Rüyada “ Dava ” Görmek

Dava
Rüyada dava görmek, okul ve meslek hayatınızda geleceğinizi belirlemek adına mantıksal adımr atmaya, her türlü olayı çözücü gözüyle yaklaşmaya ifade edilir.

Rüyada dava görmek, dava rüyası kişi için uyarı mahiyeti içerip gören kişinin vereceği kararlarda kendisinin yanı sıra çevresi içinde hayırlı adım atacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, attığı her adımı ve aldığı her kararı yakından önemseyen olaylara karşı tutucu tavır sergileyen kimsedir. Rüyada dava görmek, bazen de kişinin attığı yanlış adımın ilerde büyük kötülük olarak karşısına çıkıp özgürlüğünün kısıtlanmasına sebebiyet vereceğine ifade edilir. Dava rüyası aynı zaman da kişinin devlet ekranında söz sahibi otoriter kişi ile tanışarak bir çok sıkıntısını bu kişi sayesinde zorluk çekmeden atlatacağına sembol edilir.

Rüyada Dava Görmek Nedir?

Rüyada dava görmek, okul ve meslek hayatınızda geleceğinizi belirlemek adına mantıksal adımr atmaya, her türlü olayı çözücü gözüyle yaklaşmaya ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, kendilerini her daim güvence altına alıp veŕecekleri kararlarda daima çıkarlarını ön planda tutarlar. Rüyada dava görmek, kimi zaman da eş, dost ve akrabalarla husumetlik yaşamaya, kırıcı olaylara sebebiyet vermeye, mutsuz durumlara ifade edilir.

Rüyada Dava Edilmek 

Rüyada dava edilmek, haksız yere suçlanmaya, çevrenizce dışlanarak yalnızlığa çekilmeye yorumlanır. Rüyada dava edildiğini gören kimse, aralarında kırgınlık güttüğü kişilerle ciddi sorunlar yaşatarak sonu mutsuz durumla bitecek kargaşaların içine girerler.

Rüyada Dava Kazanmak 

Rüyada dava kazanmak, hakkınızı savundugunuz işlerde hayırlı sonuca ulaşarak size ve hanenize kötülük yapmak isteyen kimseleri amaçlarından uzak eyleyeceğinize yorumlanır.  Dava kazanmak, rüyası bazen de onurlanıp, gururlanmaya, yapılan başarılı işlerden haz almaya, size güvenen insanları hayal kırıklığına uğratmadan yaşatmaya ifade edilir.

Rüyada Dava Kaybetmek 

Rüyada dava kaybetmek, uğursuzluk ve kötülük olarak ifade edilen bu rüya kişinin girdiği yolda karşısına çıkan engellere karşı kendisini savunmayarak basarız şekilde hayatını daim kılacağına ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler, her şeye rağmen ayakta durabilen, başarısından ve zaferinden ödün vermeyen, hakkında daima hayırlısını dileyen kimsedir.

Rüyada Dava Açmak 

Rüyada dava açmak, bu rüya özellikle haklı oldukları halde bir takım oyunlara maruz kalarak haksız duruma sürüklenen kimselerin çıktıları mücadele yolunda gösterdikleri haklı zaferlerine yorumlanır. Rüyada dava açmak, miras yoluyla elde edilecek malların bir takım olaylara sebebiyet vermemesi adına mahkeme nezdinde yapılan hukuki kurallarla kişilerin mal edinmelerine ifade eder.

Rüyada Davacı Olmak 

Rüyada davacı olmak, rüyasında tanıdık bir yakınına dava açtığını gören kimse o kişiyle büyük tartışmalara sebebiyet vererek aralarında husumetin olmasına sebep vereceklerdir. Rüyada davacı olmak, bazen de hakkınızı savunmaya, olayları kaba kuvvetle çözmek yerine, kanun ve tüzüklerin hüküm sürdüğü şekilde ilerletmeye ifade edilir.

Rüyada Mahkeme Görmek 

Rüyada mahkeme görmek, mahkeme rüyası, haklının hakkını almasına, haksız olan kimsenin de cezasını çekmesine ifade edilir. Bu rüyayı gören kişiler mevlaya sığınarak daima haklarında hayırlı olanı dilerler.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.