Rüyada “ Ciğer Yemek ” Görmek

Ciğer Yemek
Rüyada ciğer yemek, kolay kazanılan hayata sahip olmaya, lüks ve konfor içinde yaşamaya, çocuk sahibi olmaya, kazanılan mala işarettir.

Rüyada ciğer yemek, kolay kazanılan hayata sahip olmaya, lüks ve konfor içinde yaşamaya, çocuk sahibi olmaya, kazanılan mala işarettir. Rüyasında pişmiş ciğer yediğini gören kimse, maddi darlık çekmediği gibi evlat yönünden de son derece şanslı olur.Rüyada pişmemiş çiğ ciğer yemek, iftiraya ve kötü söze maruz kalmaya, dışlanmaya, saygınlığınızın yok olmasına sembol edilir. Rüyada görülen ciğer sembolü hakkında İslami rüya alimlerimiz üç farklı anlam ifade etmişlerdir. Bunlar; sadık dost, hayırlı evlat, ilim sahibi bilgin kimse şeklindedir. Rüyada hanenizde ciğer yaktıklarını görmeniz, maddi dara düşmenize sebep olacak sıkıntılarla karşı karşıya kalıp hayatın zorlaşacağına, elde ettiğiniz malınıza devlet tarafından el konulacağına tabir edilir. Rüyada bol miktarda kızarmış ciğer görmek, altın, gümüş gibi maddi değeri yüksek olan eşyalara sahip olup doyumsuz yaşama sahip olacağınıza yorumlanır. Rüyada ciğer yemek, hayırlı ve sadık dostlara sahip olmaya, hoş sohbete, sevgi ve saygıdan ödün vermeden yaşamı sürdürmeye, her türlü isteğinizin kabul görülmesine sembol edilir. Bu rüyayı gören kişiler bugün olmasalar da yakın zaman da bol miktarda kazanca ulaşıp gelecek yaşantılarını huzur ve rahatlık içinde geçireceklerdir.

Rüyada Ciğer Yemek Ne Demek?  

Rüyada ciğer yemek, kolay yollarla zahmet çekmeden kazanç elde etmeye, hayırlı ve sadık aileye sahip olmaya, her türlü isteklerinizin kabul görülmesine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler çalışmaktan yana daha çok yaptırım yapmaktan hoşlanan, yönetici vasfı ağır basmış nitelikli kişilerdir. Ciğer yemek, ifadesi bazen de alınacak hayırlı habere,  kötülüklerin son bulmasına, hayırlı kapılara vakıf olmaya işarettir.

Rüyada Ciğer Yemek İstemek  

Rüyada ciğer yemek istemek, hayatınızı yakından ilgilendiren, sizin için eğlenceli olunan değişiklikler yapmaya, davranışlarınız ile topluma neşe katmaya yorumlanır. Rüyasında ciğer yemek istemek, özellikle hamile bayanlar için müjdeli, haberi yakın olduğuna, özlemle beklenen o güzel anın yaklaştığına ifade edilir.

Rüyada Ciğerci Görmek

Rüyada ciğerci görmek,  inancı ve imanı güçlü, kudret sahibi kimseye işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler, yaşadıkları zorluklara rağmen sabretmesini bilen, yaşadıkları olaylara rağmen tutunabilen, sağlam karakterli kişilerdir. Rüyada ciğerci görmek, bazen de sağlık ve mutluluğa, hayırlı eş ve aileye sahip olmaya, mutluluğa delalet eder.

Rüyada Ciğer Görmek  

Rüyada ciğer görmek, ciğer rüyası cesarete yorumlanıp kişinin aklı ve cesareti ile bir çok güçlüğün üstesinden geldiğine yorumlanır. Rüyada görülen ciğerin büyüklüğü, gücü ve kudreti, çiğ oluşu zayıflığa, pişmiş ciğer görmek, sahip olunacak değerli eşyalara yorumlanır. Rüyada bir kimsenin ciğerini yemek, hazır  mala konmaya, zahmet çekmeden mal elde etmeye, bolluğa işaret eder.

Rüyada Ciğer Pişirmek 

Rüyada ciğer pişirmek, zahmet çekmeden kazanç elde etmeye, miras yoluyla servete konarak maddi anlamda rahatlığa ermeye yorumlanır. Rüyasında ciğer pişirdiğini gören kimseler, servet yoluyla yaşadıkları hayattan sıyrılarak hayal dahi edemedikleri görkemli yaşantının içinde yer alırlar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.