Rüyada “ Felçli Görmek ” Görmek

Felçli Görmek
Rüyada felçli görmek, bu rüya kişinin çevresinde ki insanlara karşı davranışların da son derece ölçülü olup saygınlığından ödün vermeyeceğine yorumlanır.

Rüyada felçli görmek, bu rüya kişinin çevresinde ki insanlara karşı davranışların da son derece ölçülü olup saygınlığından ödün vermeyeceğine yorumlanır. Rüyasında felçli gören kimse, tutum ve davranışları ile bir çok insanın beğenisini kazanmış, girdiği her işte başarılı sonuçlar almış, hayatın her türlü zorluklarına göğüs gelmiş kimselerdir. Rüyada felçli görmek, aynı zamanda yalandan, kötülüklerden ve hileden uzak olmaya, hayatı güzel yönleriyle ele almaya, güzel huylu kimselerle dostluk kurmaya ifade edilir.

Rüyada Felçli Görmek Ne Demek?  

Rüyada felçli görmek, felçli görmek rüyası hayırlı ve helal kazançlar elde etmeye, doğru yolu bulmaya, güzel insanlarla sohbet içinde olmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler tüm dilek ve arzularına zorluk çekmeden kolay yollarla erişerek bir çok nasip kapısının açılmasına nail olurlar. Felçli birini görmek, rüyası aynı zamanda maneviyata ermeye, inançları hayırlı şekilde kılmaya, doğru yolu bulmaya ifade edilir.

Rüyada Felçli Hasta Görmek  

Rüyada felçli hasta görmek, bu rüya akla ilk geldiğinde her ne kadar üzücü anlamlara yer verse de gören kişinin dua ve dileklerinin kabul görülüp tövbe kapılarını sonuna kadar aralayacağına yorumlanır. Felçli görmek, rüyası bazende hayırlı ve güzel haberler almaya, hanede sevinçli anların yaşanmasına, birlik ve beraberliğe ifade edilir.

Rüyada Felçli Bebek Görmek   

Rüyada felçli bebek görmek, kişinin hanesinde hasta olan bir yakının sağlığına kavuşarak rahata ereceğini, yaşadıkları bir çok üzücü olayın geride kalacağına yorumlanır. Rüyasında felçli bebek gören kimse, yakın zamanda evlat özlemlerine son vererek hayallerine kavuşma şansına sahip olur.

Rüyada Felçli Birinin Yürüdüğünü Görmek  

Rüyada felçli birinin yürüdüğünü görmek, bu rüya hayırlı nasip kapılarına sağlığa kavuşmaya, geçmişte yaşanan üzücü olayları geride bırakarak muvaffakıyete ermeye yorumlanır. Rüyasında felçli birinin yürüdüğünü gören kimse, büyük zorluklara girdiği işte hayırlı kazanca sahip olup kısa zaman içinde şöhrete erme şansına nail olur.

Rüyada Eşinin Felçli Olduğunu Görmek 

Rüyada eşinin felçli olduğunu görmek, kişinin rüyasında eşinin felçli olduğunu görmesi, eşinin Allah yoluna hayatını adamış bir çok insana el vererek dertlerinden kurtulmalarına vesile olmuş hayırlı zatlardan yardım göreceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, inançlarına kaybetmemiş her şeye olumlu gözle bakan, Allah’a el açarak mevladan hayır dileyen kimsedir.

Rüyada Felç Geçirmek

Rüyada felç geçirmek, kişinin hayatını yakından ilgilendirecek önemli kararlar alarak geleceğine yönelik adımlar atacağına yorumlanır. Rüyasında felç geçirdiğini gören kimse, müjdeli olan hayırlı ve güzel habere nail olup sevincini kat ve kat arttırır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.