Rüyada “ Elbiseler ” Görmek

Elbiseler
Rüyada elbiseler görmek, kişinin hayatını daima bolluk için de yaşayacağına, şık ve pahalı elbiseler görmek, kişinin dış görünüşüne fazla önem verdiğine yorumlanır.

Rüyada elbiseler görmek, kişinin hayatını daima bolluk için de yaşayacağına, şık ve pahalı elbiseler görmek, kişinin dış görünüşüne fazla önem verdiğine yorumlanır. Rüyada temiz ve güzel elbiseler görmek, kişinin iş hayatın da hak ettiği konuma yükselerek çalışma arkadaşları tarafından çok beğenileceğine sembol edilir. Rüyada görülen elbiseler tek bir anlamda ifade edilmemekle birlikte görülen elbisenin uzunluğu, kısalığı, rengi ve şekli her bir anlamı rüyaya zenginlik katar. Bu sebeptendir ki elbiseler rüyasını diğer rüyalar gibi özetleyemeyiz. Örneğin rüyada parlak ve şık elbiseler, izzet ve ihtişama, görkemli yaşama işaret ederken, esik ve yırtık elbise görmek, fakirliğe, dara düşmeye, acizliğe yorumlanır. Rüyada elbise satın almak, sevdiğiniz kimselere yapacağınız sürprizlere, elbise satmak, ticari yatırımlara, elbise dağıtmak, hayır ve menfaate işaret eder. Rüyada lekeli elbiseler görmek, dedikodu ve kötü sözlere maruz kalınmaya, yeşil renkte elbiseler görmek, hayırlı dilek ve emellerinize yakında kavuşacağınıza, yamalı elbise görmek ise elinize geçecek paraya delalet eder. Rüyada görülen elbiseler, aynı zaman da şan ve şerefe, itibar ve saygınlık kazanmaya, gücü ve kudreti elinizde tutmaya yorumlanır.

Rüyada Elbiseler Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada elbiseler görmek, görkemli ve güzel hayata sahip olmaya, içinizdeki temiz duyguları dışa vurmaya, şan şöhret içinde yaşayarak yeni dostlar edinmeye yorumlanır. Rüyasında birden fazla elbise gören kimse, bolluk ve bereket içinde yaşayıp her türlü istek ve arzusuna ulaşır. Rüyada şık ve pahalı elbiseler görmek, gören kimsenin dış görünüşe gereğinden fazla önem vererek bu huyunun ilerde yanlış eylemlere teşvik edeceğine huyunu değiştirmemesi halinde ciddi sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Parlak Elbiseler Görmek

Rüyada parlak elbiseler görmek, yaşam düzeyinizin değişmesine, her türlü şansı ve başarıyı elde etmeye, yeni yerler ve dostlar kazanacağınıza yorumlanır. Rüyasında parlak elbise giydiğini gören kimse, gelecek kaygısı gütmeden hayatını izzet ve ihtişam içinde rahatlıkla yaşar.

Rüyada Yeni Elbiseler Görmek

Rüyada yeni elbiseler görmek, bu rüya kişini hayatın da yaşanılacak olumlu gelişmelere, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmemesine, kendisine mutlu olacağı yaşam tarzı yaratmasına yorumlanır. Rüyada yeni elbise giymek, iş hayatınızda yükselişe, mevki ve makama, itibar görmeye sembol edilir.

Rüyada Çiçekli Elbiseler Giymek

Rüyada çiçekli elbiseler giymek, bu rüya duyulacak müjdeli haberlere ve karşınıza çıkacak hayırlı kısmetlere işaret eder. Rüyasında çiçekli elbise giyen bekar kimse, yakın zaman da evlilik kararı alır. Çiçekli elbiseler rüyası, kırgınlıkların sona ermesine, her türlü isteğinize ermeye, aileniz içinde yaşanılan üzücü durumları sona erdirerek eski güzel günlerin tekrarlanmasına ifade edilir.

Rüyada Elbise Giymek

Rüyada elbise giymek, rüyada çizgili elbise giymek, hayatınızı düzene sokarak kendinize yol çizmeye, Rüyada dar elbise giymek dini vecibelere işaret eder. Bu rüyayı gören kimse, nefsine yenik düşerek İslami inancına ve değerlerine uzak yaşam şekli ile ilerde pişmanlık duyacağı bir çok günahı işler. Rüyada yamalı elbise giymek, hayırlı ve helal nimete, ipekten yapılmış elbise giymek, hayırlı haber ve dileğe yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.