Rüyada “ Elbise Diktirmek ” Görmek

Elbise Diktirmek
Rüyada elbise diktirmek, hayatına farklılık getirmeye çalışan kişinin yaşam düzeyini değiştirecek düzenlemeler içine gireceğine yorumlanır.

Rüyada elbise diktirmek, hayatına farklılık getirmeye çalışan rüya sahibinin yaşam düzeyini değiştirecek düzenlemeler içine girerek sosyal çevresinde değişime gideceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, iş haytalarının yanı sıra arkadaş çevrelerinde de düzenlemeye giderek yakın gördüğü kimseleri çevrelerinden uzak kılarlar. Rüyasında elbise diktirdiğini gören kimseler, hayatlarına çeki düzen verme işine önce kendinden başlayarak yaptığı yanlış davranışlarına son verir. Rüyada görülen elbisenin uzunluğu, kısalığı ve modeli de rüyaya açıklı getirmek açısında ciddi önem arz eder. Rüyada yırtık elbiseyi diktirmek, geçmişle yüz yüze gelmeye, yapılan hataları kabullenmeye, yeni elbise diktirmek, hayata sil baştan başlamaya, hayırlı kısmete vakıf olmaya işaret eder. Rüyada eski kumaştan elbise diktirmek, özellikle sağlık sorunu yaşayan kimseler, için ölüm haberinin alınmasına üzücü olaylara tabir edilir.

Rüyada Elbise Diktirmek Ne Anlama Gelir?  

Rüyada elbise diktirmek, bu rüya kişinin kafasında yer edinen tereddütte kaldığı işlerde kendisinden yetkin kimselerin tecrübelerinden yararlanarak yoluna devam edeceğine yorumlanır. Rüyasında elbise diktirdiğini gören kimse, son derece yapıcı, insanlara karşı kırılgan olmayan, davranışları ile topluma örnek teşkil eden saygın kişilerdir.

Rüyada Siyah Elbise Diktirmek  

Rüyada siyah elbise diktirmek, karamsarlığa, ikilem arasında kalmaya, kişinin kendisine olan öz güvenini yitirmesine yorumlanır. Bu rüya bazen de keyif alınacak etkinliğe katılmaya, davetiyenin ağırlığına göre davranmaya, bulunduğunuz bir çok yerde saygınlık görmeye tabir edilir.

Rüyada Yeşil Elbise Diktirmek  

Rüyada yeşil elbise diktirmek, hayırlı ve güzel kısmete, murat kapısına vakıf olmaya, gönlünüzü hoş kılacak bir kimseyle dünya evine girmeye yorumlanır. Rüyasında yeşil elbise diktirdiğini gören kimse, iyilikten ve doğruluktan ödün vermemiş, kazancının belli kısmını hayır amaçlı dağıtmış, inancı ve imanı güçlü kişilerdir.

Rüyada Beyaz Elbise Diktirmek   

Rüyada beyaz elbise diktirmek, temiz kalpli, yardımsever, hoş sohbetli, yeniliklere ve olumlu düşüncelere açık sağ duyulu kimselere işaret eder. Beyaz elbise rüyası, bazen de sağlanan birikimlerle kendinize yeni yaşam sunmaya, sevdiğiniz kimselerden göreceğiniz maddi destek sayesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye işaret edilir.

Rüyada Nişan Elbisesi Diktirmek 

Rüyada nişan elbisesi diktirmek, heyecanlı telaşın içinde olmaya, dikkatleri üzerinizde toplamaya, gelecek güzel haber sayesinde keyfinizin kat ve kat artmasına yorumlanır. Rüyada mavi nişan elbisesi diktirmek, hayırlı evlada sahip olunmaya, siyah nişan elbisesi diktirmek, resmi makamlarda yer almaya tabir edilir.

Rüyada Kısa Elbise Diktirmek  

Rüyada kısa elbise diktirmek, ahlaki değerlere gereken önemi vermeyen rüya sahibinin insanların kötü düşüncelerine mail verecek hatalara yer vereceğine yorumlanır. Rüyasında kısa elbise diktirdiğini gören kimse, başına buyruk hareket eden, doğruyla yanlışı ayırt etmek konusunda yetersiz olan, düşüncelerden yoksun kimselerdir. Kısa elbise rüyası dini açıdan da manevi zayıflığa, inanç yoksunluğuna, hayırlı işlerden uzak olmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.