Rüyada “ Mangal ” Görmek

Mangal
Rüyada mangal görmek, mangal rüyası işlerin düzelmesine, parasal sıkıntıların aşılmasına, mangal yakmak, kar sağlayacak işler için kolları sıvamaya yorumlanır.

Rüyada mangal görmek, mangal rüyası işlerin düzelmesine, parasal sıkıntıların aşılmasına, mangal yakmak, kar sağlayacak işler için kolları sıvamaya yorumlanır. Bu rüya sıcaklık içeren yuvayla ilgili mutluluktur. Rüyada görülen mangal sembolü, hangi şekilde olursa olsun hane halkı ve ev sahibi ile ilgilidir. Rüyada boş mangal görmek, hayırlı olmamakla birlikte kötülüğe işaret alır. Mangal rüyası ocak şeklinde de tabir edilir. Bu rüya bazı alimlere göre ise saklanan sandık şeklinde ifade edilir. Rüyasında bir mangalı satın aldığını gören kimse, eline geçen mala sahip çıkıp o malı saklı tutar. Rüyada mangalın kırıldığını görmek, maddi zarara uğramaya, mangalın bir yerden başka bir yere taşındığını görmek, mal varlığınızı bulunduğunuz yerden farklı yere taşıyacağınıza tabir edilir. Bu rüya kimi zaman da para kasası şeklinde sembol edilir. Mangal rüyasını ünlü rüya alimlerimiz kurtuluş şeklinde ele almış gören kişinin içinde bulunduğu zor hayattan bu vesileyle kurtularak özgürlüğe kavuşacaklarını dile getirmişlerdir.

Rüyada Mangal Görmek Ne Demek?  

Rüyada mangal görmek, yaşanılan zahmetli ve zor hayatın son bulmasına, çekilen sıkıntıların ardından hayırlı günlere ulaşmaya yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, kısa süreli maddi sıkıntıların içine düşselerde ailesinden ve sevdiği kimselerden görecekleri maddi destek sayesinde zor durumlarından kurtulma şansını bulurlar. Rüyada mangal görmek, esaretten kurtulmaya, özgürleşmeye, yaşanılan kötü hayata son vermeye, çizdiğiniz yolda kararlılıkla ilerlemeye ifade edilir.

Rüyada Mangal Yakmak  

Rüyada mangal yakmak, rüyayı gören kimsenin alacağı yeni kararlarla hayatını yeniden düzen içine sokarak yoluna kaldığı yerden devam edeceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, aldıkları radikal kararlarla kısa zaman da bir çok başarıya imza atıp, haklı kıldıkları davaların sonuna kadar peşinde olurlar. Rüyada mangal yaktığını gören kimse, ticari bir çok başarıya imza atıp, yaptığı yeniliklerle toplumda adından sıkça söz ettirir.

Rüyada Mangal Kömürü Görmek  

Rüyada mangal kömürü görmek, hayırlı ve güzel olan haberler almaya, müjdeye, kısmet kapılarının açılmasına, yaşamınızın olumlu yönde devam etmesine yorumlanır. Rüyasında mangal kömürü gören kimse, düşlediği hayata er geç ulaşıp yaşadığı sorunlarından ve ızdıraplarından kurtulur.

Rüyada Mangal Dumanı Görmek  

Rüyada mangal dumanı görmek, gelecek haber şeklinde ifade içeren rüya kişinin meraklı gözlerle beklediği habere ulaşarak rahat nefes alacağına yorumlanır. Rüyasında mangal dumanı gören kimse, çevresinden gördüğü ilgi ve sıcaklık ile yaşadığı acılarını unutmuş, insan olmanın sevincini yaşamıştır.

Rüyada Mangal Yapan Görmek  

Rüyada mangal yapan görmek, el açıklığına, paylaşmaya, yardımsever kimselere, kişinin vicdanen kendisini özgür hissetmesine, sıcak samimi dostlara tabir edilir. Rüyasında mangal yapan kimseyi gören kişi ummadık zaman da gelecek yardımla hayatını değiştirip kendisine mutlu olabileceği yeni yönler ve yaşam alanları yaratır.

Rüyada Mangal Eti Görmek  

Rüyada mangal eti görmek, şifa ve kurtuluşa işaret olan rüya korku ve göz yaşının dinmesine, tedirginliklerin son bulmasına, gönül rahatlığına işaret eder. Rüyasında mangal eti pişirmek, maddi sorunların ve sıkıntıların son bulmasına, kısmet kapılarının açılmasına, hayalleri hayata geçirmeye yorumlanır. Rüyada mangal eti yemek, stres ve sorunlardan kurtulmaya, sorunları geride bırakmaya, elinizin bollaşarak ferahlamaya tabir edilir.

Rüyada Mangal Ateşi Görmek 

Rüyada mangal ateşi görmek, korku ve endişelere, vesveselere, geleceğinizi tehlike altında tutacak karamsar düşüncelere kapılmaya yorumlanır. Bu rüya kişinin öz güvenini kaybederek gelecek kaygısı içinde yaşamını sürdürmesine tabir edilir.

Facebook ile yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Rüyanızı anlatın online yorumlayalım

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.