Rüyada “ Ceza ” Görmek

Ceza
Rüyada ceza görmek, bu rüya kişi için hayra delalet olmamakla birlikte artan borçlar yüzünden yasal takiplere düşme tehlikesinin olacağını bildirir.

Rüyada ceza görmek, iş hayatınızda yaşanılan sorunları çözmek adına verdiğiniz uğraşların boşa çıkmayarak mükafata ereceğinize, değer verdiğiniz bir kimsenin hatıralarıyla mutlu olacağınıza yorumlanır. Görülenin aksini işaret eden ceza rüyası, övgüyle anılmaya, insanların takdirini ve beğenisi kazanmaya, kalıcı eserlere imza atmaya tabir edilir. Ceza rüyası olumsuz olarak ifade edildiğinde borç yüzünden aranmaya, dara düşmeye işarettir. Rüyanızda devlet memuru tarafından cezalandırıldığınızı görmeniz, bozuk olan işlerinizi düzene sokma fırsatını bularak maddi kazancınızda artışa yükseleceğinize ifade edilir. Ceza ifadesi pişmanlık duyulacak işlere kalkışmaya, insanların gözünden düşmeye, ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir olaya şahitlik etmeye sembol edilir.

Rüyada Ceza Görmek Ne Demek?

Rüyada ceza görmek, bu rüya kişi için hayra delalet olmamakla birlikte artan borçlar yüzünden yasal takiplere düşme tehlikesinin olacağını bildirir. Ceza rüyasını gören kimseler, yaptıkları hataların bedelini çok ağır ödeyerek insanların gözünde aciz duruma düşerler. Bu rüya bazen de yalan yanlış kişilerle dostluk kurmaya, ailenize karşı yalan söyleyerek onları yalana sürüklemeye, hayal dünyasında yaşayarak olmayacak işlerin peşinden koşmaya delalet edilir.

Rüyada Ceza Almak

Rüyada ceza almak, rüyasında ceza aldığını ya da cezalandırıldığını gören kimseler, ticari hayatlarını tehlike altına sokarak hem kendilerini hem de maddi gelir düzeyini sıkıntıya sokar. Rüyasında ceza aldığını gören kimse, yasal sorumluluklarını yerine getirmeyerek başına buyruk davranışlarının cezasını çok yönlü yaşayacaktır. Rüyada ceza almak, saklı kalınması tehlikeli olan bir sırra ortaklı etmeye, kişinin dertsiz başına dert açarak gereksiz sorunlar yaşamasına ifade edilir.

Rüyada Cezaevi Görmek

Rüyada cezaevi görmek, kişinin ömrü boyu çekeceği maddi ve manevi sorununa işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler borçlardan ve maddi zorluklardan kurtulamayarak omzundaki bu yüklerle bir ömür yaşarlar. Rüyada görülen cezaevi sembolü, bazen de alınacak tatsız haberlere, ağız tadının kaçmasına, özgürlüğünüzün kısıtlanmasına sebebiyet verecek olayların içine düşeceğinize ifade edilir.

Rüyada Ceza Kağıdı Görmek

Rüyada ceza kağıdı görmek, vicdan azabı çektiğiniz sorunların gün ışığına çıkarak çözüme ulaşacağına, rahat nefes alarak kafanızı dinleyeceğinize yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kariyer hayatlarını etkin  kılacak bir çok fırsata nail olup başarısını günden güne arttıracak etkinliklerin içinde olurlar. Rüyada ceza makbuzu görmek, geçmişte güzel izlenimler bırakmaya, tebessüme, yaptıklarınız davranışlarınızla çevreye örnek olmaya ifade edilir.

Rüyada Ceza Yediğini Görmek

Rüyada ceza yediğini görmek, iyiye ve güzele işaret olan rüya kötülüklerin son bulup nihayet girdiğiniz yolun sonunda hidayete ereceğinizi işaret edilir. Bu rüya rahatlamaya, sevdiğiniz kimselerle güzel vakit geçirmeye, sakinliğe, kendinize az da olsa vakit ayırabilme imkanını bulmaya tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.