Rüyada “ Cilve ” Görmek

Cilve
Rüyada cilve görmek, rüyasında kişinin bir kadına cilve yaptığını görmesi, sevinmeye, varlık içinde hayatı yaşamasına, sevinç ve suru re işaret eder.

Rüyada cilve görmek, rüyasında kişinin bir kadına cilve yaptığını görmesi, sevinmeye, varlık içinde hayatı yaşamasına, sevinç ve suru re işaret eder. Rüyada görülen cilveyi kadında görmek, iyilik ve hoşluğa, güzel sohbete, erkekte görmek, kusur ve zaafa, kişinin kendisini küçük düşürecek hatalarda bulunmasına tabir edilir. Rüyada görülen cilve size yapılıyorsa olması güç bir iş için sizden medet umulmaya, cilveyi sizin yaptığınızı görmeniz ise sevdiğiniz kimseye karşı duyduğunuz özleme işaret edilir. Bu rüyayı gören kimse, kendisine yakın gördüğü dost olarak baktığı kimseden üzücü tavır görür. Rüyasında cilveli bir kadınla ilişkiye girdiğini gören kimse, huzur içinde ömrünü vakıf kılar. Rüyada bir kadının cilve yaptığını görmek, sevinçli olaylara, kişinin bir kadına karşı cilve yaptığını görmesi ise menfaatleriniz doğrultusunda hareket etmeye tabir edilir. Rüyada erkeğin erkeğe karşı cilve yaptığını görmesi, iyi olmamakla beraber, yapılacak yanlış işlere, çevreniz tarafın dışlanılmaya tabir edilir. Cilve rüyasını gören kimseler, her konuda şanslı olup sıkıntı ve kederden uzak olurlar. Bu rüya bazen de alınacak tedbirlere, oluşacak tehlikelere açık olmaya,  kendinizi bir çok konuda geliştirmeye sembol edilir.

Rüyada Cilve Görmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada cilve görmek, eğlenceli ve güzel hayatın içinde yer almaya, kendinizi bambaşka dünyada görmeye, iş gücü yerinde olan kimselerle tanışarak hayatınıza yenilikler katmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, bekar ise hayatına renk katacak davranışları ile kişiyi büyüleyecek eğlenceli kişiliğe sahip kimse ile birliktelik yaşayacaktır. Bu rüyayı gören kimselerin hanelerine dert girmediği gibi bir çok konuda da şanslı ve başarılı olurlar.

Rüyada Cilve Yapmak  

Rüyada cilve yapmak, eşler arası uyumu işaret alan rüya, kişinin birlikte olmaktan haz aldığı kimseyle hayatını birleştirerek mutlu birlikteliğe yol alacağına yorumlanır. Rüyasında cilve yaptığını gören kimse, alacağı hayırlı haber karşısında mutlu olup hayırlı ve sağlıklı kız bebeğine sahip olur. Rüyada tanınmayan bir kimseye cilve yapmak, hayal kırıklığına, toplumca küçük düşürülmeye sebebiyet verecek hatalar yapmaya, kırılganlığa işaret eder.

Rüyada Cilve Yapan Kadın Görmek  

Rüyada cilve yapan kadın görmek, iyi ve güzel rüyalar arasında olup iyilik ve hoşluğa, çevreniz tarafından beğenilmeye, kendinizi önemli kimse olarak hissetmeye yorumlanır. Rüyasında cilveli bir kadınla taşınıp onunla ilişki kurduğunu gören kimse, huzur ve mutluluk içinde ömrünü sürdürür.

Rüyada Cilveli Erkek Görmek  

Rüyada cilveli erkek görmek, rüyada erkeğin cilve yaptığını görmesi, kusur ve zaafına, kendisini küçük düşürecek hatalara yer vermesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, şereflerinden ödün vermiş değerlerini yok saymış basit kimselerdir. Rüyada cilveli erkek görmek, bazen de  iyi ve güzel bir evlilik yapmaya, eşinizi mutlu etmek adına her türlü sürprize açık olmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.