Rüyada “ El Öpmek ” Görmek

El Öpmek
Rüyada el öpmek, el öpmek rüyası son derece hayırlı ve güzel rüyalardan olup kişinin ailesine karşı bağlılığını, çocuklarından görecek vefa lığı işaret eder.

Rüyada el öpmek, el öpmek rüyası son derece hayırlı ve güzel rüyalardan olup kişinin ailesine karşı bağlılığını, çocuklarından görecek vefa lığı işaret eder. El öpmek, rüyası aynı zaman da itibar görmeyi, saygınlığı, kişinin çevresi tarafından hoş kılınarak bir çok konuda örnek sunulmasını ifade eder. Rüyada tanımadığınız bir kimsenin elini öptüğünü görmeniz o kişiyle ticari ilişkilerde yer alarak karlı ortaklıklar kuracağınıza ifade edilir. Rüyada el öpmek, bazen de haneye gelecek misafire, hoş görüye, kurulacak sohbetlere, güzel niyetli kimselere ifade edilir.

Rüyada El Öpmek Nedir?  

Rüyada el öpmek, herkes tarafından sevilip saygı gösterilmeye, yapılan davranışlar ile toplum gözünde örnek tutulmaya, başarıya yorumlanır. Rüyada ölmüş kimsenin elini öpmek, o kişiye karşı vefa borunuza, o kişiyi her fırsatta ziyaret ederek dualarınız ile muzaffer kılmaya ifade edilir. Rüyada el öpmek, bazen de ilim sahibi güçlü kudretli kimselerden yardım görmeye, dini güzelleştirmeye, her türlü hayırlı nasibe açık olmaya ifade edilir.

Rüyada El Öpmek Para Almak  

Rüyada el öpmek para almak, bu rüya kişinin hayatını çıkarları doğrultusunda giderek yaptığı her işten karşılık umacağını  yorumlanır. Rüyada el öpmek ve para almak, bazen de alım teri dökülerek yapılan bir işten karşılık görmeye, hayırlı bereketli nasiplere vasıl olmaya, hayatı daha güzel hale getirmek adına sürece girmeye ifade edilir.

Rüyada El Öpmek Sarılmak 

Rüyada el öpmek sarılmak, sevdiğiniz yakın olduğunuz kimseyle çekilen özlemleri gidermeye, manevi olarak huzura ermeye yorumlanır. Rüyada el öpmek ve sarılmak, bazen de kişinin kendisini daha mutlu bale getirmek ve sosyal yaşantısını güzelleştirme adına verdiği uğraşlarına ifade edilir.

Rüyada El Öpmek İstemek   

Rüyada el öpmek istemek, bu rüya size karşı her daim yardım elini uzatan sizden umudunu kesmeyen iyimser kişilere karşı göstermiş olduğunuz vefa borcunuzu simgeler. Rüyada el öpmek istemek, bazen de alışılmışın dışına çıkmaya, çevrenizdeki insanları şaşırtıcı davranışlarda bulunmaya ifade edilir.

Rüyada El Öpmek Vedalaşmak  

Rüyada el öpmek vedalaşmak, rüyayı gören kimse için ayrılığın sembolü şeklinde olacak olan bu rüya kişinin hayatını daha yaşanılır hale getirmek ve kariyer yaşantısında yükselmek adına verdiği mücadelesine işaret eder. Rüyada el öpmek ve vedalaşmak, bazen de yeni iş hayatına atılmaya, bulunduğunuz konumdan ayrılmaya, kısa süreli üzüntüye tabir edilir.

Rüyada Annenin Ve Babanın Elini Öpmek   

Rüyada annenin ve babanın elini öpmek, onlara karşı duyduğumuz saygı ve sevgiye, hayırlı evlat olabilmek ve çevreye güzellikler katmak adına uğraşa girmeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, ailesine karşı son derece bağlı onların hayır dualarını alarak isteklerini her daim yerine getiren hayırlı kimselerdir.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek  

Rüyada sevgilinin elini öpmek, bu rüya kişinin eşine ya da sevdiği kimseye karşı düşüklüğüne, onu her şeyden üstün kılarak hayatını onun çerçevesinde daim kılmasına yorumlanır. Rüyada sevgilinin elini öpmek, bazen de birlikteliği vakıf kılmaya, sonu hayırla bitecek evliliğe doğru adım atmaya ifade edilir.

Rüyada Eşinin Elini Öpmek  

Rüyada eşinin elini öpmek, bu rüya kişinin hanesinde yaşanacak birlik ve beraberliğe, huzura, tüm kötülüklerden uzak olmalarına yorumlanır. Rüyasında eşinin elini öptüğünü gören kimse, ona karşı hislerini gizli kılmayarak her fırsatta o kişiyi yüceltir.

Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada el öpmek, hayırlı kimselerle tanışmaya, birlik ve düzenin her daim süre gelmesine, bir çok nasip kapısına vasıl olup ömrü barışı kılmaya ifade edilir.

İhya Yorumu, rüyada el öpmek, hayırlı ve güzel rüyalardan olup nasip ve bereketin artmasına, kazancın çoğalarak her türlü fırsata kolay yollarla ulaşmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.