Rüyada “ Ekşi Yemek ” Görmek

Ekşi Yemek
Rüyada ekşi yemek, hanede birlik ve beraberliğin bozulmasına, kardeş kavgalarının hanede hiç eksiltmeyerek yalan yanlış dedikodular yüzünden mutsuz olunacağına yorumlanır.

Rüyada ekşi yemek, hanede  birlik ve beraberliğin bozulmasına, kardeş kavgalarının hanede hiç eksiltmeyerek yalan yanlış dedikodular yüzünden mutsuz olunacağına yorumlanır. Rüyasında ekşi yediğini gören kimse, kendisini mutsuz kılacak olumlu olumsuz bir çok durumun içine düşerek kendi çıkarlarına ters düşecek olayların içine girer. Bu rüya bazen de  saklı kalmasını arzuladığınız sırlarınızın açığa çıkmasına, zor duruma düşmeye, dedikoduya ve üzücü olaylara ifade edilir.

 Rüyada Ekşi Yemek Neye İşarettir?  

Rüyada ekşi yemek, ekşi yemek rüyası ağız tadınızın bozulmasına, sevginin ve saygının yerine kötülüklerin almasına, mutsuz olmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler geçmişin güzel yanlarını geride bırakarak kendilerini bekleyen zorlu hayatın içine girerler. Rüyada ekşi yemek, bazen de mahkum kalmaya, tüm imkanlarınızı geride bırakmaya, elinizdeki güzelliklerden olmaya tabir edilir. Ekşi rüyası yalnızlığa mahkum kalmaya, umduğunuz saygıyı ve sevgiyi görememeye, hayatınızın zorlaşmasına tabir edilir.

Rüyada Ekşi Elma Yemek

Rüyada ekşi elma yemek, bu rüya kişinin bile isteye kabahat işleyerek yanlış yollarla sapmasının pişmanlığı içinde yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler kendileri için hayırlı ve helal olmayan rızkların içinde yer alarak harama ve kötülüklere doğru yol alırlar. Bu rüya kişinin eşini ve ailesini aldatmasına, hi uğruna yuvasını bozarak güzellikleri geride bırakmasına tabir edilir.

Rüyada Ekşi Yoğurt Yemek

Rüyada ekşi yoğurt yemek, ağız tadınızın bozulmasına, keyifli anılarınızın yerini mutsuzluğa bırakacağınıza yorumlanır. Rüyada ekşi yoğurt yemek, bazen de yersiz kararlar almaya, yanlış adımlar atarak hem kendinizi hem de size güvenen insanları zor duruma düşürmeye tabir edilir.

Rüyada Ekşi Erik Yemek

Rüyada ekşi erik yemek, ekşi rüyası genel olarak hayırlı rüya olarak görülmemekle birlikte ağız tadının bozulmasına, maddi sıkıntı içine düşmeye, yuvanın dağılması şeklinde olumsuz anlamlar taşır. Rüyasında ekşi erik yediğini gören kimse, evli ise yuvası bozulur. Bekar ise çıktığı hayırlı yolda hayal kırıklığı yaşar.

Rüyada Ekşi Limon Yemek 

Rüyada ekşi limon yemek, bu rüya kısa süreli sürecek fakat üzerinizde psikolojik etkiler yaratacak hastalık olaylarına yakalanacağınızı, elden ayaktan düşerek girdiğiniz hayırlı yolda hayal kırıklığı ile ayrılacağınıza yorumlanır. Ekşi limon rüyası bazen de  kariyer hayatınızın sonlanmasına, yanlış adımlar atmaya, kendinizi riske sokacak yatırımlarda bulunmaya ifade edilir.

Rüyada Ekşi Meyve Yemek 

Rüyada ekşi meyve yemek, hayırlı olmamakla birlikte elden çıkacak mala işaret eden bu rüya ticari anlamda zarar görmenize sebep olacak işlere atılarak hem kendinizi hem de ailenizi zora sokacağınıza yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayal kırıklığı yaşayacak bir çok işin içine girerek elde ettiği bir çok kazancını kaybetme noktasına gelirler.

Rüyada Ekşi Nar Yemek

Rüyada ekşi nar yemek, kişinin helal yollarla kazanç elde etmek yerine nasibini kötülüklerle haram yollarla kazanarak kendisini tatmin etmeye çalışacağına yorumlanır. Rüyada ekşi nar yemek, ilerde pişmanlık duyulacak hatalara düşmeye, eldeki değerleri yok saymaya, girilen her işten mutsuz sonla ayrılmaya tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.