Rüyada “ Hapşırmak ” Görmek

Hapşırmak
Rüyada hapşırmak, rüyada hapşırdığını gören kimse, uzun sağlıklı ömre sahip olur. Bu rüya borçlu kimseler için borcun ödenerek rahata erileceğine işarettir.

Rüyada hapşırmak, rüyada hapşırdığını gören kimse, uzun sağlıklı ömre sahip olur. Bu rüya borçlu kimseler için borcun ödenerek rahata erileceğine işarettir. Rüyada nezleli bir kimsenin hapşırdığını görmesi, sağlık sorunlarını atlatarak yaşamına kaldığı yerden devam edeceğine ifade edilir. Rüyada hapşırmak, hasta kimseler için ölüme, yaşanılan sağlık sorunlarının artmasına, kendisini muzdarip edecek kederin içinde yüzeceği ne tabir edilir. Rüyada başka birinin hapşırdığını görmek, hapşıran kimsenin iyi yolda olmayıp edindiği dostlarıyla hayatını yanlışa sürükleyeceğine ifade edilir. Bu rüya kimi zaman da şüpheli olayların açığa çıkmasına, sıkıntıda olan kimsenin bundan kurtulmasına, fakir kimseler için dünyalık mal edinmeye işaret eder. Rüyada aksırmak ya da hapşırmak, gibi şeyler gören kimseler, göze gelmişlerdir. Rüyada sık sık hapşırdığınızı görmek, tasarladığınız bir işi yapma konusunda iyi düşünmeniz gerektiğini içeren uyarı mahiyetindedir. Bir rivayete göre de hapşırmak, kanaattir. Rüyasında hapşırdığını gören kimse, Allah’ı tealaya hamd eder ve onun rahmetine nail olur. Hapşırmak, aksırmak, bazı rüya alimlerine göre hastalıktan kurtulmaya, şifa bulmaya, sağlıklı uzun ömrün içinde olmaya tabir edilir.

Rüyada Hapşırmak Ne Demek?  

Rüyada hapşırmak, kişinin rahata ve esenliğe kavuşup iyilik ve güzellik bulacağına, yaşadığı kötülüklerin izlerini silerek mutlu günlere ereceğine işarettir. Bir hastanın rüyasında ardı ardına hapşırdığını görmesi, iyileşeceğine, sağlıklı kimsenin bu rüyayı görmesi, mutsuz günlerin kapıda olduğuna yorumlanır. Hapşırmak, rüyası, şüphe içeren bir olayın gün ışığına çıkmasına, hasta için ölüme, ve kedere düşmesine ifade edilir. Rüyada peş peşe aksırdığını gören kimse, sıhhat ve afiyet içinde maddi sıkıntılardan uzak rahat ve güzel hayatını yaşar.

Rüyada Hapşıran Birini Görmek  

Rüyada hapşıran birini görmek, bu rüya kişinin hayatını önemli ölçüde ilgilendiren sorunlardan ve sıkıntılardan sıyrılarak geçim derdini sonlandıracağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, sabrının sonunda selamete ererek, makamında yükselişe gittiği gibi, kazançta da artışa gider. Hapşıran birini görmek, rüyası, o kimseye yardım elini uzatmaya, o kimsenin hayır duasını alarak gönül rahatlığı ile yola devam etmeye sembol edilir.

Rüyada Hapşırdığını Görmek  

Rüyada hapşırdığını görmek, kişinin yaşam düzeyinde olumlu başlangıçların boy göstererek bir çok konuda feraha çıkacağına, omzundaki yüklerin hafifleyerek hayatına yön vereceğine yorumlanır. Rüyasında hapşırdığını gören kişi, tasarladığı bir işi faaliyete sokarak çevresi tarafından olumlu karşılanacak izlenimler yaratacağına sembol edilir.

Rüyada Öksürmek

Rüyada öksürmek,  öksürmek, rüyası insanları başkalarına şikayet etmeye, öksürerek balgam çıkarmak, sizi saran dertlerden kurtulmaya işarettir. Rüyada kuru kuru öksürmek, içinizde sıkıntı olduğuna yorumlanır. Kronik olarak öksürmek, başınızın sıkıntıdan kurtulamayarak yaşantınızın bu doğrultuda sürüp gideceğine ifade edilir.  Rüyada aşırı derece öksürmek ve boğaz tıkanıklığı yaşamak, ciddi sağlık sorunları yaşamaya ve sonu ölümle biten hastalığa yakalanmaya tabir edilir. Bu rüya bazen de üzüntüleri geride bırakmaya, şansınızın bir çok anlamda açık oluşuna sembol edilir.

Rüyada Aksırmak

Rüyada aksırmak, şüpheli olayların açığa çıkmasına, sıkıntıda olan kimsenin yaşadığı sorunlardan kurtulmasına, insanlardan gelecek dünyalık yardım sayesinde rahat yüzü görmeye ifade edilir. Aksırmak rüyası bazen de göze gelme şeklinde ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

  1. Kerime dedi ki:

    Ruyamda hapsirarak boğulduğumu gördüm. Yuzum kızarmıştı

    1. Admin dedi ki:

      İyi akşamlar, rüyada hapşırarak boğulduğunu görmek, kişinin yaşam düzeyinde olumlu başlangıçların boy göstererek bir çok konuda feraha çıkacağına, omzundaki yüklerin hafifleyerek hayatına yön vereceğine yorumlanır. Rüyasında hapşırdığını gören kişi, tasarladığı bir işi faaliyete sokarak çevresi tarafından olumlu karşılanacak izlenimler yaratacağına sembol edilir.