Rüyada “ El Bombası ” Görmek

El Bombası
Rüyada el bombası görmek, kişinin hayatının her anında varlığı ile kişiye güven hissettirecek vefalı dosta sahip olmanın sevincini yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada el bombası görmek, kişinin hayatının her anında varlığı ile kişiye güven hissettirecek vefalı dosta sahip olmanın sevincini yaşayacağına yorumlanır. Bu rüyayı görülenin aksine güzel kurulacak dostluklara, insanlara karşı faydalı güzellikler beslemeye, iyi niyet kılınarak girilen her işte mutlak başarıya ulaşmaya ifadesi edilir. Rüyada el bombası görmek, mevki ve makama hayırlı helal kazançlara, itibar görmeye, kazanılan başarılarla kısa zamanda dilediğiniz hayata yükselmeye yorumlanır.

Rüyada El Bombası Görmek Ne Demek?  

Rüyada el bombası görmek, kişinin sıradanlıktan uzak durup hayatı için olması güç zorlukları başaracağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler çevresine karşı son derecede iyi niyet besleyen, sevdiği kimseye karşı kan bağına gerek duymadan karşılıksız olarak el uzatan kimsedir. Rüyada görülen el bombası sembolü bazende umuda yarınlara, kariyer sahibi olmaya, yüksek getirilere ifade edilir.

Rüyada Patlamış El Bombası Görmek  

Rüyada patlamış el bombası görmek, kişinin hayatını zora sokacak yanlış işlere sürüklenerek kazancını düşürecek hatalar yapacağına yorumlanır. Rüyada patlamış el bombası görmek, bazende kötülük görmeye, yanılgıya düşmeye, sevdiğiniz kimselerden umduğunuz başarıyı görmemeye tabir edilir.

Rüyada Pimi Çekilmiş El Bombası Görmek  

Rüyada pimi çekilmiş el bombası görmek, bu rüya yakın zamanda başınıza gelecek kötülüklere ve felaketlere yorumlanır. Rüyasında pimi çekilmiş el bombası gören kimse, hastalık gibi kötü duruma düşecek zorlukların ortasında kalarak çevresinden uzak kalma durumuna düşecektir.

Rüyada El Bombası Atıldığını Görmek  

Rüyada el bombası atıldığını görmek, kişinin ticari anlamda düşmanlarına karşı saldırıya geçerek onları maddi ve manevi anlamda yenme çabası içine gireceğine yorumlanır. Rüyada el bombası atıldığını görmek, bazende size değer veren kimselerden yardım görmeye, yaşadığınız zorlukları yara almadan atlatmaya, mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Silah Ve El Bombası Görmek  

Rüyada silah ve el bombası görmek, birbirinden farklı anlamlarda ifade edilen bu rüya bir taraftan olumlu şekilde ifade edilirken, diğer taraftan da olumsuz kötülükler şeklinde ifade edilir. Rüyasında silah ve el bombası gören kimse, kendisine yönelik yapılan kötülükleri def etme amacı güderken kan bağı olmayan fakat kendisi için değerli olan bir kişiden yardım görecektir.

Rüyada El Bombası Tutmak  

Rüyada el bombası tutmak, kişinin karşısına çıkacak birbirinden güzel teklifler ile son derece mutlu olup ticari anlamda vakıf kıldığı başarılarına kat ve kat arttıracağına yorumlanır. Rüyada el bombası tutmak, bazende yeni ve güzel dostluklar edinmeye, girdiğiniz her ortamda değer kazanmaya, iyimser davranışlarınız ve duruşunuz ile herkesin saygı duyduğu kimse olmaya ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada el bombası görmek, inanca ve kudrete, asil kimselere, samimi dostluklara, hayata karşı yapılan mücadelelere yorumlanır. Bu rüya bazen de hoş sohbete, kurulacak dostluklara, ilim sahibi kimselerle birlikte olmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.