Rüyada “ Hapse Girdiğini ” Görmek

Hapse Girdiğini
Rüyada hapse girdiğini görmek, kişinin sağlık sorunları yaşamadan sağlıklı uzun ömre sahip olup rızkında artışa nail olacağına yorumlanır.

Rüyada hapse girdiğini görmek, kişinin sağlık sorunları yaşamadan sağlıklı uzun ömre sahip olup rızkında artışa nail olacağına yorumlanır. Hapse girdiğini gören kimse, Allah’ın kıldığı yoldan sapmayan, inancının peşinde olan, hayatını iyiliklerle ve güzelliklerle süslemiş kişilerdir. Rüyada hapse girdiğini görmek, bazende ayrı kaldığınız yakınlarınızla birlikte vakit geçirmeye, hoş sohbete, geçmişte yaşanılan güzel anıların tazelenmesine ifade edilir. Bu rüya kimi zaman da siyasi amaçlı hapishaneye girmeye, bulunduğunuz ortamda bir takım kimselerin kötülüklerine maruz kalmaya, yaşamı zorlaştırmaya tabir edilir. Hapishane rüyası, ciddi içeriği büyük olan bir sorunla yüz yüze gelmeye, hayatı sınav niteliği adı altında sürdürmeye, kazanılan zaferle onurlan maya tabir edilir.

Rüyada Hapse Girdiğini Görmek Ne Demek?  

Rüyada hapse girdiğini görmek, bu rüya kişinin sağlık sorunlarından uzak olup şansı ve başarısı ile bir çok işin üstesinden kolay yollarla geleceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, bol kazançlı ve kısmetli hayatın içinde olup her türlü dileklerine zorluk çekmeden erme şansına sahip olurlar. Rüyada hapse girmek, bazende siyasi sebepten dolayı canınızın yanmasına,istenmeyen üzücü olayların içinde yer almaya, ilerde pişmanlık yaşamaya ifade edilir. Hapse girdiğini görmek, rüyası hakkında bazı rüya alimlerimiz bu rüyayı gören kimselerin borç batağına girerek ticari anlamda gireceği işlerde zarara uğrayacağını dile getirmişlerdir.

Rüyada Hapse Girdiğini Görmek Ve Ağlamak  

Rüyada hapse girdiğini görmek ve ağlamak, yapılan hatalardan yana pişmanlık duymaya, kendinizi insanlara karşı mahcup görmeye, yaşanılan hayattan soğumaya ifade edilir. Rüyasında hapse girdiğini ve ağladığını gören kimse, sevdiği bir yakınını kaybetmenin acısını yaşayarak uzun süre bu acının etkisinden kurtulamaz.

Rüyada Hapse Girdiğini Duymak 

Rüyada hapse girdiğini duymak, aile içinde alınacak önemli bir karara, seçim yapma aşamasına girmeye, hem sizi hem de ailenizi yakın dan ilgilendiren olayların içinde olmaya yorumlanır. Rüyasında hapse girdiğini gören kimse, suçsuz yere yargılanarak beklemediği olaylarla karşı karşıya kalır. Rüyada hapse girdiğini duymak, bazen de kötü haber almaya, mal kaybı yaşamaya, yapılan işten soğumaya ifade edilir.

Rüyada Hapse Girip Kaçtığını Görmek  

Rüyada hapse girip kaçtığını görmek, bu rüya kişinin kısa süreli sıkıntıya düşerek azmi ve başarısı sayesinde bu işten zarar almadan sıyrılacağını yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse farklı kişi ise bu çevrenizde size karşı yakınlık duyan kimsenin sizden yadım umduğuna, uzatacağınız yardım eli sayesinde kurtuluşa nail olacağına işaret edilir. Bu rüya gizli hayranlığa, kişinin kendisini mutlu hissetmesine, hayattan keyif alarak yaşamasına tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.