Rüyada “ Cima ” Görmek

Cima
Rüyada cima görmek, rüyada cinsel münasebette bulunduğunu görmek, dünyalık mala,dini yönden de dileklerine kavuşmasına işaret eder.

Rüyada cima görmek, rüyada cinsel münasebette bulunduğunu görmek, dünyalık mala,dini yönden de dileklerine kavuşmasına işaret eder. Bu rüya menfaate, huzura, rahatlamaya şeklinde yorumlanır. Rüyasında kendi eşiyle cinsel ilişkiye girdiğini gören kimse, eşinden arzu ettiği şeye nail olup eşini arzu duyduğu hisse kavuşmasına vesile olur. Rüyada çirkin, yaşlı bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini görmek, düşmana, kötülüğe, bakımlı güzel bir erkekle ilişkiye girdiğini görmek, arzularınızı gidermeye tatmin olmaya işaret eder.  Rüyada erkek kardeşle cima yapmak, o kimse tarafından hor görülmeye, aşağılanmaya sembol edilir. Rüyada yoksul kimse ile cima yapmak,o kimseye maddi anlamda yardımda bulunmaya, zengin kimse ile cinsel ilişkiye girmek, dünyalık mala sahip olmaya, hayatın geri kalan yıllarını bolluk içinde yaşamaya yorumlanır.Rüyada kişinin kendisine cinsel münasebette bulunması, kimseye muhtaç olmadan hayatı kazanma şansını elde edeceğine, insanlara karşı cimrilik yaparak kendisi için yaşayacağına sembol edilir. Rüyada bir kadının başka bir kadına karşı cinsel duygular gütmesi, o kimsenin sırlarına vakıf olmasına, ilişkiye girilen kadının yabancı olması ise gelip geçici hevesler içinde olmaya rivayet edilir. Rüyada ölmüş kimse ile cima yatığını görmek, ölen kimseyi son yolculuğuna uğratma konusunda hassasiyeti elde bırakmamaya yorumlanır.

Rüyada Cima Görmek Nedir?

Rüyada cima görmek, rüyada görülen cima sembolü yardıma işarettir. Rüyada bir kadınla cinsel ilişkiye girmek, mevki ve makama yükselmeye, bilinen bir kimseden yardım göreceğinize tabir edilir. Rüyada tanımadığınız bir kadınla cima ettiğinizi görmeniz, düşmanlarınıza karşı üstünlüğü elde tutmaya, her türlü başarıyı beraberinde getirmeye tabir edilir.

Rüyada Cima Etmek  

Rüyada cima etmek,  bolluk ve bereketi simgeleyen bu rüya kişinin her yönden elinin bollaşarak rızkının kat ve kat  artacağına, hayırlı olan bir çok nasip kapısına ererek nasibini güzel kılacağına yorumlanır. Rüyada cima etmek, bazen de yapılan karşılıksız yardımlara, mutlu olmaya, hayırlı kazançlara yol almaya işaret edilir.

Rüyada Bir Kadınla Cima Etmek  

Rüyada bir kadınla cima etmek, rüyada bir kimsenin tanımadığı bir kadınla cima ettiğini görmesi, o kadının görüşüne saygı duymaya, o kimseden gelecek maddi destek sayesinde bir çok zorluğu ve sıkıntıyı geride bırakmaya tabir edilir. Rüyada hanımı ile cinsel münasebette bulunduğunu gören kimse, hanımından arzu ettiği ettiğine kavuşur. Aynı zaman da hanımında bu zevke makul kılarlar. Evli bir kadının rüyasında başka bir kimse ile cima ettiğini görmesi, eşinden ayrılacağına işarettir.

Rüyada Hayvanla Cima Etmek  

Rüyada hayvanla cima etmek, nasibe ve kazanılan rızka haram getirmeye, yoldan sapmaya, sizin için hayırlı ve güzel olan dileklerin bir bir körelmesine yorumlanır. Rüyada hayvanla cima etmek, bazen de ilerde pişman olacağınız hatalara düşmeye, mide bulandırıcı olayların içine düşmeye tabir edilir.

Rüyada Düşmanla Cima Yaptığını Görmek  

Rüyada düşmanla cima yaptığını görmek, bu rüya kişinin kendisine karşı düşmanlık besleyen kimselere karşı içinde yaşattığı körelmiş duygularına yorumlanır. Rüyasında düşmanla cima yaptığını gören kimse, ailesiyle ayrılma noktasına gelerek yanlışları yüzünden sevdiği bir çok değerlerini bir bir kaybeder.

Rüyada Soyunmuş Biriyle Cima Yapmak 

Rüyada soyunmuş biriyle cima yapmak, çalışılan iş hayatında başarılı olunmaya, terfi almaya, kendinizden bir çok konuda üstün kimselerin bilgi birikimlerinden faydalanmaya yorumlanır. Rüyasında soyunmuş bir kimse ile cima yaptığını gören kimse, üst kademelere erişerek çalışmalarının karşılığı er geç görme şansını elde tutar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.