Rüyada “ Ciğer ” Görmek

Ciğer
Rüyada ciğer görmek, ciğer rüyası, güç ve kudrete, birinin ciğerini yemek, zahmet çekmeden kolay mala konmaya, akciğer rüyası, huzura ve sevince işarettir.

Rüyada ciğer görmek, ciğer rüyası, güç ve kudrete, birinin ciğerini yemek, zahmet çekmeden kolay mala konmaya, akciğer rüyası, huzura ve sevince işarettir. Rüyada akciğerin kopması, alınacak ölüm haberine, mutsuz olunmaya, karaciğer, müjdeli habere, evlat sahibi olmaya, rüyada görülen karaciğerin dışa çıkması, kısa süreli seyahate çıkmaya tabir edilir. Rüyada görülen ciğer ifadesi bazen de düşmanlara karşı galip gelmeye, korkulardan uzak yaşamaya, kendinize duyduğunuz öz güveninizin yenilenmesine sembol edilir. Rüyada ciğerci görmek, insanları iyiye ve güzele teşvik eden, bilgin, bir çok konuda tecrübe edinmiş kimselere tabir edilir. Ciğer rüyası mutlu ve huzurlu yaşamın içinde olmaya, yaşamınızı etkileyecek her hangi bir sıkıntı ya da üzüntüye maruz kalmadan hayatı yaşamaya yorumlanır. Bu rüya bir çok rüya alimlerimiz gözünde hayatını monoton ve sıradan yaşayan kimsenin başına gelecek güzel olaylarla sıradanlıktan kopacağını ifade etmişlerdir. Ciğer ifadesi merhamet duygusu gelişmiş, maneviyatına son derece önem veren, inancını doğru şekilde ifşa etmiş ailesine son derece bağlı kimselere de ifade edilir.

Rüyada Ciğer Görmek Ne Demek?  

Rüyada ciğer görmek, ciğer rüyası makbul ve makul işler peşinde koşmaya, tehlikelerden ve kötümser olaylardan kaçınmaya, hayatı dolu dolu yaşamaya yorumlanır. Rüyasında ciğer gören kimselerin mesleki yaşamlarının yanı sıra ailevi yaşamları da son derece düzgün ve hayırlı geçip topluma ve çevreye olumlu izlenimler bırakırlar. Ciğer görmek, rüyası, mert, yiğit, kişiliği ve davranışları ile topluma örnek teşkil etmiş saygın kimse olmaya sembol edilir.

Rüyada Ciğer  Yemek  

Rüyada ciğer  yemek, el vermişliğe, sevdiğiniz kimselerden göreceğiniz destekler sayesinde hayatta tutunabilme şansını elde edeceğinize yorumlanır. Rüyada görülen ciğer yemek, sembolü, bazen de haneye katılacak yeni ferde, alınacak mutlu edici haber ile keyfinizin ve ağız tadınızın yerine gelmesine ifade edilir.

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görmek  

Rüyada ciğer pişirdiğini görmek, şans ve kısmet şeklinde ele alınan rüya gören kişinin zahmet çekmeden yüklü kazanca ulaşacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, kendilerine kalacak yüklü miras sayesinde hayatını doyasıya yaşama şansını elde edip üzücü ve sıkıntı içeren her türlü olay ve durumdan uzak olurlar.

Rüyada Ciğer Almak  

Rüyada ciğer almak, bu rüya kişinin mutlu olmasına vesile olacak birbirinden güzel ve etkin olaylarla karşı karşıya kalacağına, yaşadığı hayatın her anından sonsuz keyif alarak şükredeceğine yorumlanır. Rüyasında ciğer aldığını gören kimse, kendi çıkarlarının dışında insanlara da iyi ve güzel değerler aşılayarak elinden geldiği kadar maddi ve manevi destekler de bulunurlar.

Rüyada Ciğer Kesmek 

Rüyada ciğer kesmek, rüyayı gören kimsenin cesaret timsali bir çok insanın korkuyla yaklaştığı işlerden başarılı sonla ayrılacağına yorumlanır. Rüyasında ciğer kestiğini gören kimse, aile terbiyesi almış, oturmasını kalkmasını bilen, insanlara karşı son derece saygın, kişilik sahibi kimsedir. Ciğer kesmek, rüyası bazende kısa süreli yolculuğa çıkmaya, aileden uzak kalmaya, kısa süreli sıkıntıya işaret eder.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.