Rüyada “ Kafeste Kuş ” Görmek

Kafeste Kuş
Rüyada kafeste kuş görmek, özgürlüğün elden alınmasına, yanlış arkadaşlıklar edinmeye, hayatınızı yaşanmaz hale getirecek duruma düşmeye yorumlanır.

Rüyada kafeste kuş görmek, kişi ya da kişiler için uğursuzluk anlamı taşıyan bu rüya kişinin hapislik hayatına düşerek özgürlüğünü sonlandıracağına işaret edilir. Bu rüyayı gören kimseler hürriyetlerini kısıtlayacak kişi ya da kişilerle takılarak hayatlarını karartacak oyunlara maruz kalırlar. Rüyada kafeste kuş görmek, hayat kalitenizi düşürmeye, amaçsız bir çok eylem içinde olmaya ailenizle yaşayacağınız sebepsiz tartışmalar yüzünden evliliğinizi bitirme noktasına gelmeye ifade edilir.

Rüyada Kafeste Kuş Görmek Ne Demek?  

Rüyada kafeste kuş görmek, özgürlüğün elden alınmasına, yanlış arkadaşlıklar edinmeye, hayatınızı yaşanmaz hale getirecek duruma düşmeye yorumlanır. Rüyasında kafeste kuş gören kimse, hayat şartlarını daha olumsuz hale getirerek girdiği her işten mutsuz ayrılma durumuna düşer. Rüyada kafeste kuş görmek, bazende kötü amellere, bir  çok düşmana sahip olmaya, kazandığınız kazançların yok olmasına ifade edilir.

Rüyada Kafeste Sarı Kuş Görmek  

Rüyada kafeste sarı kuş görmek, alınacak hayırlı ve güzel habere, başarıya ulaşmaya, girilen her türlü işten büyük kazançlarla ayrılmaya ifade edilir. Rüyada sarı kuş görmek, bazen de evlilik kararı verdiğiniz kimseyle heyecan getirecek telaşlar içinde olmaya, hayatınızı mutlu kılacak yuva için mücadele etmeye tabir edilir.

Rüyada Kafeste Ölmüş Kuş Görmek  

Rüyada kafeste ölmüş kuş görmek, son derece kötülük içeren olumsuz rüyalar arasındadır. Rüyasında kafeste ölmüş kuş gören kimse, geçirdiği rahatsızlıktan dolayı elden ayaktan düşerek tüm beklentilerini ve yaşama sevincini kaybeder. Rüyada kafeste ölmüş kuş görmek, bazen de alınacak kötü habere, sizin için değer taşıyan bir yakınınızı kaybetmeye üzüntüye işaret edilir.

Rüyada Kafeste Yavru Kuş Görmek  

Rüyada kafeste yavru kuş görmek, haneye gelecek misafire, mutluluk içerecek müjdeli haber almaya, sevincinizin artmasına ifade edilir. Rüyada kafeste yavru kuş görmek, bazen de yenilik getirecek sizin için hayırlı olan işlere uzanmaya, ticari hayatınızın canlanmasına öncülük etmeye ifade edilir.

Rüyada Kafeste Kuş Yakalamak  

Rüyada kafeste kuş yakalamak, bu rüya insanların özgürlüğünü kısıtlayan davranışları ile çevreye kötü izlenim bırakan art niyetli kimseler tabir edilir. Rüyada kafeste kuş yakalamak, bazende zor olanı başarmaya, imkansız olan işleri kolay hale getirmeye, kısa sürede maddi olarak artışa geçmeye ifade edilir.

Rüyada Kafesten Kuş Salıvermek 

Rüyada kafesten kuş salıvermek, müjdeli ve hayırlı haber alan rüya sahibinin bu haber ile bir insanın kurtuluşuna öncülük ederek hayırlı nasip kapılarında ilerleyeceğine yorumlanır. Rüyada kafesten kuş salıvermek, bazen de beklentilere ulaşmaya, açılan umut kapılarını genişletmeye, ticari anlamda yükselişe ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.