Rüyada “ Hamile Olduğunu ” Görmek

Hamile Olduğunu
Rüyada hamile olduğunu görmek, bir çok anlamda işaret olan bu rüya gören kişi için olumlu olduğu kadar bazen de olumsuz üzücü durumlara yorumlanır.

Rüyada hamile olduğunu görmek, bir çok anlamda işaret olan bu rüya gören kişi için olumlu olduğu kadar bazen de olumsuz üzücü durumlara yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse bekar ise, bu kişinin yakın zaman da evlilik yolunda adım atarak kısmeti ile hayatını güzel kılacağına yorumlanır. Yaşlı bir kimsenin bu rüyayı görmesi, parasal olarak çektiği sıkıntıların gün ve gün artarak çıkılmaz hal alacağına, kendisini ciddi anlamda kötü kılacak üzücü durumların içine sürükleneceğine delalet edilir. Rüyada hamile olduğunu görmek, aynı zaman da iş hayatınızda yeni dönemlere girmeye, maddi zorlukların üstesinden gelebilmek ve rahat nefes alabilmek adına atılımlar yapmaya tabir edilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek?  

Rüyada hamile olduğunu görmek, hamile olduğunu görmek, rüyası hayırlı ve güzel haberlere, mutlu sürecek birlikteliğe, nasip ve kısmet kapılarının her daim açık oluşuna delalet edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler kendilerini şanslı hissedecek güzel olayların içinde yer alarak yaşadıkları her anın tadını çıkarma şansına nail olurlar. Rüyada hamile olduğunu görmek, aynı zaman da sevdiğiniz kimselerin desteğini alarak hareket etmeye, büyük davranışlar içine girerek hem kendinizi hem de ailenizi içinde bulunduğunuz zor durumdan kurtarmaya işaret edilir.

Rüyada Hamile Erkek Görmek  

Rüyada hamile erkek görmek, bu rüya kişinin kendi günahlarında boğulmak yerine çevresindeki insanları da kötülüğe ve belaya sürüklediğine, girdiği her işte mutsuz sonlara ererek nasip kapılarını bir bir kapadığına yorumlanır. Rüyada görülen hamile erkek sembolü aynı zaman da yoldan çıkmışlığa, benliğini kabul etmemeye Allah’a isyan etmeye ifade edilir.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek  

Rüyada hamile genç kız görmek, müjdeyi ve hayırlı haberi işaret alan bu rüya kişinin nasip ve kısmetinin açılarak hayırlı kısmeti ile dünya evine girmeye nail olacağına yorumlanır. Rüyada hamile genç kız görmek, bazen de kısa vadeli bir çok işlerde yer almaya, kazancın günden güne artmasına, hayırlı nasip kapılarına delalet edilir.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek  

Rüyada hamile hayvan görmek, hamile hayvan rüyası sizden yardım bekleyen size el açan aciz kimselere yorumlanır. u rüyayı gören kişiler son derece yardım sever, paylaşımcı ruha sahip, hayatını iyiliklerle sürdürmüş, temiz kalpli kimselerdir.

Rüyada Lohusa  Olduğunuzu Görmek   

Rüyada loğusa olduğunuzu görmek, bu rüya erkekler için müjdeli alınan haberlere delalet edilirken, kadınlar içinse hanede yaşanan hastalıkların son bularak rahat nefes almaya, özgürlüğe kavuşmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, kendileri için çizilmiş hayatı her yanıyla güzel ve dolu dolu yaşayarak bir çok fırsatı  kendi çıkarlarına çeker.

Rüyada Hamilelik Giydiğini Görmek  

Rüyada hamilelik giydiğini görmek, hamile kimseler için yakın zaman da doğacak kız çocuğuna işaret alan bu rüya bekar kimseler içinse kısmet kapılarının açılmasına, ev bark sahibi olmalarına, kendileri için hayırlı olacak işlere nail olacaklarına yorumlanır. Rüyada hamilelik giymek, aynı zaman da yeni güzellikler keşfetmeye, mutlu olmaya, hayatı her yanıyla güzel kılmaya ifade edilir.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmek 

Rüyada kızının hamile olduğunu görmek, bu rüya gören kişinin kızını işaret alıp kızıyla arasında geçireceği yaşantısına işaret edilir. Rüyada kızını hamile olduğunu gören kimse, büyük müjdeye nail olup kızı için en hayırlı ve güzel olanı seçer.

Rüyada Kısır Bir Kadının Hamile Olması  

Rüyada kısır bir kadının hamile olması, kişinin imkansız olarak görüp umudunu kestiği bir işte sonunda hayırlı sonuca ererek sevinç şaşkınlığı yaşayacağına yorumlanır. Rüyasında kısır bir kimseyi hamile olarak gören kimse, kendisi için şans getirecek yeni işlerde yer alarak olması güç işlerde büyük kazançlara sahip olacaktır.

Rüyada Hamilelik Sancıları Çekmek  

Rüyada hamilelik sancıları çekmek, kişinin yaptığı günahlarından dolayı pişmanlık hissine kapılarak hayatına çeki düzen vereceğine, kendi duygularına esir olmak yerine herkes için iyi ve güzeli seçeceğine yorumlanır. Rüyada hamilelik sancıları çekmek, aynı zaman da çıkış kapısı aramaya, tövbe etmeye, hak yoluna dönmeye tabir edilir. Rüyada çekilen hamilelik sancılarının çokluğu ele geçecek kazançlarının bolluğuna ve bereketine işaret edilir.

Rüyada Hamile Olmadığı Halde Karnını Şiş Görmek  

Rüyada hamile olmadığı halde karnını şiş görmek, bu rüya genellikle kişi için hayırlı olmayan kazançlara, gören kişinin elde ettiği ganimetlerin hiç uğruna bir bir yok olmasına, uğursuzluğun yakasını hiç bırakmamasına işaret edilir. Rüyasında hamile olmadığı halde karnını şiş gören kimse, hayatını haram ve kötülüklerle fazla donatmış olup günah çemberinde boğulmuştur.

Rüyada Hamilelik Belirtilerini Görmek  

Rüyada hamilelik belirtilerini görmek, bu rüyayı gören kişiler geçici olarak sıkıntıların içine düşselerde şanslarının sayesinde bir çok olumsuz durumların üstesinden gelme şansına sahip olacaklardır. Rüyada hamilelik belirtilerini görmek, aynı zaman da ailevi yaşanan sıkıntılara, yapılan bir işten dolayı vicdan azabı yaşamaya, eldeki kazançların körelmesine ifade edilir.

Rüyada Dul Kadının Kendini Hamile Görmesi  

Rüyada dul kadının kendini hamile görmesi, bu rüya gören kişinin yakın zaman da evlenerek hayırlı bir yuvaya ve eşe sahip olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, hayatlarını güzelliklerle geçirmiş her şeyden güzel sonuçlar çıkarmış, eldeki değerlerin kıymetini bilmiş kimselerdir.

Rüyada Karısını Hamile Olduğunu Görmek  

Rüyada karısını hamile olduğunu görmek, bu rüya gören kişi için son derece hayırlı ve güzel rüyalar arasında olup kişinin dilediği tüm dileklerinin kabul görülüp mutlu sonla sonlanacak işlerde yer alacağına yorumlanır. Rüyasında karısını hamile olduğunu gören kimse, Allah katında müjdelerin en güzeline nail olmuş,  duaları kabul görülmüş, hayatta ki en büyük dileğine kavuşmuştur.

Rüyada Yaşlı Kadının Hamile Olması  

Rüyada yaşlı kadının hamile olması, bu rüya gören kişinin cebinden çıkacak olan paraya, maddi zarar içine düşerek zor anlar geçirmesine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, sevdikleri insanlarla sorunlar yaşayarak herkesi etrafından uzak kılmayı başarırlar. Yaşlı kadın rüyası aynı zaman da hastalığa, üzücü olaylarla karşı karşıya kalmaya, dostlarınız arasında güven bağının yok olmasına ifade edilir.

Rüyada Lohusa Şerbeti Görmek  

Rüyada lohusa şerbeti görmek, bu rüya tüm belalardan ve kötülüklerden kurtulmaya, iyi huylu kimselerden yardım görmeye, el açıklığına delalet edilir. Bu rüya kişi ya da kişiler için hoş sürecek birlikteliğe, dostlarınızla kuracağınız sohbetlere, ikili ilişkilerinize delalet edilir.

Rüyada Hamileliğin Sona Erdiğini Görmek  

Rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek,  bu rüya gören kişi ya da kişiler için son derece hayırlı rüyalar arasında olup gören kişinin yaşadığı üzücü olaylardan sıyrılarak rahat nefes almasını sağlayacak aktivitelerin içine gireceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, tok gönüllü, vicdan sahibi, olası olaylardan hayırlı ve güzel sonuçlar çıkaran, her şeye pozitif gözlerle bakan kimselerdir.

 Alimlerin Açıklamaları? 

İhya Yorumu, rüyada hamile olduğunu görmek, iş hayatında yükselmeye, mevki ve makam sahibi olmaya, hayırlı kazançlara, nasibin günden güne artmasına yorumlanır. Rüyada hamile olduğunu görmek, aynı zaman da dinde güzelliğe, evlat müjdesiyle müjdelenme ye, hayırlı bekleyişlere delalet edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.