Rüyada “ Cezaevine Girmek ” Görmek

Cezaevine Girmek
Rüyada cezaevine girmek, sevdiğiniz kimselerle bir araya gelmeye, hoş muhabbete, yüzünüzün gülmesine, sağlıklı ömre vakıf olmaya işaret eder.

Rüyada cezaevine girmek, sevdiğiniz kimselerle bir araya gelmeye, ayrı kalınan yılların acısını çıkarmaya işarettir. Bu rüyayı gören kimseler, sağlık yönünden özentili olup dengeli beslenmeye özen göstererek hayatını güzel geçirirler. Rüyasında cezaevine girdiğini gören kimse, hayatını kendi çizgileri doğrultusunda yaşayan, kimseye özenti duymayan, az çok demeden nasibi için uğraş veren kimsedir. Cezaevine uzaktan bakmak, maddi dara düşmeye, sıkıntılı işlerle uğraşmaya, hayal kırıklığı yaşanılacak işlerin ortasında kalınmaya ifade edilir. Bu rüya aynı zaman da evlat özlemi güden aileler için alınacak mutlu edici habere, duaların kabulüne, mutlu olunmaya delalet edilir. Manevi olarak ta gönül rahatlığına işaret olan rüya kişinin iyi niyetli, hayırlı kimselerle bir araya gelerek yaşamı anlamlı kılacak etkinliklere yöneleceğine, inancını güçlü kılacağına yorumlanır.

Rüyada Cezaevine Girmek İslami?

Rüyada cezaevine girmek, sevdiğiniz kimselerle bir araya gelmeye, hoş muhabbete, yüzünüzün gülmesine, sağlıklı ömre vakıf olmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, daima iyilikten ve güzellikten yana hayatını sürdürmüş, ihtiyacı olan kimlere yardım etmeyi  amaç edinmiş gönlü zengin kimselerdir. Cezaevi görmek, ifadesi bazen de tutuklu kalınmaya, özgürlüğünüzün kısıtlanmasına, elinizdeki imkanların bir bir yok olmasına sembol edilir.

Rüyada Cezaevinde Olmak

Rüyada cezaevinde olmak, kişinin ticari anlamda sağladığı başarıların ilerde olumlu yönde karşısına çıkarak insanlar tarafından çok sevilip ilgi görüleceğine yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için maddi kazancın yanı sıra manevi başarılara, el üstünde tutulmaya, ilgi ve alakaya tabir edilir.

Rüyada Cezaevine Düşmek

Rüyada cezaevine düşmek, gerek sosyal hayatınızı gerekse iş yaşantınızı olumlu yönde ele alan bu rüya kendinizi mutlu hissedeceğiniz yerlere ulaşarak hayatınıza renk katacağınız yorumlanır. Rüyasında cezaevine düştüğünü gören kimse, kendisini büyük organizasyonların içinde görerek hayatın stres ve sıkıntılarından kısa sürelide olsa kurtulma şansını elde eder.

Rüyada Suçsuz Yere Cezaevine Girmek

Rüyada suçsuz yere cezaevine girmek, ani kararlardan kaçınmaya, kendinizi tehlikeye sürükleyecek atılımlardan hem kendinizi hem de ailenizi uzak tutmaya yorumlanır. Rüyasında suçsuz yere cezaevine girdiğini gören kimse, çevresine karşı çok dikkatli olup dost gibi görülen kimselerin aslında kişiye kötülük yapmak isteyen kimseler olduğu kanısına varmalıdır. Bu rüya genel anlamıyla kişi için uyarı mahiyetindedir.

Rüyada Cezaevi Görmek

Rüyada cezaevi görmek, cezaevi rüyası şiddetli ve meşakkatli hanıma, söylenen sözlerden yana pişmanlık duymaya, düşmanlarınız tarafından gelecek kötülüğe işaret edilir. Cezaevi rüyası, borca, hastalığa, fakirliğe, tembelliğe, zengin kimselere yaklaşmaya, kusura yorumlanır. Rüyada ceaevine girmek, sağlıklı uzun ömre, dostlarla bir araya gelmeye işarettir. Rüyasında cezaevinden kurtulduğunu gören kimse, yaşadığı sağlık sorunlarını sonlandırarak hastalığından kurtulur.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.