Rüyada “ Küçük Yılan ” Görmek

Küçük Yılan
Rüyada küçük yılan görmek, insanlara ve yaşadığı hayata karşı sevgi ve saygı benimsemeyen, hayatını sadece çıkarları doğrultusunda yaşayan kimselere işaret edilir.

Rüyada küçük yılan görmek, dikkate alınmayacak sözlere ve düşmanlara sahip olmaya, günlük hayatınızda sizi etkilemeyen fakat zihninizde yer ettiğiniz korkularınıza yorumlanır. Rüyada görülen küçük yılan sembolü, bazen de size faydası olduğu kadar kötülüğü de dokunan, size karşı kötü düşünceler besleyen erkek düşmanınıza işaret eder. Küçük yılan sembolü, mide bulandırıcı olayların içine sürüklenmeye, haksız saldırılara maruz kalmaya, yaptığınız başarılı işleri çekemeyen basit kimselere işaret eder. Bu rüya maddi değerlerinin yanı sıra manevi hayatına da son derece önem veren ihtiyaçlarını hayırlı ve helal şekilde gerçekleştiren, insanlara her daim pozitif düşüncelerle yaklaşan hayırlı ve güzel kişilere yorumlanır. Rüyasında küçük yılan gören kimse, eline geçen küçük çaplı kısmetleri geri teperek kendisini mutlu kılacağı büyük kısmetin er geç geleceğine inanır. Bu rüyayı gören kişiler ne kadar iyi niyetli ve dürüst olsalar da kendilerine ilk fırsatta kötülük ve vefasızlık yapacak kötü niyetli düşmanlara sahip olurlar. Rüyada küçük yılan sokması, sözleri ile size göz dağı vermeye çalışan, etrafa boş konuşan, kendi gölgesinden korkan basit ruhlu kimselerin yapacağı gereksiz saçmalığa yorumlanır.

Rüyada Küçük Yılan Görmek Nedir?

Rüyada küçük yılan görmek, insanlara ve yaşadığı hayata karşı sevgi ve saygı benimsemeyen, hayatını sadece çıkarları doğrultusunda yaşayan kimselere işaret edilir. Yılan rüyaları genelde kötülüğe işaret etseler de görülen küçük yılan sembolü olmayacak işler peşinde koşan, hayalperst duyu ve düşüncelere sahip kimselere yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, çok iyi olmalarına rağmen, çevrelerinde insanların davranışlarından yana son derece rahatsızlık duyarlar.

Rüyada Küçük Yılan Tutmak

Rüyada küçük yılan tutmak,  rüyasında küçük yılan tuttuğunu gören kimse, ruhunu esir almış, endişe ve korkularından kurtularak, yaşamını her anlamda kısıtlayan eylemleri bir bir atlatır. Rüyada küçük yılan tutmak, bazen de çevreye olumlu katkılarda bulunmaya, faydalı işlere yönelmeye, hayatınızı amaç içinde yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Küçük Yılan Sokması Görmek

Rüyada küçük yılan sokması görmek, bu rüya size ve ailenize her fırsatta zarar vermeye çalışan, gerçeği yansıtmayan sözleri ile insanların gözünde sizi yalancı duruma sürükleyen kimselere işaret eder. Rüyasında küçük yılan soktuğunu gören kimse, moralinin bozulmasına sebep olan olayların içine düşerek ağız tadını ve keyfini kaçırır.

Rüyada Küçük Yılan Öldürmek

Rüyada küçük yılan öldürmek, sıkıntıların son bulmasına, canınızı sıkan olaylardan kurtulmaya, ailenizin desteği sayesinde rakiplerinizle mücadele edebilme konumuna gelebilmeye yorumlanır. Rüyada küçük yılan öldürmek, izzet ve ihtişama, güce ve kudrete, hayırlı kazanılan mala tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan görmek, düşman şeklinde tabir edilen rüya kişiye yakınlık göstererek ona samimi duygularla yaklaşan fakat amacının düşmanlık gütmek olduğu bilinen kimselere yorumlanır. Rüyada görülen yeşil yılan sembolü, uyarı ve ikaz şeklinde ifade içerip kişinin çevresindeki insanlara karşı dikkatli olması gerektiğine işaret olarak gösterilir.

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek, rüyada görülen renkli yılan sembolleri yılanın rengine göre birden fazla şekilde anlam içerir. Örneğin siyah yılan kötülüğe, gelecek olan düşmanlığa, hayatınızda size karşı kötülük yapmak isteyen art niyetli kimselere ve tehlikeli düşmanlığa işarettir. Beyaz yılan, çaresiz ve zayıf düşmana, kırmızı yılan, hane içinde ikilik yaratmaya çalışan art niyetli düşmana, yakın zaman da alacağınız kötü habere, yeşil yılan, kişinin inancına olan zayıflığına, şeytanın kötülüklerine boy göstermesine, Allah’a uzak inancını kaybetmeye işarettir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek,  kişinin kendi işini kurarak kurduğu işte yükselme şansını elde edeceğine tabir edilir.  Bu rüya aynı zaman da tehlikeli düşmana işarettir. Rüyada görülen siyah yılanı evde görmek, düşmanlarınızın hane içinde olup ailevi düzeninizi bozmak için çaba sarf edeceklerine yorumlanır.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.