Rüyada “ Fişek ” Görmek

Fişek
Rüyada fişek görmek, kişinin sınav niteliğinde olan hayatında sabrı ve selameti doğrultusunda hayırlısıyla muvaffakıyete ererek esenliğe kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada fişek görmek, bu rüya kişinin sınav niteliğinde olan hayatında sabrı ve selameti doğrultusunda hayırlısıyla muvaffakıyete ererek esenliğe kavuşacağına yorumlanır. Rüyasında fişek gören kimse, ani kararları ile hareket eden, olayları ve durumları ölçüp tartmayan, gelecek kaygısı gütmeden yaşayan kimselerdir. Rüyada fişek görmek, bazen de yaşanılan zorlukları ve sorunları yara almadan atlatmaya, sevdiğiniz kimselerin de desteği sayesinde her türlü amacına nail olmaya ifade edilir. Fişek rüyası tez zaman da alınacak habere, korkuya düşmeye, beklemediğiniz olayların içine düşmeye ifade edilir.

Rüyada Fişek Görmek Ne Demek?  

Rüyada fişek görmek, rüyada patlayıcı silahlarda yer alan fişekler görmek, dedikoduya, yalan yanlış sözlere, acı duymaya, havai fişek görmek, şöhretli hayata sahip olmaya yorumlanır. Rüyada görülen fişeğin renginin koyu olması, üzücü olaya delalet ederken, açık renkte görülen fişek sembolü ise mal varlığında artışa, görkemli hayata sahip olmaya, her türlü dileği gerçek kılmaya tabir edilir.

Rüyada Havai Fişek Görmek  

Rüyada havai fişek görmek, kişinin çevresinde yaşanan tatsız olaylara rağmen insanlara karşı beslediği duygularından vazgeçmeyerek her kese ve her şeye olumlu gözlerle bakacağına yorumlanır. Rüyada havai fişek görmek, bazen de eğlenceli hayatın içinde yer almaya, bulunduğunuz ortama ayak uydurmaya, kısa sürelide olsa gerçek hayattan uzaklaşmaya işaret edilir.

Rüyada Boş Fişek Görmek  

Rüyada boş fişek görmek, boş fişek rüyası kişinin  aslı astarı olmayan, gerçeklik payından uzak olayların içine girerek kendisini sebepsiz sıkıntıya sürükler. Bu rüyayı gören kimseler, hiç bir amacı ve ideali olmayan, hayatı  amaçsız şekilde yaşayan, gerçeklerden bağımsız kimselerdir. Rüyada boş fişek görmek, kimi zaman da yalan yanlış haberlerin içinde olmaya, ağız tadınızın bozulmasına, huzursuzluğa delalet edilir.

Rüyada Fişek Patlattığını Görmek  

Rüyada fişek patlattığını görmek, zor bir süreçten geçen rüya sahibinin sabrının sonunda selamete ererek kazançlarında artışa gideceğine, işlerinin eskisi gibi bol bereketli olacağına yorumlanır. Rüyasında fişek patladığını gören kimse, gerçek dışı üzücü haberler alarak sevdiği bir kimseyi kaybedişinin acısını yaşar.

Rüyada Fişek Toplamak  

Rüyada fişek toplamak, kişinin kendisini ve ailesini güvende tutmak olası tehlikelere karşı korumak için bir takım eylemlerin içine girerek sosyal hayatını hareketli hale getireceğine yorumlanır. Rüyasında fişek topladığını gören kimse, korkularını ve endişelerini yenerek güven duygusu güttüğü kimselerle çıktıkları yolda başarıya ulaşırlar.

Rüyada Fişek Doldurmak  

Rüyada fişek doldurmak, fişek doldurmak, rüyası yapılacak bir işte önceden ön hazırlık yapmaya, kendisini yöneltilen soruları boş çevirmeyerek usulüne uygun cevap vermeye işaret edilir. Rüyada fişek doldurmak, bazen de etkin çalışmalara, ticari anlamda atılan adımlara, kişinin kendisini ve geleceğini güvende tutmasına ifade edilir.

Rüyada Fişek Almak  

Rüyada fişek almak, kişinin sosyal hayatında yaşadığı bir takım tatsız olaylar sebebiyle kendisini iş hayatına adapte edemeyerek olaylara yanlış gözlerle bakacağına yorumlanır. Rüyada fişek almak, öz güven kaybetmeye, korkulara yenik düşmeye, çevrenizde size inanan insanları hayal kırıklığına uğratmaya ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.