Rüyada “ Fındık Ağacı ” Görmek

Fındık Ağacı
Rüyada fındık ağacı görmek, insanalar tarafından sevilmeyen, asık suratlı, çıkarları doğrultusunda hareket eden, eğlenceye düşkün kimseye işaret eder.

Rüyada fındık ağacı görmek, insanalar tarafından sevilmeyen, asık suratlı, çıkarları doğrultusunda hareket eden, eğlenceye düşkün kimseye işaret eder. Rüyada fındık toplamak, sizi cezbeden iş teklifleri almaya, mutlu olmaya, Rüyada kabuklu fındık görmek, aceleci davranışlarda bulunup hataya yer vermeye yorumlanır. Rüyada fındık yemek, ele geçecek toplu paraya, rüyada fındık satmak, maddi dara düşmeye,  kazançta düşüşe gitmeye tabir edilir. Rüyada görülen fındık sembolü, kimi zaman da eli açık, cömert kar, insanların arasını yapan, iyi huylu kimselere işaret eder. Bu rüya aynı zaman da kısa zaman önce kaybettiğiniz sevdiğiniz bir yakınınızdan dolayı üzüntü duymaya, dayanılması güç acılarla sınanmaya sembol edilir. Fındık ağacı sembolü, rüya bilimcilerimize göre kimi zaman da zahmetsiz şekilde elde edilmiş mal olduğu gibi bazen de asık suratlı, kötümser, çıkarları uğruna hareket eden kimse olarak ta bilinirler.

Rüyada Fındık Ağacı Görmek Nedir?  

Rüyada fındık ağacı görmek, bu rüya bencil, kendisinden başka kimseye değer vermeyen, hayatı ve insanları çıkar amaçlı gören, kötü huylu kimselere işaret eder. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, korkularını aşamamış, bulundukları hayattan istedikleri elde edememiş, hayatları hayal kırıklıkları ile geçmiş kişilerdir. Fındık ağacı sembolü, kimi zaman da hastalığa, dermansız derde kapılmaya, gözden ve gönülden düşmeye delalet edilir.

Rüyada Fındık Ağacı Dikmek  

Rüyada fındık ağacı dikmek, bu rüya yaşanılan hayatın bambaşka boyut alarak yaşamı etkileyecek sorunlardan bir bir kurtulacağınızı yorumlanır. Rüyasında fındık ağacı diktiğini gören kimse, zahmetinin karşılığını fazlasıyla görerek amacına ulaşma sevincini yaşar. Rüyada fındık ağacı dikmek, kimi zaman da hayırlı işi yapmaya, karşılık beklemeden yola devam etmeye, insanların hayır dualarını kazanmaya ifade edilir.

Rüyada Fındık Ağacı Kesmek  

Rüyada fındık ağacı kesmek, elden çıkacak mala işaret olan rüya ticari kazançta düşüşe gitmeye, hayal kırklığı yaşamaya, başarılarınızı olumsuz anlamda etkileyecek atılımlarda bulunmaya yorumlanır. Rüyasında fındık ağacı kestiğini gören kimse, yanlışın içine düşerek yaptığı hatalar ile hem kendisini hem de sevdiği insanları zor duruma sürükler.

Rüyada Fındık Ağacına Çıkmak  

Rüyada fındık ağacına çıkmak, uzak yerden gelecek haber şeklinde ifade edilen rüya kişinin beklentilerini olumlu yönde etkileyecek olaylarla karşılaşacağına yorumlanır. Rüyasında fındık ağacına çıktığını gören kimse, rızkının peşinde koşarak her türlü olaydan ve kötülüklerden kendisini uzak eyler. Fındık ağacına çıkmak, kimi zaman da ergenliğe, yaşam tarzınızda değişikliğe gitmeye, hayatınıza yenilik getirmeye tabir edilir.

Rüyada Ağaçtan Fındık Toplamak 

Rüyada ağaçtan fındık toplamak, bu rüya kişinin karşılıksız olarak hoşnutluk duyduğu kimseye karşı duygularını açıklığa kavuşturarak hayatını renkli kılacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse, sevincini ve hüznünü içinde saklı kılamayan, duygularına hakim olmak konusunda zorluk çeken, korkak düşüncelere sahip kişilerdir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.