Rüyada “ Elbise ” Görmek

Elbise
Rüyada elbise görmek, elbise rüyası birden fazla anlatıma yer vermektedir. Yeni elbise memur kimseler için üst makamlara yükselmeye, tüccar için kazanca işaret eder.

Rüyada elbise görmek, elbise rüyası birden fazla anlatıma yer vermektedir. Yeni elbise memur kimseler için üst makamlara yükselmeye, tüccar için kazanca işaret eder. Rüyada görülen elbise fakir kimseler için zenginliğe, lüks hayata, zengin kimseler için mal varlığında artışa gitmeye işaret eder. Rüyada temiz elbise görmek, temiz kalpliliğe, rüyanın tersi kirli ve yırtık elbise kötü kalpliliğe, düşmana yorumlanır. Rüyada yamalı elbise görmek, hastalığa, ince ve parlak elbise görmek, bol kazançlı hayırlı işe girmeye, sevinç ve sürura, bu elbise kadınlar içinse hayır ve menfaate erişmeye, işlemeli elbise kadın için süs ve değerli eşyalara işarettir. Rüyada bir kimseden elbise almak, dünyalık mal edinmeye, elbise toplamak ya da katlamak,kazanılan malı korumaya, güvence altına almaya sembol edilir. Rüyada kullanılmış elbise görmek, hastalığa, duyulacak üzücü sözlere, ipek parlak elbise özellikle kadın için  zerafet ve inceliği ifade eder. Rüyada yırtık elbise görmek, hastalığa,bu elbiseyi sık sık giymek, vefat etmeye, giyilen elbisenin bir kenarının yırtılması, keder ve sıkıntıya tabir edilir.

Rüyada Elbise Görmek Ne Demek?

Rüyada elbise görmek,  elbise rüyası maddi ve manevi sıkıntıların son bulmasına, gönül rahatlığına, rızkın ve kazancın artmasına, Allah’tan iyisini ve güzelini dilemeye yorumlanır. Rüyada yeni elbise memur için üst makama, tüccar için kazanca, zengin kimse için mala, yoksul için,  refaha işaret eder. Rüyada temiz elbise kalp temizliğine, kirli elbise görmek, kalp kirliliğine delalettir.

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek, bu rüya gören kimsenin iş hayatında bir çok atılıma yönelerek başarılı bir çok çalışmaya yer vereceğine yorumlanır. Rüyasında elbise giydiğini gören kimseler, hedeflerine korkusuzca giderek, başarmaktan yana endişeye düşmezler.

Rüyada Elbise Almak

Rüyada elbise almak, elbise almak, rüyası kişinin iş hayatında belli bir amaca ulaştıktan sonra alanının yükseltmek adına uğraşa girerek hedeflerine bir bir ulaşacağına yorumlanır. Rüyada yeşil elbise almak, insanlara yararlı işler yapmaya, rüyada beyaz elbise almak, sağlık ve sıhhate, güvende olmaya işaret edilir. Rüyada pembe elbise almak, yaşanılacak gönül ilişkisine işaret eder.

Rüyada Elbise Denemek

Rüyada elbise denemek, bu rüya her zaman için hayra ve güzele yorumlanıp kişinin hayatına farklılık getirecek eylemlere yönelerek sıradanlıktan uzak olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayırlı eşe sahip olup arzu ettiği hayata kavuşma sevincini yaşar. Bu rüya bazen  de haneye gelecek hayırlı misafire, mutlu olmaya,duyulacak güzel sözlere ifade edilir.

Rüyada Elbise Çıkarmak

Rüyada elbise çıkarmak, hayırlı bir kısmetin izle evlenip yuva kurmaya, sosyal yaşamınızın ve iş hayatınızın istediğiniz gibi sürüp gideceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, gerek maddi gerekse manevi hiç bir sıkıntıya maruz kalmayıp hayatını arzu ettiği şekilde yaşama şansına sahip olurlar.

Rüyada Elbise Yıkamak

Rüyada elbise yıkamak, iman güzelliğine,yapılan günah ve kötülüklerden tövbe etmeye, doğruyu ve güzeli bulmaya, şeref ve itibara yorumlanır. Rüyada yıkadığınız elbiseyi sermek, içinizde sıkıntı yaratacak durumlardan kurtulmaya, insanların gözü önünde elbise sermek, insanların karşısında mahcup duruma düşülecek hatalar yapmaya tabir edilir.

Rüyada Dar Elbise Giymek

Rüyada dar elbise giymek, rüyada dar elbise görmek ve giymek, dini emirler için uyarı mahiyetindedir. Rüyada kıpırdayamayacak şekilde dar elbise giymek, inancının gerektiği şekilde yerine getirmediğine, dar elbisenin bir kısımın sökülmesi, Allah tarafından günahlarının affedildiğine yorumlanır. Rüyada üzerindeki dar elbiseyi çıkarmak, maddi sıkıntılardan kurtulup bolluğa ulaşmaya, işlerin normal seviyeye yükselmesine ifade edilir.

Rüyada Elbise Çalmak

Rüyada elbise çalmak, gören kimseler için son derece baki olan rüya evli kimseler için hayırlı ve güzel eşe, mutlu birlikteliğe, sağlık ve sıhhate, bekar kimseler içinse kariyer sağlayacak işlere yönelmeye mutlu olunmaya yorumlanır. Rüyasında elbise çaldığını gören kimse, yaptığı hatasının farkına varıp hayatına çeki düzen vermek adına eyleme girer.

Rüyada Bol Elbise Giymek

Rüyada bol elbise giymek, hayır ve sevince, zahmetsiz elde edilen kazançlara, itibar görmeye, yaptığınız her işte başarılı çalışmaya gitmeye yorumlanır. Rüyada bol elbise giymek, kişinin inancını ve dinin emirlerini eksiksiz şekilde yerine getirerek günahlardan ve kötülüklerden uzak olacağına sembol edilir.

Rüyada Eski Elbise Giymek

Rüyada eski elbise giymek, kişinin İslami inancının değerlerine göre hareket ederek çevresindeki insanları da bu çerçevede bilgilendireceğine yorumlanır. Bu rüya zalimlere ve kötülüklere boyun eğmeyen kimselere, her zaman güçsüz zayıf kimseleri savunmaya, dini açıdan yaşanılacak güzel hayat için uğraş vermeye işaret edilir.  Rüyada eski elbise giymek, bazen de kedere ve sıkıntıya, üzücü olaylara maruz kalınmaya, hayal kırıklığına işaret eder.

Rüyada Yırtık Elbise Görmek

Rüyada yırık elbise görmek, pek hayra yorumlanmayan bu rüya maddi sıkıntıya düşmeye, kazancın azalmasına, hastalığa, yaptığınız işlerde istenilen sonuca ulaşamamaya tabir edilir. Bu rüya gören kimsenin üzüntü ve pişmanlık duyacağı işlere kalkışarak yaptığı hatanın farkına er geç varacağına tabir edilir. Rüyada giymiş olduğunuz elbisenin her hangi bir yerinin yırtılması hastalığa işarettir.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, siyah elbise rüyası hayırlı olduğu kadar kötülüğe ve üzüntüye de yorumlanır. Bu renk asilliğe olduğu kadar keder ve sıkıntıya da işaret edilir. Bu rüya bazen de örtünmeye, Allah’a sığınmaya, dünya hayatına son vererek perde çekmeye, maneviyata yönelmeye sembol edilir. Bu rüya aynı zaman da mevki ve makam da yükselmeye, yola çıkmaya, bulunduğunuz ortamda yükselme şansını yakalamaya ifade edilir.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise giymek, hayırlı muradı, evlilik yolunda atılan adımı, kısmeti içerir. Rüyasında beyaz takım elbise giydiğini gören kimseler, hayatların en güzel anlarını yaşama şansına sahip olmuş, elde ettikleri ile daima mutlu olmuşlardır. Rüyada beyaz  elbise giymek, bazen de hayırlı habere, keyfin yerine gelmesine, geleceğe umut dolu gözlerle bakmaya ifade edilir.

Rüyada Uzun Elbise Görmek

Rüyada uzun elbise görmek, oldukça hayırlı ve güzel rüyadır. Genel olarak bakıldığında iffet ve namusa, doğru yolda ilerlemeye, günahlardan ve kötülüklerden uzak olunmaya yorumlanır. Bu rüya bazen de gören kişinin ruh haline, olaylara ya da durumlara bakış şekline evli ya da bekar oluşuna, beklenti ve hedeflerine ifade edilir.

Rüyada Kısa Elbise Görmek

Rüyada kısa elbise görmek, bu rüya gören kişinin günah yapma konusunda meyilli olmasına, İslami yoksunluğuna,inançlarına gereği kadar önem vermemesine, yanlış yaşam tarzına sahip olmasına yorumlanır. Bu rüya umut edilen işler hayal kırıklığı yaşamaya, başarısız olunmaya, özellikle evli kimseler için hanede yaşanılacak üzücü olaylara, tartışmalara tabir edilir.

Rüyada Takım Elbisesi Görmek

Rüyada takım elbisesi görmek, meslek hayatında başarılı olunmaya, şan ve şöhrete ulaşmaya, hayatı zorluk çekmeden kolay yollarla kazanmaya ifade edilir. Takım elbise sembolü, kimi zaman da itibar görmeye, toplum nazarında saygınlığa ulaşmaya, herkesin örnek aldığı imrendiği kimse haline gelmeye ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.