Rüyada “ Fide ” Görmek

Fide
Rüyada fide görmek, kişinin güzel ve hayırlı bir gelecek kurabilmesi için gece gündüz demeden çalışarak baş koyduğu işte ömrünü vakıf kılacağına yorumlanır.

Rüyada fide görmek, bu rüya geleceğinizi mutlak başarılara ulaştırmak ve hayırlı nasip kapılarına vasıl olmak adına ele geçirilen her türlü fırsatları yerinde kılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler çevresel faktörlerden fazla etkilenmeyen, düşüncelerini korkusuzca savunan, sevdiği kimselerin de desteği sayesinde umutla girdiği işlerde zafere ulaşmaya ant içmiş kişilerdir. Rüyada fide görmek, bekar kimseler için hayırlı nasip ve murat kapılarına, evlilik ve iş yönünde mutlu olmaya, yorumlanırken, evli kimseler içinse sağlıklı doğacak olan evlada işaret eder. Fide rüyası, kişinin devlet erkanında olması için büyük uğraşlar verdiği işinde hayırlı sonuca giderek arzuladığı hayata ereceği şeklinde ifade edilir.

Rüyada Fide Görmek Ne Demek?

Rüyada fide görmek, kişinin güzel ve hayırlı bir gelecek kurabilmesi için gece gündüz demeden çalışarak baş koyduğu işte ömrünü vakıf kılacağına yorumlanır. Rüyasında fide gören kimse, kendisi ve insanlık için yararlı ve faydalı işlerle uğraşarak çevresindeki kişiler gibi vaktini boşa harcamazlar. Rüyada fide görmek, bazen de aileniz için savaş vermeye, elinizi taşın altına koyarak riskleri göze alarak yaşamaya ifade edilir.

Rüyada Fide Sökmek

Rüyada fide sökmek, elinize geçen fırsatları bir bir yok ederek sağladığınız maddi kazançların sıfıra tükenmesine sebebiyet vereceğinize yorumlanır. Rüyada fide söktüğünü gören kimse, yanlış kişilerle yakın ilişkiler kurarak hem dostlarının hem de ailesini gözünden düşerler.

Rüyada Fide Dikmek

Rüyada fide dikmek, yakın zaman da alacağınız hayırlı ve güzel haberle hayatınızın değişerek maddi sıkıntılarınıza son vereceğinize yorumlanır. Rüyada fide dikmek, özellikle evli kimseler için doğacak hayırlı evlada, hanede sevincin artmasına, güzel olayların hayatınızda zincir eşliğinde akıp gitmesine ifade edilir.

Rüyada Fide Sulamak

Rüyada fide sulamak, bu rüya kişinin geleceği adına verdiği uğraşlar ve attığı adımlarda ilerde başarıya ulaşarak azminin karşılığını fazlasıyla göreceğine yorumlanır. Rüyada fide sulamak, bazen de gelecek nesillere örnek teşkil edecek başarılı eserler bırakmaya, toplum adına faydalı uğraşlar yaparak herkes tarafından sevilip saygı görülmeye işaret edilir.

Rüyada Fide Yetiştirmek

Rüyada fide yetiştirmek, iş hayatınızda kalıcılık sağlamak adına yerinde kararlar alarak başarılarınızın her daim sürmesine vasıl olacak atılımlar yapacağınıza yorumlanır. Rüyasında fide yetiştirdiğini gören kimse, iyi huylu, yardım sever, insanlara karşı cömert kar, davranışları ile bir  çok kişiyi kendisine beğendiren kimsedir.

Rüyada Toprakta Fide Görmek

Rüyada toprakta fide görmek, rüyasında toprakta fide gören kimse, inandığı ve doğru kıldığı düşüncelerinin peşinde giderek hayata karşı vereceği mücadelelerden kaçınmazlar. Rüyada toprakta fide görmek, bazende seyahate çıkmaya, ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz yerlere gitmeye, hayatın stres ve sıkıntılarından biraz olsun uzak kalmaya ifade edilir.

Rüyada Bahçede Fide Görmek

Rüyada bahçede fide görmek, bu rüya kişinin ticari anlamda büyük kazançlar getirecek atılımlar sağlayarak iş hayatını günden güne daha başarılı hale getireceğine yorumlanır. Rüyada bahçede fide dikmek, bazen de mevki ve makama ermeye, kıdem almaya, maddi ve manevi yönden zenginlik kazanmaya, hayatınızın her anlamda düzene girmesine ifade edilir.

Rüyada Saksıda Fide Görmek

Rüyada saksıda fide görmek, bu rüya kişinin yerinde ve doğru kararlar alarak haklı kıldığı davasının peşinde gideceğine yorumlanır. Rüyada saksıda fide görmek, bazen de haneye gelecek misafire, hanede sevincin kat ve kat artmasına, müjdeli habere işaret edilir. Rüyada saksıda fide görmek, kimi zaman da kolay yollarla kazanç sağlamaya, elinize geçecek yüklü miktarda paraya servete konmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.