Rüyada “ Mala ” Görmek

Mala
Rüyada mala görmek, hayırlı ve kazanç getirecek işler yapmaya, çıkılan yolda kararlılıkla yürümeye, her türlü eleştiriye açık olmaya işaret edilir.

Rüyada mala görmek, mala rüyası alın teri dökülerek elde edilen kazançlara makbul ve makul işler yapmaya, nasibi ve kazancı çoğaltmaya, başarılı olmaya işaret edilir. Rüyasında mala gören kimse, alın teri dönerek elde ettiği kazancı ile kendisine küçükte olsa iş yeri açarak kendi kazancını kovalar. Rüyada mama görmek, bazen de hayırlı haber almaya, yüzünüzün gülmesine, başarılı işlerde yer almaya tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler er geç sonunda mevki ve makam sahibi olup sabrının selametine varacaklardır.

Rüyada Mala Görmek Ne Demek?  

Rüyada mala görmek, hayırlı ve kazanç getirecek işler yapmaya, çıkılan yolda kararlılıkla yürümeye, her türlü eleştiriye açık olmaya işaret edilir. Bu rüya kişinin kendisine olan güvenini toplayarak attığı her adımda kararlılıkla ilerleyeceğine, sonu zaferle bitecek bir çok işte yer alacağına ifade edilir.

Rüyada Mala Kullanmak  

Rüyada mala kullanmak, rüyada mala ile iş yapmak, hayatınıza kolaylık sağlayacak iş hayatınızda daha başarılı olmanıza vesile olacak işlerin içinde yer almaya, kolay ve başarılı kazanca işaret eder. Rüyada mama kullandığını gören kimseler, kendilerinden bir çok konuda emin olan attıkları her adımı başarılı şekilde ifşa eden kimselerdir.

Rüyada Mala İle Sıva Yapmak  

Rüyada mala ile sıva yapmak, bu rüya  kişinin işinde bit çok konuda profesyonel olup kimseye gerek ve ihtiyaç duymadan hayatını kazanma amacına gideceğine yorumlanır. Rüyada mala ile sıva yapmak, bazen de eldeki kıymetlerin değerini bilmeye, hayatı daha yaşanılır hale getirmek için kolları sıvamaya ifade edilir.

Rüyada Mala Zarar Vermek 

Rüyada mala zarar vermek, bu rüya bilinçsizce yapılan işlerden dolayı maddi ve manevi zarar görmeye, gözden düşmeye, çevreniz tarafından dışlanarak ayıplanmaya işaret edilir. Rüyada mala zarar vermek, bazen de üstün körü hareket etmeye, geleceği düşünmeden adım atmaya, sonu mutsuz sonla bitecek işlere kalkışmaya ifade edilir.

Rüyada Kürek Görmek  

Rüyada kürek görmek, bu rüya kişinin arkasını toplayan varlığı ile kişiye her daim destek sunan, iş hayatının yani sıra aile hayatında da düzeni sağlayan hayırlı bir eşe vasıl olmaya işaret eder. Rüyada kürek görmek, bazen de haneye gelecek misafire, mutlu olmaya, keyifli sohbete tabir edilir.

Rüyada Kazma Görmek 

Rüyada kazma görmek, kişinin ekonomik durumunun düzelerek maddi ve manevi anlamda yaptığı atılımlarda başarıya ulaşacağına yorumlanır. Rüyada kazma görmek, sevdiğiniz kimselerden bir çok konuda destek görmeye, girdiğiniz yanlış yoldan dönmeye, attığınız adımları daha düzeyli ve kararlı şekilde atmaya tabir edilir.

Alimlerin Açıklamaları? 

Diyanet Yorumu, rüyada mala görmek, helal ile haramı ayırmaya, kötülükten uzak olmaya, nasibi hayırlı ve helal yollarla kazanmaya ifade edilir. Mala rüyası İslami açıdan bakıldığında kişinin inancını eksiksiz yerine getirerek kendisini vakıf kılacağı bir çok işte olmasına ifade edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.