerip kişinin Allah’ın izniyle tüm zorluklardan arınacağına tabir edilir. Bu rüya borçlardan ve maddi  sıkıntılardan kurtulmaya, sağlığınıza kavuşmaya, aile bağlarınızı kuvvetlenmesine tabir edilir. Cevşen kitabı rüyası bazen de aydınlığa ulaşmaya, manevi yatınızın güçlenmesine, iyi niyetli kimselerle dostluk kurmaya yorumlanır.

Rüyada Cevşen Okumak

Rüyada cevşen okumak, kişinin kötülüklerden, kazalardan ve belalardan kendisini koruyarak açık gözlü oluşu sayesinde bir çok engeli zahmetsizce aşacağına yorumlanır. Rüyasında cevşen okuduğunu gören kimse, Allah’a ve onun emir ve buyruklarına boyun eğerek yolunu imanının yer verdiği şekilde sürdürür. Cevşen okumak, ifadesi bazen de vicdan rahatlığına, huzuru bulmaya, ilimi ve ibadeti her şeyden önde tutmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.