Rüyada “ İğne ” Görmek

İğne
Rüyada iğne görmek, iğne rüyası görülen rüyaların en hayırlısı ve güzeli olup gören kişinin rüyasına bağlı olarak farklı bir çok anlamı içinde barındırır.

Rüyada iğne görmek, iğne rüyası görülen rüyaların en hayırlısı ve güzeli olup gören kişinin rüyasına bağlı olarak farklı bir çok anlamı içinde barındırır. Bu rüya hayırlı kısmete, murada ermeye, evlat müjdesine, kazanç ve yükselişe delalet eder. Rüyasında elinde iğne tuttuğunu gören kimse, bozuk giden hayatına düzen getirerek sevdiği kimselerin de desteği ile yaşama sevincine tekrar kavuşur. Rüyada iğne görmek, kimi zaman da hoş sohbete, güler yüze, iyi niyet beslemeye,izzet ve ihtişama tabir edilir. Rüyada görülen iğne sembolünü bir kaç örnekle güçlendirebilir anlamlar katabiliriz. Örneğin rüyada iğne yutmak, düşmanlarınıza fırsat vermeye, iğne batması, yakın olduğunuz kimselerle aranızın açılmasına, iğne kırılması ya da düşmesi görmek,işlerin bozulmasına tabir edilir.

Rüyada İğne Görmek Neye İşarettir?  

Rüyada iğne görmek, iğne rüyası bekar kimseler için hayırlı nasibe, maddi rahatlığa ermeye, hastalık gibi sıkıntıların son bulmasına, yüzün gülmesine yorumlanır. Bu rüya kişi ya da kişiler için her daim iyiye ve güzele delalet olup gören kişinin bir ömür saadet içinde yaşamasına işaret eder. Rüyada iğne görmek, bazen de müjdeye, gelecek olan misafire, hanede birliğin ve huzurun bir ömür sürüp gitmesine tabir edilir.

Rüyada İğne Toplamak  

Rüyada iğne toplamak, kişinin nasiplerini bir bir toplayarak kazançlarını kat ve kat arttırmasına, hayırlı olan bir çok kazanç kapısını aralayarak kısa zaman da zenginleşmesine yorumlanır. Rüyada iğne toplamak, bazen de zararlı alışkanlıklardan kurtulmaya, kendinize çeki düzen vermeye, normal hayata dönmeye tabir edilir.

Rüyada İğne Yutmak  

Rüyada iğne yutmak, bu rüya kişiyi bekleyen zorlu günler işaret eder. Bu rüyayı gören kimseler maddi olarak girdikleri bir çok işte başarısızlığa uğrayarak eldeki değerlerini kaybetme noktasına gelirler. Rüyada iğne yutmak, bazen de size karşı yapılan hakaret dolu sözlere kulak asmaya, karşınızdaki kişiyi dikkate almamaya, kötü niyetle yaklaşmaya tabir edilir.

Rüyada İğneyle Dikiş Dikmek  

Rüyada iğneyle dikiş dikmek, bu rüyayı gören kimselerin kısmetleri açık olmakla birlikte girdikleri her işi kolaylıkla sonuca ulaştırırlar. Rüyada iğneyle dikiş dikmek, bazen de ihtiyaç sahibi kimselere el uzatmaya, yüzünüzün gülmesine, mutlu olmaya tabir edilir.

Rüyada Toplu İğne Görmek  

Rüyada toplu iğne görmek, kişi ya da kişiler için yaşanacak zor günleri simgeleyen bu rüya gören kişinin uzun süreli maddi zorlukların içine düşerek nasibinin kapanacağına, eldeki ne var ne yok tüm değerlerini kaybedeceğine yorumlanır. Rüyada görülen toplu iğne sembolü aynı zaman da kalabalık bir gurupta yer almaya, duygularınızı açıkça ifade edebilmek yerine sessizliğe bürünmeye ifade edilir.

Rüyada İğne Bulmak  

Rüyada iğne bulmak, bu rüya kişinin miras ya da hak yoluyla yüklü servete konarak maddi olarak yüzünün güleceğine yorumlanır. Rüyada iğne bulmak, bazen de kolay kazanç elde etmeye, yüzünüzün gülmesine, mutlu olmaya ifade edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada iğne görmek, güzel niyetlere, hayırlı ve helal kazançlara, açılan nasip kapılarına, her anlamda yüzünüzün gülerek mutlu olmaya yorumlanır.

İmam Nablusi Yorumu, rüyada iğne görmek, yoldan gelecek olan misafire, müjdeli habere, yüzünüzün gülerek şansınızın açılmasına yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.