Rüyada “ Gebelik ” Görmek

Gebelik
Rüyada gebelik görmek, gebelik rüyası hayra yorumlamamakla birlikte kişinin büyük sıkıntıların içine düşerek tüm çabalarının boşa çıkacağına yorumlanır.

Rüyada gebelik görmek, gebelik rüyası hayra yorumlamamakla birlikte kişinin büyük sıkıntıların içine düşerek tüm çabalarının boşa çıkacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayatta kalabilmek adına her türlü zorluğa göğüs gelseler de karşılarına çıkacak engelleri bertaraf etme konusunda yetersiz kalırlar. Rüyada gebelik görmek, aynı zaman da kişinin ailesiyle ciddi anlamda sorunlar yaşayarak hanede soğuk rüzgarların esmesine sebebiyet vereceğine, geçmişte yaptığı hatalarının her fırsatta karşısına çıkarak bir türlü mutlu olamayacağına işaret edilir.

Rüyada Gebelik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gebelik görmek, gebelik rüyası hayal kırıklığına, sevdiğiniz kimselerle sorunlar yaşamaya, girilen her işte başarısız sonuçlar alarak hayallerin yok olmasına yorumlanır. Bu rüya bazen de kişiler için kötü sözlere ve dedikodulara maruz kalmaya, gözden düşmeye, insanların gözünde değersiz hale gelmesine ifade edilir. Gebelik rüyası hesapta olmayan sorunlarla karşılaşmaya, zamanınızı boşa harcamaya, gereksiz bir çok işte boy göstermeye ifade edilir.

Rüyada Gebelik Testi Görmek

Rüyada gebelik testi görmek, bu rüya kişinin mutlu olmasına vesile olacak hayırlı haberle dünyasının değişerek sevincinin kat ve kat artacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler heyecanlı bir telaşın içine girerek kendisini bekleyen sürpriz gelişmeler için gün sayarlar. Evli bayanlar için bu rüya görülenin aynısı şeklinde ifade edilip evlat müjdesi şeklinde ifade edilir.

Rüyada Dış Gebelik Görmek

Rüyada dış gebelik görmek, kişinin ailesinin ve sevdiği kimselerden gizli saklı yaptığı işler yüzünden başının her daim ağrıyarak bir türlü mutluluğu yakalayamayacağına yorumlanır. Rüyada dış gebelik görmek, bazen de umutsuzluğa kapılmaya, sizin için anlam taşıyan kimselerin bir bir etrafınızdan yok olmasına, pişmanlık duymaya tabir edilir.

Rüyada Kadının Kendini Gebe Görmesi

Rüyada kadının kendini gebe görmesi, bu rüya mal ve mülkte artışa, hayırlı ve helal kazançlara, hanede sevinçli haberler almaya, mutlu olmaya tabir edilir. Rüyada evli bir kadının kendisini gebe olarak görmesi, hayırlı dua ve dileklerinin kabul görülerek muradına nail olacağına tabir edilir.

Rüyada Erkeğin Kendini Gebe Görmesi

Rüyada erkeğin kendini gebe görmesi, kişinin içinde beslediği sırlarına  ve korkularına işaret ederken, bu rüya kişinin geçmişte yaptığı yanlışlarını gizli kılarak duyulacak korkusuyla hayatını sürdürmesine yorumlanır. Rüyada erkeğin kendini gebe görmesi, haram kazançlara el uzatacağına, nasibini yanlış yerlerde arayacağına, kendisi için hayırlı olmayan nasiplere yöneleceğine tabir edilir.

Rüyada Gebe Görmek

Rüyada gebe görmek, kişinin ailevi sorunlardan dolayı ciddi anlamda rahatsızlık duyarak denge ve düzenini bu sebeplerden dolayı bozacağına yorumlanır. Rüyada gebe görmek, aynı zaman da hayırlı kısmet ve habere, mutlu olmaya, duaların kabulüne, murada nail olmaya tabir edilir. Gebe rüyası bazen de eşler arası güzel sözlere, mutlu olmaya, çıkılacak eğlenceli seyahatlere yorumlanır.

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamilelik görmek, sevindirici haberler almaya, mutlu olmaya, şansınızın ve kısmetinizin sürekli açık olup girilen her işte başarıya ulaşmaya yorumlanır. Rüyada hamilelik görmek, bazen de şansınızın dönmesine, yüzünüzün gülerek talihinizi açılacağına, girdiğiniz her türlü işlerde başarılı sonuçlar alacağınıza tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.