Rüyada “ Fiş ” Görmek

Fiş
Rüyada fiş görmek, kişinin dağınık olan hayatını düzene sokarak ticari anlamda ilerleyen işlerini tek çatı altında toplayacağına yorumlanır.

Rüyada fiş görmek, kişinin dağınık olan hayatını düzene sokarak ticari anlamda ilerleyen işlerini tek çatı altında toplayacağına yorumlanır. Bu rüya kişinin atacağı adımla hayatını çok yönlü ilerleterek kendisini mutsuz kılacak bir çok olayı kolaylıkla atlatacağına tabir edilir. Rüyada fiş görmek, kimi zaman da işleri toparlamaya, hayatı düzene sokmaya, kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırabilmeye tabir edilir. Fiş rüyası bazen de sevdiğiniz kimselerle güzel olan etkinliğe katılmaya, bulunduğunuz ortamın ağırlığına göre hareket etmeye, kendinizi bulunduğunuz ortamda farklı kıldırmaya tabir edilir.

Rüyada Fiş Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada fiş görmek, maddi ve manevi sıkıntılara son vermeye, işleri bir araya toplamaya, yaşam düzeyini arttırarak kuracağınız ortaklıklarda omzunuzdaki yükleri hafifletmeye yorumlanır. Bu rüya kişinin kendisine daha zaman ayırarak spor amaçlı yaptığı hobilerine kaldığı yerden devam edeceğine işaret edilir. Rüyada fiş görmek, bazen de yapılan bir işin karşılığını almaya, emek verilerek girilen işlerde kazancın karşılığını görmeye tabir edilir.

Rüyada Fatura Fiş Görmek  

Rüyada fatura fiş görmek, kazançta artışa, borçlardan kurtulmaya, maddi rahatlığa ermeye, yeni ve güzel işlere yönelmeye işaret edilir. Rüyada fatura fiş görmek, bazen de mal ve mülk sahibi olmaya, kazançta yükselişe gitmeye, yapılan mantıklı yatırımlarda umduğunuz sonuca ulaşmaya tabir edilir.

Rüyada Kablo Fiş Görmek  

Rüyada kablo fiş görmek, sözünün ardında duran, aldığı kararlardan dönmeyen, asi ruhlu kimselere işaret edilir. Rüyasında kablo fişi gören kimse, kaybetmek korkusu gütmeyen, aldığı kararların daima arkasında duran, hedeflerine ve amaçlarına korkusuzca yaklaşan kimselerdir.

Rüyada Yanmış Fiş Görmek 

Rüyada yanmış fiş görmek, kişinin yardımseverliği ve insanlara karşı yaptığı iyiliklerle hayırlı bir çok kazanca vasıf olup ömrünü iyilikten ve güzellikten yana harcayacağına yorumlanır. Rüyada yanmış fiş görmek, iyi huya,temiz kalbe, sohbet içinde olmaya, alınan kararları yerinde kılmaya tabir edilir. Yanmış fiş rüyası bazen de duyulacak üzücü söze, beklenmedik olaylarla karşı karşıya kalmaya, hayal kırıklığına delalet edilir.

Rüyada Kasa Fiş Görmek  

Rüyada kasa fiş görmek, kişinin hayatını zora sokan yaşam şartlarını zorlaştıran kişiler yüzünden uzun süreli sıkıntıya düşerek çevresinden uzak kalacağına yorumlanır. Rüyada kasa fişi görmek, bazen de zenginliğe kavuşmaya, mülkte artışa, istenilen hayata kolay yollarla kavuşmaya tabir edilir.

Rüyada Yemek Fişi Görmek  

Rüyada yemek fişi görmek, yemek fişi rüyası bin bir güçlükle çekilen işlerden zahmetsiz şekilde ayrılmaya, ağız tadının ve keyfin yerine gelmesine, mutlu olunmaya yorumlanır. Rüyada yemek fişi görmek, bazende verilen vaatlerin yerine geleceğine, dostlarınızla kurduğunuz bağları arttırmaya, yolculuk yapmaya işaret edilir.

Rüyada Fiş Almak 

Rüyada fiş almak, kişinin dağınık ve savurgan olan hayatının sevdiği kimselerin desteği ile yaşanılır hale gelerek yaşadığı sorunların kısa zaman da halledileceğine yorumlanır. Rüyada fiş almak, ele geçecek fırsatları yerine getirmeye, başarıya ulaşmaya, kurulan hayalleri bir bir gerçekleştirerek kısa zaman da amaca ulaşmaya işaret edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.