Rüyada “ Maket ” Görmek

Maket
Rüyada maket görmek, bu rüya hayra delalet olmadığı gibi yaşanacak üzücü olaylara, hayatın alt üst olmasına, bir ömür vefalı dostun özlemini çekmeye yorumlanır.

Rüyada maket görmek, kişinin çevresinde varlığı ile rahatsızlık veren bir çok sahte dosta sahip olup güvenip başını yaslayabileceği bir dostun özlemini çekeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler çevresinde yaşadıkları olumsuz olaylardan dolayı son derece rahatsızlık duymuş, insanlara karşı güven duygusunu kaybetmiş, hayatı sadece çıkar olarak algılamıştır. Bu rüya aynı zaman da hane içinde dönen kumpaslara, yakın olduğunuz kimselerin oyunlarına maruz kalmaya, miras gibi basit olaylardan dolayı kavga noktasına gelmeye işaret edilir.

Rüyada Maket Görmek Nedir?

Rüyada maket görmek, maket rüyası hayra delalet olmadığı gibi yaşanacak üzücü olaylara, hayatın alt üst olmasına, bir ömür vefalı dostun özlemini çekmeye yorumlanır. Rüyada görülen maket sembolü aynı zaman da dünyanın gelip geçici olduğuna, herkesin çıkarları uğruna hareket ettiğine,dostluğun ve ailenin yalancı bir ibretten farksız olduğu kanısına varmaya yorumlanır. Rüyada maket görmek, aynı zaman da iftiralara maruz kalmaya, suçlamalar ile hayatınızın zorlaşmasına, eldeki değerlerinizin bu sebepten dolayı bir bir yok olmasına yorumlanır.

Rüyada Maket Ev Görmek

Rüyada maket ev görmek, bu rüya huzurlu bir yuvaya sahip olmanın özlemini çekmeye, hayırlı ve güzel bekleyiş içinde olmaya, murat kapısını sonuna kadar açık kılmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler başını sokabilecek sıcak bir yuvanın özlemi içinde yaşayıp birikimlerini bu doğrultuda vakıf kılarlar. Rüyada maket ev görmek, aynı zaman da yeni iş sektörlerine atılmaya, hayatınıza farklılık yaratmaya tabir edilir.

Rüyada Maket Kabe Görmek

Rüyada maket Kabe görmek, kişinin özlemini çektiği, hayallerini kurduğu Kabe ziyaretini çok geçmeden yakın zamanda hayırlıysa gerçekleştirerek Allahı tealanın huzuruna nail olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler ibadetlerini en hayırlı şekilde ifşa ederek kendisi için açılan fırsat kapılarını sonuna kadar vakıf kılarlar.

Rüyada Maket Gemi Görmek

Rüyada maket gemi görmek, bu rüya yakın zaman da deniz aşırı yolculuğa çıkacağınıza, ticari amaçlarınız doğrultusunda sık sık yurt dışı seyahatlerine katılacağınıza yorumlanır. Rüyada maket gemi görmek, aynı zaman da  güzel niyetler beslemeye, hayırlı nasip kapılarına vakıf kalmaya,uzun ömre işaret edilir.

Rüyada Maket Araba Görmek

Rüyada maket araba görmek,maket araba rüyası ailecek tatil amaçlı seyahate çıkacağınıza, bilmediğiniz bir çok farklı yerleri keşfederek yolculuğunuzun keyfini çıkaracağınıza yorumlanır. Bu rüya bazen de kalıcı mal ve mülk edinmeye, ayağınızı yerden kesecek arabaya sahip olmaya, hayırlı dileklere işaret edilir.

Rüyada Maket Cami Görmek

Rüyada maket cami görmek, bu rüya kişi için uyarı niteliği taşıyıp kişinin inancına son derece soğuk olup ibadetlerine karşı uzak kaldığına, helal olan nasipleri vakıf kılmak yerine kolaya ve harama kaçtığına işaret edilir. Rüyada maket cami görmek, aynı zaman da hayırlı dualara, kazancınızı hayırlı kılmak adına malınızın belli kısmını ihtiyaç sahibi kimselere zekat olarak vermeye yorumlanır.

Rüyada Maket Yılan Görmek 

Rüyada maket yılan görmek, yılan rüyası rüyanın şekline bağlı kalmaksızın genel de olumsuz olarak yorumlanıp kişiye kötü düşünceler besleyen düşmanlarının varlığına yorumlanır. Rüyada maket yılan görmek, iftiraya ve kötülüğe maruz kalmaya, haksız kazançlar elde etmeye, nasibin kesilmesine işaret edilir.

Rüyada Maket Bıçağı Görmek

Rüyada maket bıçağı görmek, sağlığa, güce ve kudrete, başarılı işlere, kişinin kendisine lan öz güvenine, hayırlı ve helal olan kazançlara yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da olması güç işlerde muvaffakıyete ermeye, üstünlük sağlamaya, başarılı giden yola tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.