Rüyada “ Makyaj Yaptığını ” Görmek

Makyaj Yaptığını
Rüyada makyaj yaptığını görmek, çevrenizdeki insanlara karşı kötü niyet beslemeye, onları kandırarak çalışarak elde ettikleri mallara konmaya tabir edilir.

Rüyada makyaj yaptığını görmek, çevrenizdeki insanlara karşı kötü niyet beslemeye, onları kandırarak çalışarak elde ettikleri mallara konmaya tabir edilir. Makyaj rüyası kişinin arkasından konuşan, davranışları ile kişiye güven veren, çıkar amaçlı olan iki yüzlü kimselere işaret eder. Rüyada makyaj yaptırdığını görmek, aynı zaman da gönül ilişkisine, aşk hayatınızda heyecan verecek anların yaşanmasına, sevdiğiniz kimseyle mutlu birliktelik içinde yer almaya tabir edilir.

Rüyada Makyaj Yaptığını Görmek Nedir?  

Rüyada makyaj yaptığını görmek, özellikle bayanları içeren bu rüya kişinin ruhsal sorunlarından kurtulmak adına kendisini eğlendirmek amacıyla yaptığı kişisel rahatlama şeklidir. Bu rüyayı gören kimseler, yaşadıkları olumsuz bir takım olaylardan dolayı son derece bunalmış, insanlara olan samimi bağlarını koparmıştır. Rüyada makyaj yaptırdığını görmek, atılan iftiralara, suçsuz yere yargılanmaya, gözden düşmeye, hem aileniz hem de sevdiğiniz kimselerin gözünde değersiz hal almaya ifade edilir.

Rüyada Erkeğin Makyaj Yaptığını Görmek  

Rüyada erkeğin makyaj yaptığını görmek, bu rüya kişiye uyarı anlamı taşıyıp gören kişinin yakın zaman da samimi olduğu kimseler tarafından oyuna gelerek aldatıla cağına işaret edilir. Rüyasında erkeğin makyaj yaptığını gören kimseler, o kişilerden her konuda zarar görerek çevrelerinde olmalarının bedelini maddi ve manevi olarak ağır şekilde öderler.

Rüyada Başkasının Makyaj Yaptığını Görmek  

Rüyada başkasının makyaj yaptığını görmek, rüyada bilinmeyen bir kimsenin makyaj yaptığını görmek, o kişiden zarar görmeye, o kişinin sıcak samimi yanlarına aldanmaya yorumlanır. Rüyada başkasının makyaj yaptığını görmek, bazen de sosyal yaşantınızda değişikliğe gitmeye, bulunduğunu yerden ayrılmaya, kendinize yeni dostluklar kazanmaya ifade edilir.

Rüyada Arkadaşına Makyaj Yaptığını Görmek  

Rüyada arkadaşına makyaj yaptığını görmek, rüyayı gören kimsenin sevdiği kimseye yardım ederken yaptığı işleri eline yüzüne bulaştırarak o kişiyi zor duruma sürükleyeceğine yorumlanır. Rüyada arkadaşına makyaj yaptığını gören kimse, o kişinin iyilik görmesi ve mutlu olması için elinden geleni yapan o kişiyi her şeyden değerli kılan kimsedir.

Rüyada Yüzüne Makyaj Yaptığını Görmek  

Rüyada yüzüne makyaj yaptığını görmek, bu rüya özellikle sağlık sorunları yaşayan kimseler için yorumlanıp kişinin kendisini tatmin etmek amacıyla hayatında yaptığı bir takım değişikliğe işaret eder. Rüyada yüzüne makyaj yaptığını görmek, bazen de kusurlarınızı örtmeye çalışmaya, toplum nazarında suçlamaları kabullenmemeye, herkesi kendinizden aşağı görmeye ifade edilir.

Rüyada Göz Makyajı Yaptığını Görmek   

Rüyada göz makyajı yaptığını görmek, rüya sahibinin eğlenceli bir organizasyonda yer alarak bu mekanın kontekstine uyum sağlamak adına kişisel hayatında yapacağı değişikliğe işaret eder. Rüyada göz makyajı yaptığını görmek, kimi zaman da görkemli lüks hayatın içinde olmaya, kişinin eğlenceye düşkünlüğü ile bilinmesine ifade edilir.

Rüyada Makyaj Yapan Bir Kadın Görmek  

Rüyada makyaj yapan bir kadın görmek, bu rüya genellikle kötülüklere maruz kalmış, kandırılmış, duygularıyla oynanmış zayıf yapılı kimselere işaret edilir. Bu kişiler insanların kötü amellerine kurban gitmiş, yaşantıları boyunca sevgiden uzak yaşamıştır. Rüyada makyaj yapan kadın görmek, bazen de o kimseye karşı samimi duygular beslemeye, o kişiden hoşlanmaya , duyguları açıkça ifade etmeye tabir edilir.

Rüyada Makyaj Malzemesi Görmek  

Rüyada makyaj malzemesi görmek, kişinin eşine karşı son derece uzak olup onu her fırsatta aldatmaya yöneleceğine, hayatını yanlış kimselerle sürdürerek kurulu hayatını sonlandıracağına yorumlanır. Rüyada makyaj malzemesi görmek, bazen de kaçışı, kurtuluş yolu aramaya, içinde olduğunuz durumdan bıkkın hale gelmeye ifade edilir.

Rüyada Makyaj Aynası Görmek  

Rüyada makyaj aynası görmek, uzun sürecek seyahati içeren bu rüya özellikle gurbet hayatı çeken kimseler için özlemin sonlanmasına, ailenizle birlikte olmaya ifade edilir. Rüyada makyaj aynası görmek, bazen de bekar bayanlar için çıkacak olan hayırlı kısmete, evlilik yolunda ilerlemeye, güzel hayata sahip olmaya tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada makyaj yaptığını görmek, kısa süreli yaşanacak olan tutkulu ve heyecanlı aşka, kişinin büyük mutluluk içinde yaşantısına devam etmesine yorumlanır. Bu rüya bazen de saklı kılınan sırların açığa çıkmasına, zor anlar yaşamaya, yaşantınızda değikliğe gitmeye ifade edilir.

İslami Yorumu, rüyada makyaj yaptığını görmek, yabancı bir kimse tarafından kandırılmaya, hayatınızın bir anda hareketli hal alarak yaşantınızda değişikliğe gitmeye ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.