Rüyada “ İhanet ” Görmek

İhanet
Rüyada ihanet görmek, ihanet rüyası aşka ve sevgiye inancınızın kalmamasına, yaşadığınız olumsuz olaylardan etkilenerek kırgınlık yaşamaya ifade edilir.

Rüyada ihanet görmek, ihanet rüyası aşka ve sevgiye inancınızın kalmamasına, yaşadığınız olumsuz olaylardan etkilenerek kırgınlık yaşamaya ifade edilir. Rüyada ihanet görmek,  bazende sosyal hayatınızın dışında iş hayatınızda bir takım olayların içine düşerek çevrenizdeki insanlara anlamsız tartışmalara gideceğinize işaret edilir. İhanet rüyası,  bazende yaşadığınız hayattan uzak olmaya,  kendinize farklı heyecanlar katacak eğlencelere yönelmeye ifade edilir.

Rüyada İhanet Görmek Ne Demek?  

Rüyada ihanet görmek, sevdiğiniz kimseyle aranızın açılmasına sebep olacak bir takım olaylar yaşamaya, aranıza fitne fesatlık getirecek kimseler yüzünden zora düşmeye tabir edilir. İhanet rüyasını gören kimseler, hayata karşı umutlarını kaybetmiş , insanlara ve hayallerine uzak yaşayan kırgın kimselerdir. Rüyada ihanet görmek, kimi zaman da haksızlığa uğramaya, maddi zarara düşmenize sebep olacak olaylara karışmaya,  kötü niyetlere ifade edilir.

Rüyada Eşinin İhanet Ettiğini Görmek  

Rüyada eşinin ihanet ettiğini görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde ki insanların düşüncelerine fazlasıyla yorarak eşine karşı haksız suçlamalar da bulunacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, eşine karşı acımasız, ailesine karşı soğuk başkalarının hayatına müdahale etmesine müsaade eden kimsedir.

Rüyada Sevgilinin İhanet Ettiğini Görmek  

Rüyada sevgilinin ihanet ettiğini görmek, sevdiğiniz kimseyle aranızın açılmasına sebep olacak üzücü olaylara karışmaya , birbirinize olan güven duygusunu kaybetmeye,  mutsuz olmaya yorumlanır. Bu rüya bazende aşk hayatınızda yeni sayfalara yönelmeye,  mutlu olacağınıza inandığınız kimselerle birlikte olmaya tabir edilir.

Rüyada Arkadaşına İhanet Ettiğini Görmek  

Rüyada arkadaşına ihanet ettiğini görmek, kişinin arkadaşına karşı suçlayıcı tavırlar takınarak arkadaşının zor duruma düşmesine sebebiyet vermeye yorumlanır. Rüyasında arkadaşına ihanet ettiğini gören kimse, çıkarları doğrultusunda yaşayan,  çevresinde ki insanları araç olarak gören kötümser kimsedir.

Rüyada Arkadaşının İhanet Ettiğini Görmek  

Rüyada arkadaşının ihanet ettiğini görmek, bu rüya sizin için manevi değeri taşıyan kimseden beklenmedik üzücü yaklaşımlar görerek huzurunuzun kaçmasına sebep olacak olayların içine düşeceğine yorumlanır. Rüyasında arkadaşının ihanet ettiğini gören kimse, ciddi mal kaybına uğrayarak güvendiği kimselerin zararları sonunda sıfıra düşme noktasına gelir.

Rüyada İhanete Uğramak  

Rüyada ihanete uğramak, kişinin kendisi için büyük anlamlar taşıyan varlığından mutlu olan kimselerden göreceği olumsuz davranışlar yüzünden son derece mutsuzluk duyarak hayatını daha kötü hale getireceğine yorumlanır. Rüyada ihanete uğramak, iftiraya kurban gitmeye, hayal kırıklığı yaşamaya,  uzatılan yardım ellerini geri çevirmeye tabir edilir.

Rüyada İhanetle Suçlandığını Görmek  

Rüyada ihanetle sulandığını görmek, bu rüya kişinin iş hayatında bir çok kimseden yardım görerek hayatını daha güzel hale getirecek konuma ulaşacağına yorumlanır. Rüyasında ihanetle sulandığını gören kimse, yakın zamanda alacağı müjdeli haberler ile mutlu olup hayatını daha eğlenceli hale getirir.

Rüyada Kendine İhanet Etmek 

Rüyada kendine ihanet etmek, özellikle bekar kimseler için ifade edilen bu rüya kişinin birlikte olduğu ileriye yönelik planlar yaptığı kimseyle hayallerinin yarım kalarak attığı evlilik planının olumsuz sonuçlanacağına yorumlanır. Rüyada kendine ihanet etmek, korkularınız karşısında yenik kalmaya, olayları uzaktan seyretmeye tabir edilir .

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.