Rüyada “ Davul ” Görmek

Davul
Rüyada davul görmek, insanlarla iyi ilişkiler içinde olup birçok arkadaşa sahip olacağınıza, yakınınızdan gelecek haberle keyif alacağınıza yorumlanır.

Rüyada davul görmek, insanlarla iyi ilişkiler içinde olup bir çok arkadaşa sahip olacağınıza, yakınınızdan gelecek mutlu edici haberle keyif alacağınıza yorumlanır. Rüyada görülen davul sembolü boş haber şeklinde de ifade edilip davulu olan kimse, kogoş kimse olarak ta anılır. Rüyasında hanesinde davul çalıp bağırdığını gören kimse, kötü bir musibete erişir. Rüyada bando davulunu görmek, yalan yanlış haber almaya, Allah’ın verdiği nimetlere şükretmeye tabir edilir.  Rüyada sahur davulu gibi vakti unutturmamak adına çalınan davul, haddini aşan, zenginliği ile kibirlenen kimseye işarettir. Rüyada hac kafilesinde çalınan davulu görmek, kılavuzluk ve rehbere, gaziler için çalınan davul sembolü de dikkatleri toplamaya, verilecek habere delalet edilir. Rüyada davul görmek, son olarak insan ilişkilerinde başarılı olunup bir çok arkadaşa sahip olacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Davul Görmek Nedir?

Rüyada davul görmek, kişinin çevresinde var olan panik kimselere işaret olan rüya bu kişilerin söylemleri ile olayları abartarak pireyi deve yaptıklarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, her türlü olayı gereksiz yere abartarak en küçük ve en basit olayları bile mesele haline getirirler. Rüyada görülen davul sembolü, deli saçması olarak bilinen gerçeklerin dışında sözler duymaya, dostlarınızla eğlenceli aktiviteler içinde yer alacağınıza sembol edilir.

Rüyada Davulcu Görmek

Rüyada davulcu görmek, hayırlı bir rüya olmamakla birlikte zamanının büyük bölümünü gereksiz amaçlar doğrultusunda harcayan kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler,  laf taşımakla birlikte aslı astarı olmayan sözleri getirip götürmekle bilinirler. Asılsız haber veren kimse olarak ta yorumlanan rüya kişinin gereksiz yere çevresindeki insanları başında toplayarak kavatlık yapacağına tabir edilir.

Rüyada Davul Çalmak

Rüyada davul çalmak, bu rüya maceraya düşkün, hayal peşinde koşan, fayda getirmeyecek işlerle kafasını yoran kimselere işaret eder. Rüyasında davul çaldığını gören kimse, çok çalışıp çabalamak bir hedef uğruna yaşamak yerine, hayatını amaçsızca sürdürerek  insanların eğlencesi haline gelmiş kişilerdir. Rüyada davul çalmak, bazen de yerinde kararlar almaya, yaptığınız atılımlarla ticari al değeri yüksek atılımlarda yer almaya tabir edilir.

Rüyada Ramazan Davulu Çalmak

Rüyada ramazan davulu çalmak, kişinin çevresine ışık tutan kimse olup her zaman iyinin ve güzelin peşinde koşacağına, merak duygusunu arttıran değerlere öncelik vereceğine yorumlanır. Rüyasında ramazan davulu çaldığını gören kimse, ilim sahibi kadri yüce kişilerin yolunda devam ederek inancını kudretli hale getirecek eylemler içinde bulunurlar. Rüyada ramazan davulu çaldığını görmek, başarıyla kazanılmış bir olayı çevreye duyurmaya, müjdeli habere vasıl olmaya tabir edilir.

Rüyada Davul Sesi Duymak

Rüyada davul sesi duymak, uzun süredir haber almadığınız bir yakınınızdan gelecek hayırlı habere, sizden yardım dileyen bir kimseye işaret eder. Bu rüya aynı zaman da insani ilişkilerinizde son derece başarılı olup sıcak samimi dostlara sahip olacağınıza, bulunduğunuz her ortama mutluluk getireceğinize ifade edilir.

Rüyada Bando Davulu Görmek

Rüyada bando davulu görmek, bando davulu rüyası aslı astarı olmayan yalan yanlış habere işaret eder. Bando davulunu bazı rüya alimlerimiz Allah’a şükür ve hamdeden kimsenin yanında olmak şeklinde ifade etmişlerdir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.