Rüyada “ Kahve Falı ” Görmek

Kahve Falı
Rüyada kahve falı görmek, hilekar kötü niyetli dosta, acı çekmeye, korkularınızla ve yaşamaya, değer verdiğiniz tüm güzelliklerin bir bir yok olmasına yorumlanır

Rüyada kahve falı görmek, kahve falı rüyası değişik anlamalarda yorumlanır. Bazı rüya alimlerine göre kahve falı rüyası, hile ve kötülüğe işaret olup kişinin arkasında konuşarak iftira atan kimseye işaret eder. Kimi alimlerimiz ise bu rüyayı boş işlerle uğraşan kimselere yorumlar. Bu kimseler, gerçeklerden uzak yaşayan, hayatı boşlamış, her hangi bir beklentisi ve amacı olmayan kimselerdir. Rüyada kahve falı görmek, bazen de hile ve hırsızlık yoluyla kazanç elde etmeye ifade edilir. Bu rüya uyarı mahiyeti taşıyıp dikkatli olunmalıdır. Kahve falı rüyası adi bir olaya karışmaya, dedikodu ve söylentilere maruz kalmaya, hayatın normal seyrinden uzak yaşamasına ifade edilir.  Bu rüyayı gören kimseler, tek tek hayatın da güzel olan değerlerini kaybetmiş, maddi ve manevi anlamda bir çok zarara uğramış, yaşamları boyunca acılarla yaşamışlardır. Kahve falı sembolü hakkında İslami rüya alimlerimiz bu rüyayı dinden uzaklaşmaya, Allah’ın hidayetinden yoksun olma, şeytana kulluk etme şeklinde dile getirmişlerdir.

Rüyada Kahve Falı Görmek Neye İşarettir? 

Rüyada kahve falı görmek, hilekar kötü niyetli dosta, acı çekmeye, korkularınızla ve kuşkularınız la yaşamaya, değer verdiğiniz tüm güzelliklerin bir bir yok olmasına yorumlanır. Bu rüya gören kişinin elde ettiği değerleri hiç uğruna kaybederek sıfırı tüketmesine işaret eder. Rüyasında kahve falı sembolü  gören kimseler, hayatlarını yakından ilgilendirecek karar verme aşamasına giderek çıktıkları yolun hayırlı olduğu kanısın varırlar.

Rüyada Kahve Falı Baktığını Görmek  

Rüyada kahve falı baktığını görmek, kişinin herkesin gözünde sevilen saygı duyulan kimse haline gelip örnek davranışlar sergileyeceğine, hayatına yönelik tutumlu kararlar alarak bu alanda ilerleyeceğine yorumlanır. Rüyasında kahve falı bakan kimse, kendisi gibi bir çok  insana da umut ışığı olup yol gösterici özelliğine kavuşur.

Rüyada Kahve Falı Bakanı Görmek  

Rüyada kahve falı bakanı görmek, bu rüya gerçeklerden uzak yaşayan, maneviyatı çıkar amaçlı kullanan, Allah’ın lanetlediği kimsedir. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da böyle kişilerle karşı karşıya gelerek yapılan oyunlara sesiz kalırlar. Rüyada kahve falı bakanı görmek,  bazen de heyecanlı bekleyişe, çevrede yapılanlara meraklı gözlerle bakmaya, duygularınız arasında kaybolmaya ifade edilir.

Rüyada Kahve Falında Çıkan Şeyler 

Rüyada kahve falında çıkan şeyler, kahve falında çıkan şeyler hayırlı ve güzel ifadelerle konuşuluyorsa bu gören kişinin kalbinin ve ruhunun güzelliğine, sıkıntılardan kurtulmaya ifade eder. Rüyada kahve falında çıkan şeyler farklı ve olumsuz anlamlarda ifade ediliyor sa bazı sıkıntılar yaşayarak canınızın sıkılacağına, kısa süreli maddi sıkıntıya düşeceğinize ifade edilir.

Rüyada Kahve Falı Baktırmak

Rüyada kahve falı baktırmak, bu rüya kişinin hayatını etkin kılacak kararlar alarak kendisine yön çizeceğine, rızkının ve kısmetinin açılarak her işte başarılı olacağına, yakın zaman da iş seyahati yaparak ticari anlamda çalışmalar sürdüreceğine yorumlanır. Rüyasında fal baktırdığını gören kimse, gerçek anlamda da sevdikleri insanlardan hayırlı bir haber umar.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.